Widok

maszyna do szycia

Drogie Panie,
Kupiłabym domową maszynę do szycia, prostą, solidną i niezawodną. Bez udziwnień, overlocków. Jaką polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do sprzedania firmy Silver Crest, stoi nieużywana. Maszyna jest można powiedzieć nowa, użyta może z 5 razy. Teraz stoi i się tylko kurzy. Mogę podesłać zdjęcia jeśli byłaby Pani zainteresowana. Jestem z Gdańska, także można odebrać ją osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Który to model i za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie już udało się coś wybrać, ale może innym się przyda. Posiadam maszynę Janome Junu E1015 https://tiny.pl/725w1 I polecam. Mam ją już 5 lat i jest nie zawodna. Jest bardzo porządnie wykonana. Obudowa plastikowa, ale części wewnątrz metalowe. Ma bardzo wygodne zatrzaskowe mocowanie stopek, wolne ramię, pół automatyczne obszywanie dziurek. Szyłam na niej i dżins i skórzane elementy i dawała radę (oczywiście trzeba do tego dokupić specjalne mocne igły). Nie zamieniłabym jej na żadną inną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Rozwod dobry adwokat (396 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Prezent na dzień kobiet (22 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

do góry