Odpowiadasz na:

Re: mamusie majowo-czerwcowe 2015 (4)

Witam wtorkowo :)

dzięki Magda za odpowiedź :)

Ja po cc miałam pokarm, a miałam można powiedzieć 'umówione' cięcie tzn kazali mi przyjść do szpitala w 40stym tygodniu.... rozwiń

Witam wtorkowo :)

dzięki Magda za odpowiedź :)

Ja po cc miałam pokarm, a miałam można powiedzieć 'umówione' cięcie tzn kazali mi przyjść do szpitala w 40stym tygodniu. Niestety karmiłam tylko 2,5 msc bo mała miała nietolerancje laktozy i żadne kropelki nie pomagały wiec musiałam przejść na mm 0 lac. Od razu inne dziecko zero boli brzucha, płaczu itp gdybym wiedziała szybciej bym zrezygnowała.

co do zaspy to moje dwie koleżanki miały tam cc i wypowiadaly się pozytywnie, za to inna która miała drugie cc na klinicznej dowiedziała się, że przy pierwszym cieciu paskudnie ją zszyli i miała okropne zrosty i lekarze mieli problem dlatego odradzala nam zaspe. Moim zdaniem dużo zależy od personelu na jaki się trafi.

Wiece co jest ciekawe? Że w polsce mój neurolog mi zdecydowanie zabrania SN a tutaj mnie wręcz namawiają i nie wiem jak mam to rozumieć. Boje się, że zrobię jakąś głupotę. Widać tutaj maja zupełnie inne podejście, jeśli urodzi się rano można w ten sam dzień wyjść ze szpitala a jak nie to i tak na drugi się wychodzi. Ciążę prowadzi położna I jest jedno usg w 20 tygodniu. Ja miałam co prawda również w 12 stym ale to przez moje problemy zdrowotne. Ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie. Do czerwca trochę czasu jeszcze.

Aha, I moje koleżanki które rodziły 2 lata temu na Zaspie nie musiały wstawać po 4 h i dostawały ostre środki przeciwbólowe, nie to co ja w Redłowie..paracetamol.

tez się zastanawiam nad pieluszkami wielorazowymi ale nawet nie wiem jakie tutaj są i jakie ceny.

To wszystko napisałam parę godzin temu, ale trójmiasto nie chciało mi się załadować. ..

zobacz wątek
10 lat temu
Olcia88

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry