Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM wątek zamknięty Manicure hybrydowy wykonany FATALNIE. Niedomalowane boki, odległość od skórek...
~NIEZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Brwi wątek zamknięty Miła obsluga ,makijaz wykonany perfekcyjnie .Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa ,super zrobione brwi i dolne kreski.Przemila P.Alicja...
~Hania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

manicure i pedicure wątek zamknięty Skorzystałam z usług tego "salonu" za pośrednictwem groupona. Niestety...
~Niezadowolona klientka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Nie polecam wątek zamknięty Odradzam korzystania z usług makijażu permanentnego oczu !!! Po niecałym roku...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty Kobietki!! Groupon na makijaż permanentny dostalam w prezencie. Jestem już...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

makijaż permanentny wątek zamknięty hej czy może ktoś korzystal z oferty makijażu permanentnego w świecie alicji?...
~niezdecydowana
17

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2012

POLECAM wątek zamknięty "swiat alicji" makijaz pernamentny po raz kolejny jestem w 100%...
~iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

masakra wątek zamknięty Witam, wykupiłam na grouponie manicure i pedicure oraz permanentny zabieg...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Makijaż permanentny? wątek zamknięty Chodzi mi o kreske górna czy może któraś z Pań robiła sobie w osatnich...
~niezdecydowana ?
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

POLECAM ! MAKIJAŻ PERMANENTNY ! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! :) Makijaż permanentny brwi miałam robiony już dwa razy...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Makijaz permanentny wątek zamknięty Serdecznie polecam Salon kosmetyczny Świat Alicji jestem bardzo zadowolona z...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2015

babka z pasją wątek zamknięty Pani Alicja to kobieta której można zaufać drogie Panie :) polecam z własnego...
~Sandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

makijaż permanentny wątek zamknięty makijaż nie jest trwały po 2 mc blaknie pani która robiła makijaż nie...
~ninka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Nie polecam wątek zamknięty Ja odwiedziłam ten salon, aby wydepilować całe nogi + strefa bikini oraz...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Barrrrrrrrrrrrrrdzo zadowolona!!! wątek zamknięty Witam, u Pani Alicji zrobiłam sobie makijaż pernamentny brwi. Jestem MEGA...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

makijaz permanentny wątek zamknięty witam, poddalam sie zabiegowi wykonania makijazu permanentnego ok. miesiac...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

makijaz permanentny wątek zamknięty co tu duzo pisac, poddalam sie zabiegowi na obie kreski i brwi, jestem...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

MAKIJAŻ PEMANANTY wątek zamknięty Chciałam zaznaczyć iż robiłam sobie ten zabieg w wakacje i nawet za taką cenę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Wykonalam makijaz pernamentny brwi z polecenia kolezanki, ktora rowniez...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

92

wątków

do góry