Odpowiadasz na:

Re: majowo-CZERWCOWE-lipcowe Mamusie i Dzieciaczki- 100% cz.6 (44)

Mimii mi lekarz powiedzial ze nie mam nic dawac (oprocz kaszki mannej po 5 miesiacu) no ale ja nie wytrzymalam i mu dalam, dzisiaj znowu dostal pare lyzeczek ale do konca tygodnia juz tylko mlesio.... rozwiń

Mimii mi lekarz powiedzial ze nie mam nic dawac (oprocz kaszki mannej po 5 miesiacu) no ale ja nie wytrzymalam i mu dalam, dzisiaj znowu dostal pare lyzeczek ale do konca tygodnia juz tylko mlesio. Ja chce po troszku cos dodawac, mysle ze pozniej bedzie ladniej jadł rozne posilki.

Bylismy dzis w gdansku za pol ceny, tyle czekalismy na zamowienie ze zdazylam Mlodego dwa razy nakarmic. Jak jest cieplo to wole doczepic fotelik do stelarza bo wtedy nie placzy i wszystko widzi (nie to co w gondolce!)

zobacz wątek
15 lat temu
3oko

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry