Senso Restaurant & Bar

Restauracje Puby

Gdańsk, Podwale Grodzkie 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo smacznie wątek zamknięty Bardzo smacznie. Polecam.
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

warto odwiedzić wątek zamknięty Restauracja w sam raz na niedzielny obiad. Menu nie jest bardzo bogate,ale...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Świetna restauracja, obsługa bardzo miła i projesfonalna, ciekawe menu, a...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Fajna Restauracja wątek zamknięty Fajne menu , nietuzinkowe potrawy we wkładkach tematycznych tanie i...
~abracadabra69
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

dla mnie super :) wątek zamknięty Byłam dwukrotnie na obiedzie biznesowym i podane jedzenie jak na średniej...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

w porządku wątek zamknięty ładny, przyjemny wystrój, smaczne jedzenie, za odpowiednią cenę. Jedyny...
~am
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2012

może być lepiej wątek zamknięty uważam, że jest to typowa restaturacja hotelowa. byłem dwa razy i za każdym...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

miejsce godne polecenia dla rodzin z dziecmi wątek zamknięty miejsce godne polecenia dla rodzin z dziecmi
~simo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

maja0958 - opinia wątek zamknięty Witam, byłam w tej restauracji 3 razy - i więcej nie pójdę. O ile za...
~maja0958
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Zamysł dobry wykonanie średnie wątek zamknięty Na pewno świetny pomysł na hotelową restauracje, po części wyłączoną z...
~Ł.Ch.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

POLECAM? wątek zamknięty POLECAM!!! Naprawdę dobra restauracja. Przemiła obsługa, smaczne jedzenie,...
~Marysia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 października 2009

To coś nowego-Naprawdę Fajnie wątek zamknięty Wybraliśmy się tam z całą naszą rodzinką. Lokal naprawdę z myślą o dzieciach....
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Pyszne jedzonko wątek zamknięty Polecam,, jedzonko naprawdę lekkie, smaczne, oryginalne. Obsługa miła i...
~Stefka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry