Widok

mega_bydgoszcz@o2.pl e-papierosy składanie e- papierosów

Współpracował ktoś z ta firmą? Żądają wpłaty 25 zł za przesyłkę, gdy poprosiłam o wysłanie umowy na maila, już więcej nie napisali?

Czy ktoś wie czy to naciągacze, czy rzeczywiście mają legalną firmę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co za problem sprawdzić firmę w CEIDG czy KRS?
Z drugiej strony.. firma, nawet istniejąca ale nie odpowiadająca, jest niepoważna :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja Babcia powiedziała mi kiedyś, że jeśli ktoś oferuję Ci pracę, ale na początku musisz coś wpłacić - odmów grzecznie i idź dalej :)

Na moje to zastąpili składanie długopisów - e-papierosami, bo to brzmi nowocześnie i lepiej się kojarzy niż "adresowanie kopert" czy "składanie długopisów".
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wysłałam maila z zapytaniem o informacje. Nie załączyłam cv. W odpowiedzi otrzymałam maila, który wygląda jakby był wysłany jako automatyczna odpowiedź:

Witam. Jesteśmy zainteresowani państwa kandydaturą .Wymagamy opłacić opłatę kurierską w kwocie 25zł na nasze konto bankowe PHU "Mega" ul. Szkolna 10 85-790. Bydgoszcz Nr. Konta :93 1950 0001 2006 0232 1989 0002 umowa zlecenie podpisuje Państwo podczas odbioru paczki. Ma Państwo na złożenie e-papierosów do 30dni , wysyła Pan je do mnie na mój koszt i jak odbiorę to płace w ciągu 7dni na konto bankowe.W Paczce jest 100 e-papierosów .Tak działamy na terenie całego kraju. dane do wysyłki proszę przesłac na nasz email
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
te wspomniane papierosy są więcej warte niż 25zł
za wpłacenie tzw. "symbolicznej kwoty" przekażą nam karton papierosów w ciemno przed podpisaniem umowy... podam adres kolegi so odbiore i sprzedam buahaha i tyle mnie widzieli pic na wode
nic nie wysla zgarna kase zmiania nazwe i do przodu nie ma juz uczciwych firm tego typu. Kiedys pamietam ze chalupniczo mozna bylo dorobic mama kolezanki sklejala puzle przywozili odbierali jakis papier i bez wkladu a teraz... oszusci... nie dajmy sie nabierac na takie cos bo to stolcem smierdzi na odleglosc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wtam.A ja dostałam taka sama odpowiedz tyle ze juz z innym adresem hehehhe
Witam. Jesteśmy zainteresowani państwa kandydaturą .Wymagamy opłacić opłatę kurierską w kwocie 25zł na nasze konto bankowe PHU E.KING ul. Warmińska 22/I/A 03-037. Warszawa Nr. Konta :03 1140 2004 0000 3402 7498 2309umowa zlecenie podpisuje Państwo podczas odbioru paczki. Ma Państwo na złożenie e-papierosów do 30dni , wysyła je Panstwo do mnie na mój koszt i jak odbiorę to płace w ciągu 7dni na konto bankowe.W Paczce jest 100 e-papierosów . Działamy na terenie całego kraju. dane do wysyłki proszę przesłac na nasz email
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam tez podstalem takiego mejla ale zaplacilem i dostałem 2 mejla ze w ciągu 3 dni od zaksięgowania wplaty będzie paczka wysłana dziś miaj 3 dzień dam im czas do pon i się tak wybiorę do nich i zglosze sprawę do sadu jak ktoś już został nabrany przez ta firme to proszę o kontakt kaczorek2203@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Błagam, Wy się dalej na takie rzeczy nabieracie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
~lukaszu drogi, wg. mnie straciłeś bezpowrotnie 25 PLN, które można było wydać na np. miesięczne doładowanie do Orange lub 1 duży dobry obiad dla dwóch osób do samodzielnego przygotowania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj brat daaawno temu skusil się na składanie dlugopisow. Ktos pozwal firme do sadu i przez te kilka lat dostawal powiadomienia ze ma się stawiac i skladac zeznania.
Nic z tego nie miał, kasy nie odzyskal. a ze to się tyle ciagnelo (lub ciagnie) tzn. ze oszustom się upieklo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czejsc tesz wysłałem 25 złoty na konto 28 stycznia ani przesyłki ani wiadomości pozdrawiam Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam . Ja tez dalem sie nabrac i po wplacie firma sie rozplynela . Za 25 zl nie mozna podac ich do sadu , ale gdyby nas bylo wiecej to mozna by ich postraszyc .
grzegorz2.pl@gazeta.pl

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naiwność ludzka bywa wielka !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry