Widok

masakra

Kupiłam córce kolczyki na tak zwane angielskie zapięcie, zapięcie źle wyprofilowane kolczyk jeden non stop się otwiera, nie da się z tym nic zrobić wiec kasa w błoto!! Ceny z kosmosu to fakt!!! Obrączki bardzo drogie w każdym mniejszym jubilerze można kupić o 300-400 zł tańsze!!!! To fakt ze za rogiem ceny bardziej przystępne i towar lepszej jakości!! ludzie nie dawajcie się nabrać na te ich -50-60-70 % to zwykła ściema jes!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 2
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masz problem z towarem to idź do sklepu, jeśli jest wada to Tobie wymienią na pewno. Marudzenie na forum nic nie da. A może powiedzą Tobie że córka nie powinna spać w kolczykach..bo może przez to się poluzowało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie zgodzę się z opinią, kupiliśmy tam obrączki i to o 400 zł taniej niż u znanego jubilera, a ta sama próba złota i tak samo dobrze wykonane, w cenie grawer i dodatkowo dostałam piękną zawieszkę pasującą do pierścionka zaręczynowego co było piękny uzupełnieniem ślubnej biżuterii. zarówno pierścionek zaręczynowy jak i obrączki bardzo dobrze wykonane, krótki czas realizacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry