Widok

maja0958 - opinia

Witam, byłam w tej restauracji 3 razy - i więcej nie pójdę. O ile za pierwszym razem było poprawnie, o tyle za drugim i trzecim już niestety nie. Od przystawki aż po deser dania były pomylone a kiedy dostałam już to co zamawiałam to było zwyczajnie niesmaczne. Myślałam, że to może przypadek i wybrałam się kolejny raz. Tym razem obsługa dopilnowała kucharza i otrzymałam zamawiane dania. Jednak nie było się czym zachwycić:( Najjaśniejszym punktem tej restauracji jest obsługa kelnerska ocalała jeszcze z T.G.I.
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: -
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A według mnie ,,maja'' coś kręci od przystawki po deser to kelner pilnuje aby nic nie pomylić i gdzie tu ten ,,Najjaśniejszy punkt tej restauracji - obsługa kelnerska ocalała jeszcze z T.G.I. , no cóż widać maju że wiesz niewiele o obsłudze, kuchni i ,,dopilnowywaniu kucharzy przez kelnerów , więc nie dziwi mnie że nie zachwycasz sie jedzeniem , po prostu do zachwycania trzeba sie jeszcze znać na tym co , kiedy jak i gdzie sie je , a tobie proponuje kanapki z żółtym serem , bedziesz sie mogła pozachwycac .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry