Widok

maltretują jak nikt inny :)

Moje ulubione rehabilitantki to oczywiście Karina i Madzia - są po prostu boskie. Maltretują jak nikt inny co oczywiście ma efekty w postępie rehabilitacji. Czasem są sadystkami, wyżywają się a jak już wymęczą to biedne kolano to... po prostu bajka. Ciężka praca i nie ma obijania się i to się liczy! Tylko jest mały szkopuł... pani z recepcji... po godzinnej terapii człowiek chce odsapnąć, poczytać gazetę ALE SIĘ NIE DA :((( Pani Ania non stop nawija. Nie wątpie w jej wiedzę ale nie można przecież być najmądrzejszym w każdej dziedzinie. To nie są rozmowy tylko wysłuchiwanie ... czasem nawet i bzdur. ehhh ale coż "ten typ tak ma" Serdecznie pozdrawiam moje ulubione rehabilitantki!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do terapii to nie mam nic do powiedzenia...co do Pani Ani to faktycznie lubi rozmawiać i to chyba lepiej niż jakaś lalka barbi z tipsami w wielu innych gabinetach,która nie potrafi się odezwać.Interesuje się pacjentami i wbrew pozorom też ma sporą wiedzę na temat terapii.Absolutnie nie jest to wada.Super atmosfera!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry