Widok

meble

Witam ja polecam osobiście a miałam kilka firm do wyboru wybrałam firmę http://jfmfurniture.de ogromne doświadczenie, oraz szybie terminy realizacji przynajmniej w moim przypadku. Robili dla mnie kuchnię oraz szafy wnękowe. Kuchnia na wysoki połysk wyszła ślicznie. Szafy wnękowe jak szafy wykonane ładnie ale są w zabudowie wiec szału nie ma. Materiały wybrałam sama, kolory wiec wszystko w pełni profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekawa ile za taką kuchnię tam zapłaciłaś :) Mnie korci kupienie mebli kuchennych w sieciówce, w agacie fajnie te meble kuchenne wyglądają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama też bardzo chętnie dowiedziałabym się coś więcej na ten temat. Szukam od jakiegoś czasu firmy, której mogłabym zlecić wykonanie mebli do kuchni, bo jakoś nie szczególnie podobają mi się meble z sieciówek. Pomyślałam sobie o Gdańskiej Fabryce Mebli? Może ktoś zamawiał u nich meble na wymiar i może mi coś więcej powiedzieć na ich temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czekamy na informacje ile wyszło za taką kuchnię i jakieś fotki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Wam szczerze, że generalnie za gotowymi meblami nie przepadam, bo w większości przypadków, wyglądają tak samo. W związku z tym na pewno zdecyduję się na ofertę w Gdańskiej Fabryce Mebli. Robili zabudowę kuchni u znajomych i wyszła świetne, a meble są naprawdę solidne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z tej fabryki mam akurat kuchnię z wysepką na wymiar ;) A szafę wnękową zamówiłam w Indeco Wybrzeże - polecam, bo teraz mają naprawdę konkurencyjne ceny jak na Trójmiasto!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak dla mnie oferta Indeco to świetna opcja. Z resztą nawet przy ich wizytówce można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat mebli świetnej jakości. W związku z tym sama najpewniej także zdecyduję się na ich usługi i to mam nadzieję, że całkiem szybko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam Konar Meble - kreatywne stolarstwo, świetne debowe meble :) Jak ktoś lubi drewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry