Widok

makijaż permanentny

hej czy może ktoś korzystal z oferty makijażu permanentnego w świecie alicji? Chodzi zwłaszcza o brwi bo zamierzam skorzystać i szukam opinii na ten temat :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołączam sie do pytania;) rownież chcialabym zrobic tam makijaż permanentny brwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!Pani alicja robila mi makijaz pernamentny i wygladam jak maszkarada Porażka...........Potrafi skrzywidzic ludzi......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Jaśka a czego miałaś robiony makijaż permanentny?? brwi? a co jest nie tak - kształt, kolor?
kurcze jak narazie czytam o salonie same negatywne opinie..chyba tam nie pojde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram, Pani Alicja wykonywała mi makijaż permamentny, szybko, niedbale, między czasie cały czas odbierała telefony. Brwi masakra jak na pierwszy raz, kreska górna koszmarna, lewe oko zmieksztalcone, końcówki wywinęła do gory, twierdząć, że jak zejdzie opuchlizna, to się obniżą, zeszła i nic z tego. Piszę tę opinię po [poprawce i jeszcze gorzej, wydepilowała mi połowe brwi, po kolejnych 3 tygodniach brwi zaczęły odrastać pod wykonaną kreską, wyglądam koszmarnie. Do tego mijają 2 miesiące a barwnik jest blady, bladzisieńki. Teraz idę do profesjonalistki po opinię, bo uważam, że ta kobieta jest tylko nastawiona na kasę i robi kobietam krzywdę.!!! Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kurczę, a miałam właśnie do nich iść..
Same negatywy widać, aż się boję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, byłaś już na konsultacji po tym zabiegu? bo mi też nie chce się przyjąć pigment i kreski są szare a nie czarne:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest oferta na Grouponie, fajnie gdyby ktoś ostrzegł lub polecił salon pani Alicji - pomożecie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, może ktoś jeszcze korzystał i może się podzielić swoją opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rdziewczyny ównież proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam. Kultura, dokładność, przyjazna atmosfera. Pani Alicja nie spocznie jeśli klientka nie będzie zadowolona. To chyba najbardziej doświadczona kosmetyczka w makijażu permanentnym w Trójmieście. Serdecznie polecam i gwarantuje zadowolenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hm, gwarantować zadowolenie może jedynie osoba go robiąca, co sugeruje, że wypowiedzi poprzedniczki są ustawione przez właścicielkę, kosmetyczkę czy pracownika salonu Alicja.
Ja zrezygnowałam właśnie z makijażu, Niestety cena jest kusząca, więc wiele młodych dziewczyn podejdzie. Ja jestem matką trójki, dobrze po 30tce, nie będę się ośmieszać - nie stać mnie na taki zawód.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety nie polecam. Zabieg byl zrobiony niedbale i bardzo bolesnie. Niestety wiecej sie tam nie wybiore.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a poprawiałaś sobie gdzieś indziej ten makijaż?co inna kosmetyczka na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zrobiłam sobie cały pakiet i jestem mega zadowolona, widać są gusta i guściki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozytywy MUSZĄ być tu ustawione. Korzystałam z oferty groupona za 120 zł górną kreskę. Rynkowo kosztuje to 500zł, więc powinnam być mądrzejsza i ominąć taką ofertę z daleka. Aż wstyd mi się przyznać, że na to poszłam. Salon ODPYCHAJĄCY, zimny. Klientowi się nic nie objaśnia, nie włączy nawet radia. W praktyce wygląda to tak: idziesz do obskurnej nory z wyczuwalnym zapachem stęchlizny, pani kładzie Ci znieczulenie i bez słowa wychodzi na 20 min a ty leżysz tak w zimnie, nawet bez radia z brakiem możliwości otworzenia oczu. Potem Pani przychodzi (u mnie "wysokiej klasy" zaczął się zacinać i (nie znam się na tym) Pani wzięła końcówkę z mikrodermabrazji (tak jej koleżanka poradziła :) ....nie chce mi się już pisać....napiszę jaki będzie efekt po dwóch tygodniach (teraz byłam na korekcie), bo po pierwszym zabiegu, gdy zszedł strupek NIE WIDAĆ BYŁO ZUPEŁNIE NIC!!! Kreskę miałam 1,5 tyg do momentu zejścia strupka. Dla porównania brwi (met. piórkowa, więc delikatna) i usta miałam robione w innym salonie i tam już po pierwszym zabiegu było IDEALNIE. Ale tam zapłaciłam 1200zł...Suma sumarum nawet 120 zł za kreskę na 1,5 tygodnia (a zabieg jest z kategorii nieprzyjemnych) to przesada ogromna.....
Opisuję salon na grunwaldzkiej, bo widziałam, że jest jeszcze salon o tej samej nazwie na chłopskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze że opisujesz taką sytuacje . Chciałam zrobić to samo ale coś mnie powstrzymało ale widzę że dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kreska po korekcji jak przed korekcją....widać szarawy, bardzo delikatny cień. Gdy przypudruję powiekę, aby nałożyć tusz nie widać nic. Ehhh, szkoda gadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry