Widok

mega bajzel banino

spędziłem tu 4 lata I wracam do siebie.takiego syfu i bałaganu jak tu to trudno szukać.tu jest mega brzydko nawet latem.a teraz,brud,błoto i debile na drogach.ze tu zjeżdża tyle ludzi.głupi ten naród.nawet pączki były stare.a baba na poczcie,fak.nara
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 40
Bo wszyscy łapią się na cenę.....
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ... NARA !!!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 2

kazdy powinien dwa razy sie zastanowic zanim zdecyduje sie na ta dzielnice, niestety ma ona duzo minusow
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

to nie jest DZIELNICA tylko WIEŚ w SĄSIEDNIEJ GMINIE. Banino nie należy do Gdańska i prawdopodobnie nigdy nie będzie należeć!
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 1

całe szczęście
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bedzie nalezec zobacz jak to wszystko sie rozbudowywuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To samo mówili o Kowalach. Wierzysz, że Żukowo odda podatkową żyłę złota miastu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

i jeszcze po drodze jest Rębiechowo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to jest męska decyzja. Podziwiam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawda.tyle syfu co tu to rzadko gdzie.błoto wszędzie.poczta lepiej nie mowic.prymityw w kościele,drożyzna i buce na drogach.taniocha zciąga tanioche ludzka
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 13
Koleś, piszesz i piszesz że już się zdecydowałeś, że się wyniosłeś ze dwa lata.
Już dzisiaj możesz się wynieść z forum. Wraz z tobą zniknie trochę banińskiego forumowego bagna.

Ps. Nie wiem tylko co ta Pani na poczcie jest winna, bo w kółko się jej czepiasz.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

Leszek i słownika Ci nie podarowali. ŚCIĄGA a nie zciąga
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to w końcu taniocha, czy drożyzna, Leszku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty katolski filozofie.Syf jest w twoim umyśle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Te inwektywy piszą prymitywi „miastowi nieudacznicy! Wstyd to nie normalni ludzie.mieszkam tu 16 lat i wybrałam z rodzina najwspanialsze miejsce w trojmiescie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Banino to nie Trójmiasto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robert właśnie takich zakompleksionych pustaków nam tu nie brakuje wracają do siebie , jeszcze kilku takich jak ty wróci i będzie piknie
wiesz jak wrócić ? znasz drogę ?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
Robert,dzięki że taki wspaniały człowiek jak ty opuszcza tą społeczność.Syf,bałagan,brud i debilstwo to wszystko znalazłem w twoim w twoim umyśle.Oby jak najmniej tu w moim Baninie takich jak ty.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ooo jakas dobra wiadomosc z samego rana :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

widziały gały co brały baranie i nie wiń innych za swoje nieprzystosowanie. Błoto może i jest ale ludzie inni niż w mieście. A latem ptaki spiewaja, można rowerkiem jezdzić itp. Wynocha do betonowego miasta.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wychodzi na to, że Wy narzekacze jesteście głupsi, skoro tu zamieszkaliscie zapewne jeszcze z kredytem. Jest tutaj naprawdę dużo szczęśliwych osób, świadomych i nienarzekajacych na wszystko. Jaka była wizja? Dom z ogrodem i garażem za 250 tysięcy, asfalt wylany i dookoła galerie, makdonaldy i starbaksy, bo pewnie z takiego świata tu przyjechaliście. Ludzie ujrzeli pierwszy raz krowę, zobaczyli błoto i wiatr więjacy przez większość roku i boją się ubrudzić swoje trampeczki.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieki Robert będzie luzniej ....szcesliwej drogi juz czas :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz niestety rację mieszkania budowane są w olbrzymiej ciasnocie bez dróg dojazdowych. Cena powinna być wyższa i powinien deweloper zadbać o wszystko. A tak osiedla gdzieś w polu i się martw.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robert 1:0 dla Banina ... po prostu nie dałeś rady hahahaha, ale nie będzie mi przykro wręcz przeciwnie jak sobie pomyślę o tobie jak się kisisz gdzieś tam w betonowym pokoiku z ,ze śmietanką towarzyska pod trzepakiem bądź na ławce to mi się od razu poprawi humor.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale strata.... tragedia,,,,eejjjj ludzie Robercik nas opuszcza....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Temat umarł 7 miesięcy temu,a dzisiaj ktoś go se odkopał i se Baniniaki postanowili dalej żegnać się z gimnazjalistą :)

P.s Ja se to tłumaczę tą wodą, że to przez tą wodę te Baniniaki się tak zachowują:)

Pozdrawiam ogarnięty Zdzisek
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

zysiek, k..wa to wszystko racja. banino to wielkie g...o. a ludzie tu mieszkajacy to syf z wioch i falowcow z new portu. patrz ty. buzia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zgadzam się z tobą sam SYF i nawet w lato tu brzydko nic tu nie ma poza polem w około , choć i tego niedługo nie będzie. Tylko JUMBOSTRADY, błoto i brud. Cywilizacja tu nie zagląda.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

pepa do chlewu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

a kto Was tu chamy spraszał co?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi tam dobrze się mieszka w Baninie wiadomo ze jest trochę minusów ale to z czasem mam nadzieję się zmieni. A nie mieszkam w szeregowcu tylko w Bliźniaczku wartym teraz co najmniej 500 tysięcy :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kto tobie tą wycenę zrobił.?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dom wstanie developerskim kosztował 2 lata temu 420 tyś. Powierzchnia 160m2
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie w baninie są bliźniaki o pow 2x160mkw.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na Pszennej skrzyżowanie z Polnego wiatru :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oferta deficytowa widzę? ale cena niestety też większa, nie 200 tys a 400, 160 mkw, garaż, działka ponad 500m2... takie oferty były 2 lata temu.
Ciekawe ilu by było chętnych na kupno takiego domu wykończonego wewnątrz oraz z zagospodarowanym ogrodem za powiedzmy 500-600 tys zł? I to są realne pieniądze, jak ktoś by musiał wydać na kupno takiego domu, działki - 400 tys, wykończenie jakieś lekko 100 tys, pewnie nawet 150 tys. Zagospodarowanie ogrodu kolejne 20 tys zł...
No ale chmara sprzedaje domy 70m2 za 199 tys...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda taka, że za dom wolnostojący + działka trzeba tyle minimum zapłacić w Baninie - wystarczy przejrzeć oferty na oto.dom czy gratce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnośnie tego pierwszego postu i wzmianki o babie na poczcie to musze zaprotestować. Laska bardzo miła i sexowna. Wysyłałbym paczki...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie... jak z korkami w Baninie ? Kupiłam chatę i nie dużo, ale trochę się obawiam...
Ktoś podrzuci jak tonwyglada w godzinach szczytu i contonzangodziny ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie obawiaj się. Z korkami tak jak w mieście. Stałe korki o stałych porach. Czasem większe czasem mniejsze. To jest kwestia wejścia w nowe nawyki a czasem wyjazdu 15 minut wcześniej niż zazwyczaj. To jest część codzienności. Też się bałam na początku więc rozumiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie obawiaj się... :) Ja mieszkam od niecałych 2 mieś i dojazd zajmuje mi ok 20-25 min. do centrum Oliwy. Wcześniej mieszkałem na myśliwskiej w Gdańsku i dojazd zajmował mi... 20-25 min do centrum Oliwy... :) Ale tak jak już było napisane: wszystko zależy od godziny wyjazdu, ja jeżdżę na 7:30 do pracy, i czasami jeszcze odwożę dzieci do szkoły i żłobka, wtedy mi to więcej zajmuje, ale wyjeżdżam odpowiednio wcześniej. Kwestia przyzwyczajenia się do korków. Ja jestem przyzwyczajony, bo i tak zawsze rano stałem w korkach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Drogi anonimie co do centrum Oliwy dojeżdżasz w 20-25 minut, powiedz mi jak to robisz? Masz zdolność teleportacji? Faktyczny dojazd jaki robię na Zaspę ,w okolicach około 7 rano, to 45 minut, więc dwa razy dłużej od Ciebie, ale chciałbym usłyszeć tę złotą radę jak to robisz. Może jeździsz paralotnią,wszak nie uściśliłeś czym
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na przymorze szybciej niż wcześniej z jasienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Do Gdyni ok45-55 min korki i dojazd taki średni ale pkm w 20 min bedziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do Gdyni pkm tak łatwo się nie dostaniesz - no chyba że do przystanku Gdańsk Rębiechowo będziesz jeździł samochodem. kiedyś z Rębiechowa był bezpośredni pociąg do Gdyni, teraz Przesiadka ale pociągi nie są skorelowane :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok przepraszam nie dokładnie policzyłam: pkm z Pępowa 6:46 w Gdynia Karwiny jest około 7:03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjeżdżając o 7:30 do Brzeźna na miejscu jestem koło 8:30, większość drogi trzeba niestety stać w korku. Znacznie krócej jedzie się w ferie i wakacje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi do Wrzeszcza dojazd zajmuje 20 min☺.wyjazd o 5:00
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedna idiotka mniej....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale ta idiotka ma na imię Robert
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podziwiam ludzi którzy zdecydowali się zamieszkac w Baninie i dojeżdzać do pracy w Trójmieście. Ja nie dojeżdzam w ogóle do pracy, ale gdybym musiał to bym został w trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

dziękuję za podziw :) dzis rano start z banina o 7 53 , w pracy we wrzeszczu 8 20 ... faktycznie "tragedia"..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Elegancko ☺
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podziw w pozytywnym sensie oczywiście. Mi by sie nie chciało tracic tyle czasu na dojazd. W 20-25 min w godzinach szczytu? Chyba helikopterem. Kiedys jechałem godzinę do galerii bałtyckiej i tyle samo do gdyni przez Chwaszczyno w godzinach szczytu. 20 min to tylko w ciągu dnia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jezeli wyjechałeś o 7 -53 to musiałeś dość mozolnie poruszać się do Ronda turbinowego i myślę, że gdzieś 8-05 wjechałeś na Budowalnych w stronę Matarni i tam też nie jest wesoło więc do skrzyżowania ze Słowackiego najwcześniej pewnie byłeś 8-15 i stamtąd do "kręciołków" pewnie 8-25 i minimum bite 20 minut do Niedzwiednika 8-45. Na Zółnierzy Wyklętych do mostu przy Galerii następne minimum 20 . Nie wiem gdzie we Wrzeszczu byłeś , ale pewnie trzeba liczyć 9-05. Na moje o 8-20 co najwżyej byłeś kawałek za Lidlem na Karczmie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

chyba,że jechałeś w niedzielę....,bo na pewno nie w tygodniu w czasie nauki szkolnej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale tu idiotyzmy niektorzy pisza, a z osowej to ile sie jedzie do Gdanska ? Smiem twierdzic, ze znacznie dluzej przez zapchana kazda ulice i na osiedlu i spacerowa , a zanim sie dojedzie na slowackiego to mija wiecej czasu...

Druga sprawa to przeciez kazdym miejscu , na pewno z Banina mozna szybciej dojechac np. do Gdyni ...

Takie mowienie o tym ile czasu zajmuje dojazd jest bezcelowe, to tak jakby sie smiac z kogos z centrum gdanska, ze dojezdza dluzej do budynku pkm na matarni niz ludzie z banina ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry