Widok

mam pytanie do pana lisickiego vice prezydenta a moze do kogoś innego

Hydepark Temat dostępny też na forum:
często jadę tramwajem do Jelitkowa a potem piechotą wzdłuż plaży do do wysokości ul Obrońców . mam pytanie dlaczego po drodzę nie ma żadnego szaletu nawet toj toja czy uważacie ze po to jest las żeby tam chodzić za potrzeba ? a może ze to za duży wydatek dla miasta ? uważam ze to kpina , wstyd . Pewnie lepiej postawić kilku ze straży miejskiej i wchodzących do lasu nagradzać mandatami . co panowie na to ? aa nie oczekuje odpowiedzi bo nie chce wam zabierać waszego cennego czasu pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i słusznie że nie oczekujesz odpowiedzi, ponieważ ranga tego pytania ma zbyt mały kaliber jak dla pana Lisickiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to proste powinno sie pana L nakarmić tym gównianym żarciem z lidla lub z biedronki a potem z tą s****zką na deptak puścić bez papieru toaletowego i za nim straż miejską . Zobaczylibyśmy ile wytrzymałby z tym gównem w dupie ten twardziel .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jelitkowo

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry