Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy gabinet rehabilitacji wątek zamknięty Od kilku lat moja rodzina korzysta z rehabilitacji w Gabinecie Dominik...
~Joanna
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 czerwca 2017

Brawo Wy! wątek zamknięty Duże podziękowania dla Pana Arka, który okazał się profesionalistą w swoim...
~Mama Oliwki
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

polecam panią Karinę wątek zamknięty Po operacji kolana trafiłam na rehabilitację NFZ i to była porażka. Chodziłam...
~Regina Truszkowska
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Rehabilitacja dziecięca. wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom, duże zaangażowanie fizjoterapeuty.
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych wątek zamknięty Korzystamy z usług pana Dominika w swoim punkcie przedszkolnym. Pełen...
~Agnieszka Wiśniewska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

pełen profesjonalizm i kompetencja wątek zamknięty Rehabiltacja u Dominika Zaglanicznego i jego zespołu pełna kompetencja,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty bardzo polecam Pana Pawła który swoim masażem powięziowym szybko doprowadził...
~kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Italiano vero wątek zamknięty Polecam Salvio i jego tecar. Przemiły sycylijczyk, poświęcający sie swojej...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Rehabilitacja narządów ruchowych - tylko tam. wątek zamknięty Gabinet został polecony przed doktora przeprowadzającego operację. Zostałem...
~Mrówka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Idealni na problemy z kręgosłupem wątek zamknięty Duża wiedza, nie naciągają na kasę, dają dużo ćwiczeń do domu. W pełni...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Stawia na nogi wątek zamknięty Pan Dominik prowadzi moją rehabilitację - bardzo szybko postawił mnie na nogi...
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam ze względu na profesjonalizm, zapał, chęć pomocy, skuteczność i......
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Tak trzymać! wątek zamknięty Rehabilitacja po rekonstrukcji z bardzo dobrym i możliwie szybkim efektem....
~karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

PROFESJONALNIE wątek zamknięty DUŻA WIEDZA i PRAWDZIWA PASJA pozwalają osiagać sukcesy również w...
~Emma
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Edward Pupel - opinia wątek zamknięty Wymagający wobec pacjentów i skuteczny do bólu!Polecam.
~Edward Pupel
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam gabinet Pana Dominika. Indywidualne podejście do pacjenta....
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam gabinet Pana Dominika Zaglanicznego. Miła i fachowa...
~Rena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Mowisz rehabilitacja myślisz Dominik Zaglaniczny... wątek zamknięty Jesli rehabilitacja to tylko tam zaczne od najważniejsxego ogromne...
~Marcin B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Do Pana Dominika Zaglanicznego trafiłam po 4 latach walki z bólem prawej...
~H.A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam. Obsługa, wyposażenie, czas oczekiwania, wszystko tak jak być...
~Andrzej Korbicki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

40

wątków

do góry