Jubiler Monika

Sklepy jubilerskie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arek - ocena Bransoletka damska,piękna ale słaba naprawiana kilka razy,w końcu kobieta...
~Arek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

K .O - opinia wątek zamknięty Szczerze odradzam zakupy, łańcuszek wizualnie - ładny ale kiepskiej...
~K .O
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Fatalna obsługa. Usługa złej jakości plus długie oczekiwanie. Po zmniejszeniu...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

ANNA - opinia wątek zamknięty Kupiłam pierscionek złoty z szafirem próba złota 585 oraz z diamentami żle...
~ANNA
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Łańcuszki rwą się w rękach.Kolczyki wyginają się jakby były z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Tandeta!!! wątek zamknięty Zgadzam się z przedmowczynia. Kupiłam w "Jubiler Monika" dwie bransoletki za...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo słaba jakość oferowanych towarów.
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Promocje w lutym 30-50% wątek zamknięty W lutym kupiłam z chłopakiem obraczki u nich. Taki sam wzór , waga w Aparcie...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Jest super! :) wątek zamknięty Cała rodzina zaopatruje się u nich od dawna na wszelakie okazje. Bardzo...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Nie dajcie się nabrać na ich pseudo promocję wątek zamknięty Byłem dowiadywałem się o zakup pierścionka z brylantem, ceny po MEGA zniżce...
~Jurek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Jestem klientką "Moniki" od bardzo długiego czasu i z ręką na sercu mogę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Agniecha - opinia wątek zamknięty Asortyment ladny i nic sie nie dzieje. Co do obslugi, masakra. Panie klientem...
~Agniecha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

zadowolona wątek zamknięty Juz kilka razy dokonała zakupów w tym sklepie i jestem zadowolona .
~MAnia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

masakra wątek zamknięty Kupiłam córce kolczyki na tak zwane angielskie zapięcie, zapięcie źle...
~eve
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

plasmo - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, asortyment porównywalny do tego w innych sklepach, cena...
~plasmo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Zero profesjonalizmu. wątek zamknięty Kupiłam z mężem w tym "sklepie" pierścionek i dwa łańcuszki- niestety....
~Beata
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

OBRĄCZKI wątek zamknięty Kupiliśmy z mężem obrączki w elizie. Jestesmy zadowoleni soczewkowe i bardzo...
~Małgorzata P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

przestrzegam+odradzam+uciekajcie wątek zamknięty Nie polecam sklepu - to krętacze nastawieni na skupowanie złota, zresztą tak...
~Ariadna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

OBRĄZKI wątek zamknięty POLECAM JUBILERA ELIZA W GALERIi przymorze. Wszystko poszło szybko,...
~Gosia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry