Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim! wątek zamknięty Rewelacyjna jakość usługi - bardzo dobry download i upload. Nic się nie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

POLECAM ! wątek zamknięty Polecam wszystkim firmę mBIT. Korzystam z usług od kilku lat i jestem bardzo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

polecam! wątek zamknięty solidność, duża wiedza, olbrzymie doświadczenie, przystępne ceny, genialna...
~Człowiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Internet i obsługa na najwyższym poziomie.korzystam od wielu lat i jest bez...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

monika - opinia wątek zamknięty szybka ,sprawna obsluga i przystepne ceny.zawsze doradzą,pomogą Godni polecenia
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

rzetelna firma wątek zamknięty od wielu lat korzystam z usług firmy mBit i jestem zadowolony ze świadczonych...
~KrzysieK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Tak trzymać wątek zamknięty Jak dla mnie , net działa bez zarzutu , a mam go drogą radiową, w ciągu dwóch...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Wspaniały kontakt i natychmiastowa pozytywna reakcja na każdy kontakt:)))...
~MEGA Zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

willa-preludium.pl wątek zamknięty Nasza dotychczasowa współpraca z Firmą mBit - Usługi informatyczne dla firm...
~willa-preludium
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

bardzo dobry internet wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Net w dobrej cenie, szybki, żadnych przerw w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

laptop wątek zamknięty Polecam sprawie i dosyć tanio
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Super polecam wątek zamknięty Dobry i szybki kontakt BARDZO PUNKTUALNY Pełen profesjonalizm
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Serwis komputerów wątek zamknięty Korzystam z usług mBit w zakresie serwisu komputerów i jestem bardzo...
~wiśnia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

polecam wątek zamknięty Szybko łatwo i przyjemnie współpracuje się z mBit-polecam
~zofija
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Internet za pośrednictwem mBitu użytkuję od kilku lat. Awarie praktycznie...
~wando
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

Zawsze moglo by byc lepiej - ale jest w porzadku... wątek zamknięty Warto skorzystac z uslug tej firmy. Awarie jesli juz sie zdarza sa bardzo...
~hippi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

extra wątek zamknięty BARDZO ZADOWOLONY PRZEZ DUŻE Z!
~rafal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Wszystko super ja polecam oczywiscie wszystkim !!! wątek zamknięty ........ pozdrawiam wszystkich użytkowników sieci Mbit.pl
~mrowkaz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

tak trzymać wątek zamknięty W koncu firma na której można polegać, w razie awarii dostepność do usług...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry