Widok

maly remoncik

Hej,

jakie teraz ceny sa w gdyni? Trzeba polozyc ~40 m2 paneli oraz ~5m2 podlogi w kuchni (plytki). Ktos moze kogos polecic? Ceny mile widziane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tania solidna firma hydrauliczno budowlana-szybkie terminy tel.0-603-625-913
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osoba godna zaufania i może zacząć od jutra.
Tel. 605995833 - proszę o telefon. Cena do uzgodnienia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mogę polecić firmę Filip-Bud maja szybkie terminy i są solidni w tym co robią. tel do Pana Krzysztofa 790-344-014 i adres strony internetowej gdzie znajduje się cennik (ceny można jeszcze negocjować:) www.filipbud.dzs.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zleceniodawcy OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!

Ludzie- narzekacie non-stop na wykonawców! A zakres prac wymagany np. od wykonujących remonty i wykończenia za oferowany przez niektórych ekwiwalent jest z lekka mówiąc z kosmosu!!!
np.
- gość chciałby aby mu wymalować dom wewnątrz ok 140 m2 na różne pstrokate kolory itp itd za 2500zł i potem jeszcze okazuje się że w tym ma być jeszcze wliczone wygładzanie ścian i sufitów połowy domu i zdziwiony moim zdziwieniem odpowiada że nie rozumie mnie!!! i targuje się jeszcze o 50 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrr... nie mam sił.
-kolejny kupił używaną kawalerkę i chciałby ją natychmiastowo wykończyć, no i pewnie pogonić dalej...i chciałby zacząć od łazienki OK 4M2 M2 i mówi- PO PROSTU, MA BYĆ , MAŁA WANNA Z ZABUDOWĄ-REWIZJĄ ITP., PŁYTKI PODŁOGA, PŁYTKI ŚCIANA, ZABUDOWANA WNĘKA Z KAFLAMI I REWIZJĄ, ZABUDOWA RUR GRZEJNIKA, RURY WC, UMYWALKI, WANNY I PODŁĄCZENIE...(LISTWY I INNE-WIADOMO) I CEKOLOWANIE- BO PRZECIEŻ NIE MA DUŻO ŚCIANY I SUFITU I W SUMIE TYLKO TYLE... proponowana cena przez zleceniodawce - Z CEKOLOWANIEM 600ZŁ- MOGĘ DAĆ! po chwili i on targuje się jeszcze o 50 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niedługo będą tu sami chińczycy, to zrobią Wam to wszystko za miskę ryżu, ale na razie się OPAMIĘTAJCIE!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POMYŁKA sorry! nie to miejsce. POMYŁKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POMYŁKA! Poniższy post nie dotyczy tego tematu! POMYŁKA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POMYŁKA! Poniższy post nie dotyczy tego tematu! POMYŁKA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POWYŻSZY ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Kartony do przeprowadzki (15 odpowiedzi)

Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich dużo? Może...

do góry