Widok

matwil - ocena

Firma TREVO wywarło na mnie fenomenalne wrażenie. Z usług firmy skorzystał właściciel mieszkania, jednak było widoczne że traktowani byliśmy jednakowo (bez żadnych preferencji). Pośrednikiem przy zakupie mojego pierwszego mieszkania prowadził pan Hubert Łukaszewicz. Kontakt jak i wszystkie sprawy (tj oglądnie mieszkania, notariusz, ) przebiegały bardzo sprawnie i szybko. Dodatkowo pan Hubert bardzo kompleksowo informował o całym procesie kupna mieszkania. Pomógł dodatkowo w dość kłopotliwej sprawie hipoteki nie tylko prawnie jak i uspakajał w jej rozwiązaniu. Chciałbym dodatkowo bardzo podziękować panu Krzysztofowi Zalewskiemu, który po 1,5miesiąca po kupnie mieszkania zainteresował się w sprawie wykreślenia hipoteki z ksiąg wieczystych. Dzwonił kilkukrotnie oraz dał wyczerpujące informacje jak poradzić sobie z tym problemem. Współpraca z biurem TREVO (choć to nie ich wynajmowałem) należy do najlepszych kooperacji z jaką miałem do czynienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i oczywiście polecamy się na przyszłość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry