Widok

masakra

witam
bawię się w stolarkę i zamówiłem w KMK formatki do zbudowania szafy. Po pomiarach formatek u klienta okazało się że żadna z płyt nie ma zamawianego wymiaru!!!!Gdy pojechałem do nich aby skrócić zbudowaną już część szafki musiałem dopłacić 2 zł za cięcie. A gdy zamówiłem 6szt. zawiasów (niby takich samych) to dostałem 2 szt identycznych a pozostałe były każdy inny.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6
Formatki sprawdza sie przy odbiorze a nie u klienta ,pozatym ciecie kosztuje znacznie taniej wiec smiem twierdzic ze takiej sytuacji nie bylo .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19
Co za bzdury wypisujesz człowieku. Jeśli zamawia się kilkadziesiąt formatek, jakim cudem miałbyś je sprawdzać na miejscu przy odbiorze? To przecież nonsens. Nie mam nic do KMK, bo tam jeszcze nie zamawiałem, ale Twój tekst jest po prostu śmieszny. Tak to można działać przy zamówieniu kilku formatek na jedną szafkę. W hurtowni, w której zamawiam foliują mi płyt stretchemy po kilka sztuk i nie wyobrażam sobie, żebym każdą paszuszkę odwijał przy odbiorze i sprawdzał jakość. Robię to na miejscu po przyjeździe z hurtowni i w razie braków lub nieprawidłowości ( z wymiarami nigdy nie miałem problemu, ale trafiają się rysy na płytach lub wady oklejenia) telefon, mail ze zdjęciami i wymieniają bez problemów wraz z transportem do mnie na ich koszt. Nie wyobrażam sobie, aby mogło to wygladać inaczej. Dodam, że nie jestem jakimś hurtowym odbiorcą i jak dotąd zostawiłem w tej hurtowni tylko kilka tysięcy złotych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
można wiedzieć gdzie zamawiasz płyty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W stolarkę nie można się bawić, albo się umie robić meble albo się jest "pseudostolarzem" który zabiera pracę profesjonalistom. Zamawiam w KMK od dłuższego czasu materiał i nigdy podobnej sytuacji nie miałam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z KMK
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14
odrazy widać kto to napisał :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry