Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena Pingi niskie, transfery akceptowalne, awarii prawie nie ma a jeśli się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2024

Marcin - ocena Nieduża firma internetowa jednak właśnie przez to docenia małych klientów. Z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Wieloletni klient - ocena Dostawcę oceniam dobrze, nie ma problemów z internetem, w razie jakichś...
~Wieloletni klient
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Migdałowa :) - ocena Polecam, profesjonalne podejście do klienta, bezawaryjność
~Migdałowa :)
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Tomasz - opinia wątek zamknięty Korzystam z mBit od ponad dwóch lat, jestem bardzo zadowolony (światłowód)....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 marca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Net w dobrej cenie, szybki, żadnych przerw w...
~Adam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2019

net po śwatowodzie wątek zamknięty "stałe łącze” nadal pozostaje najlepszym możliwym wyborem a w mbicie i po...
~Maniek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Zadowolony wątek zamknięty Nie dawno podłączono mi internet radiowy . 20 Mb/s i działa jak należy ....
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

kamery wątek zamknięty 4 kamery i cały system w pół dnia i całość ładnie działa
~Kwiaciarnia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

serwis wątek zamknięty Szybko, sprawnie, efektywnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

mBit wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Bardzo miła obsługa,zawsze pomocni,...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

zadowolona wątek zamknięty mam internet i jestem bardzo zadowolona
~Bozenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Piotr - opinia wątek zamknięty korzystam z usług mBit od prawie od początku istnienia firmy i nie mam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

odnośnie usługi wątek zamknięty W zasadzie same superlatywy.Sprzęt został naprawiony od ręki za atrakcyjną...
~Sandra S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

mBit wątek zamknięty obsługa- świetna brak problemów z komunikacją usługi- pełen profesjonalizm,...
~rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Ocena naprawy wątek zamknięty Bardzo rzeczowy i miły kontakt. Bardzo duża wiedza i kompetencje. Krótki...
~mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Polecam wątek zamknięty bardzo dobry kontakt, jakość usługi też bardzo dobra, jestem zadowolona z...
~Aleksandra M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Firma Mxwójcik wątek zamknięty Polecam wszystkim mBit. Przede wszystkim ogromnie wysoki poziom obsługi...
~Mxwójcik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Karen - opinia wątek zamknięty Bardzo atrakcyjna oferta, stałe łącze, dość szybkie. Raz na jakiś czas, tak...
~Karen
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem stałym klientem firmy mBit, (mNet) całodobowo i bezawaryjnie, prędkość...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry