Widok

mezoterapia igłowa proszę o opinie

interesują mnie okolice oczu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszamy do Kashmir Spa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja mialam robiona mezoterapie twarzy z okolicami oczu i powiem Ci ze efekty sa super, skora jest nawilzona, zmarszczki splycone ;)
no i co najwazniejsze nie boli i nie ma siniakow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umów się http://www.grytomy.pl/na-czym-polega-zabieg-mezoterapii-iglowej/ po prostu rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ilu zabiegach byliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jeśli ilośc zabiegów będzie ustalana indywidualnie
Jedna osoba wymaga wiekszej ilosci
Druga osoba mniejszej
Dużo zależy od tego jaka jest to okolica. Czy jest to cała twarz, czy może jedynie określone okolice na twarzy.
Oraz jaki rodzaj preparatu Ci podają. Niektóre są bardziej bogatsze i dzięki temu mozna wykonywac mezoterapię rzadziej.
https://beautytower.pl/blog/mezoterapia-iglowa-kiedy-widac-efekty-zabiegu/

W artykule jest opisane jakich efektów konkretnie mozesz się po mezoterapii spodziewać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za link :) sama się zastanawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo wartościowym i dającym długofalowe efekty zabiegiem jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Po pobraniu próbki krwi i jej odwirowaniu w specjalnej wirówce, krew ulega rozdzieleniu na poszczególne skadniki: osocze u góry, czerwone krwinki na dole a pomiedzy nimi najważniejszy składnik: płytki krwi i aktywne czynniki wzrostu - osocze bogatopłytkowe. Pobiera się przede wszystkim ten składnik do strzykawki rozcieńczając go nieco osoczem z górnej części probówki - osiaga się w wyniku tego około 7-8krotnie większe stężenie płytek krwi niż w krwi nieodwirowanej. Skórę twarzy ostrzykuje się dość gęsto cieniutką igiełką. Płytki krwi po wstrzyknięciu silnie stymulują sąsiednie tkanki do odbudowy uszkodzonej skóry. Jest to proces fizjologiczny - skóra wytwarza w mechanizmie gojenia nowe komórki, nowe włókna kolagenowe. Zabieg ten wygładza skórę, niweluje zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, odświeża i odmładza jej powierzchnię. W zależności od kondycji skóry dobrze jest powtórzyć ok. 3-4 razy ten zabieg mniej więcej co 2 tygodnie.
Koszt wykonania w Małej Klinice w Gdańsku w promocyjnej cenie już od drugiej połowy października.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mezoterapia może natychmiastowo poprawić matowy, zmęczony wygląd skóry i powierzchowne zmarszczki, ale może również pomóc w poprawieniu spowolnionego krążenia krwi, wspomagając organizm w wypłukiwaniu toksyn związanych ze starzeniem się. Zabieg ten może być również stosowany w przypadku przebarwień, leczenia trądziku i "rozświetlonej od wewnątrz" skóry. Koktajle witaminowe do mezoterapii mogą stymulować komórki fibroblastów w skórze do produkcji większej ilości kolagenu, aby zwalczać oznaki starzenia. Wśród listy wstrzykiwanych składników roślinnych przyjaznych skórze znajdują się witaminy, czynniki wzrostu, kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty i pierwiastki śladowe, które zapewniają idealne środowisko dla zdrowej skóry, która lepiej radzi sobie z procesem starzenia. Typowy koktajl do mezoterapii może zawierać ponad 50 aktywnych składników, które odżywiają, naprawiają i odmładzają skórę. Zdecydowanie warto go wykonać, jeśli masz jakieś wydarzenie, na które chcesz szybko zareagować, i można go połączyć z zastrzykami przeciwzmarszczkowymi i wypełniaczami.

Do czego służy ten zabieg ?
Mezoterapia stosowana jest w celu poprawy wyglądu ciała, włosów, cellulitu - stosuje się różne koktajle, aby wywołać produkcję kolagenu i stworzyć zdrowo wyglądającą skórę i włosy.
- Nawilża, odmładza i napina skórę
- Regeneruje i restrukturyzuje skórę
- Chroni skórę
- Poprawia blask i nawilżenie skóry
- Odbudowuje skórę
- Poprawia trądzik i blizny
- Daje natychmiastowy blask
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zainteresowana zabiegiem o którym piszesz,podasz mi więcej informacji na maila?
Alicja801@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, ja nie miałam wielu zabiegów, a efekty widzę :) Na początku bałam się samego zabiegu, ale atmosfera była miła, trochę się pośmiałam :P Oprócz samej mezoterapii fajnych jest też zabieg bb glow skin. Zabiegów tych próbowałam tutaj http://salon-estela.pl/. Można przejrzeć ofertą, bo mają też inne zabiegi tego typa. Moim zdaniem to super pomysł, jak ktoś chce delikatnie poprawić urodę, ujędrnić skórę, a nie wplywać na swój wygląd jakoś silnie, operacyjnie itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej idź do jakiegoś gabinetu estetycznego (np. dermestetic.pl ) i popytaj o mezoterapię pod oczy. Są różne preparaty, na różne problemy. Trudno nie widząc twojej twarzy, dokładnie powiedzieć ci, co wybrać. Czy chodzi o worki pod oczami, czy może masz na myśli zmarszczki lub inne problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej udać się do gabinetu kosmetologicznego lub medycyny estetycznej. Tam najlepiej doradzą, czy taki zabieg będzie w ogóle potrzebny, czy może sprawdzi się inna metoda. Ja miałam zmarszczki mimiczne na czole i pomogli mi w https://www.imperialclinic.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://katarzynaosipowicz.pl/medycyna-estetyczna/odzywiajace-zabiegi-mezoterapii-iglowej/
Polecam doktor Osipowicz. Wykonywałam u niej zabieg, jestem mega zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym się skusiła, nic nie zaszkodzi, a można poprawić tylko to i owo. W Gdańsku jest świetnia klinika Pokojska, polecam :D https://pokojska.com/mezoterapia-iglowa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Ja robiłam mezoterapię w tym salonie kosmetycznym https://dermolove.pl
Polecam, widoczne efekty i dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam robioną mezoterapię igłową i myślałam że padnę z bólu. później kosmetyczka poleciła mi zabiegi mezoterapii bezigłowej. kupiłam urządzenie do domu marki beautifly. odkąd używam b-glossy cała twarz wygląda dużo lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Robiłam sobie mezoterapię pod oczy preparatami rozjaśniającymi, ponieważ chciałam się pozbyć cieni. Jeżeli szukacie sprawdzonego miejsca, to polecam Wam salon Laser Delux w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś osobą bardzo delikatną jestem po trzech zabiegach i nie wspominam ich żle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z usług https://magnificclinique.pl/. Tam tez ostatnio sobie zrobiłam mezoterapię jest ok. Dziewczyn znają się na rzeczy mają odpowiedni sprzęt. Generalnie mogę polecić ten gabinet bo znają się na swojej pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, a ja robiłam mezo pod oczy preparatem jalupro, efekt wow! zabieg wykonała dr Agnieszka Sirocka z K2 Medical w Gdańsku Wrzeszczu, polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zastanawiam się nad zabiegiem mezoterapii igłowej twarzy https://proclinic.pl/mezoterapia/ ponieważ chciałabym odmłodzić swoją twarz i pozbyć się niedoskonałości. Czy macie jakieś doświadczenia z mezoterapią igłową? Warto spróbować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Klinikę w Krakowie Sekrety Piękna. Ja tam robiłam mezpoterapię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Kraków i Sekrety Piękna. Mają mezoterapię i wiele innych zabiegów więc dobiorą najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przede wszystkim warto wybrać sprawdzony gabinet jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. Wg mnie najlepszy jaki miałam to mezoterapia igłowa, efekty widoczne po pierwszym zabiegu... Od siebie mogę polecić https://olmedical.eu/ gdzie zabieg wykonany miałam naprawdę świetnie, cena też nie była wysoka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Z tego co wiem to bardzo dobra opcja również na leczenie łysienia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną w Gdańsku, to przy Al. Grunwaldzkiej 116 przyjmują specjaliści z Magicznej Kliniki, oni są tam dostępni raz na kilka miesięcy, trzeba się wcześniej umówić, ale gra jest warta świeczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powiększanie ust mają w ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają i wykonują dużo takich zabiegów. Efekty sobie sprawdź na stronie na fejsbooku, bo tam jest dużo zdjęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba to podstawowy zabieg, który wykonują, bo na ich stronie FB jest bardzo dużo zdj klientek przed i po powiększaniu ust. 499 zł taka przyjemność, także cena dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mezoterapia daje naprawdę bardzo dobre efekty, przekonałam się o tym na własnej skórze. Cera jest w dużo lepszej kondycji, stała się bardziej nawilżona, jędrniejsza, wcześniej byla szara, teraz wyglądam zdrowiej. Jak dla mnie super i na pewno jeszcze skorzystam z zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zmarszczki pomoże?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na zmarszczki pomoże jak najbardziej. W sumie właśnie po to wykonuje się takie zabiegi i jeszcze na ujędrnienie skóry twarzy. Zabieg nie jest straszny, ani bolesny, trwa 40 minut, po miałam małe zaczerwienienie i obrzęk, ale to normalna sprawa. Uważam, że jak najbardziej warto, tania sprawa to nie jest i zabieg trzeba powtarzać, ale coś za coś ;) W Magicznej Klinice na pewno będzie taniej niz stacjonarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

u mnie się mezoterapia się sprawdziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mezoterapia spłyca zmarszczki, nawet to głębokie, ale trzeba wykonać serię, to jest ważne, żeby to wiedzieć, bo niektóre Panie myślą, że załatwią sprawę za jednym zamachem, a to nie jest takie proste. Polecam wcześniej poczytać na temat zabiegu po prostu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tą opinią, mezoterapia jest świetnym zabiegiem i zdecydowanie wolę zainwestować w zabieg, który dociera w głębokie warstwy skóry niż w drogie kremy, które działają powierzchownie. Jeszcze jak Kosmetolog odbierze odpowiedni preparat do potrzeb skóry, to efekty mogą zaskoczyć nie jedną osobę. Ja teraz wykonuje mezoterapię w salonie Laser Delux w Gdańsku przy ul Grunwaldzkiej ale na skórę głowy, ze względu na wypadanie włosów i już widzę ich mniej na mojej szczotce a to dopiero 3 wykonane zabiegi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Perfect Look Clinic (perfectlook.clinic/), przystępne ceny i wysoka jakość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będzie mezoterapia igłowa, którą można wykonać w Olmedical. Jest to świetny sposób by poprawić jędrność skóry, a dodatkowo zredukować zmarszczki Osobiście sama niedawno zapisałam się na ten zabieg i jestem pod wielkim wrażeniem, efekt jest rewelacyjny. Moja skóra prezentuje się młodziej, jest bardziej napięta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a co powiecie o mezo peptydami skóry głowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chcesz pozbyć się cieni i worków pod oczami to bardzo polecam! Wykonują ją w salonach Perfect Look Clinic w całej Polsce, więc na pewno znajdziesz gabinet blisko siebie. Zostawiam link: https://perfectlook.clinic/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają problem z wypadaniem włosów i jest to np zalecenie od trychologa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okolice oczu nie są zbyt delikatne na terapie mezoterapią igłową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam bardzo wrażliwą okolice oka i alergiczną przez co nie stosuje kremów na tą okolice. Z tego względu zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii pod oko. Nie żałuje tej decyzji, bo skóra jest nawilzona i napięta. Przez pierwsze dni była podrażniona ale nie jakoś bardzo. Zabiegi wykonywałam w salonie w Gdańsku przy ul. Grunwaldzka 41
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam salon Perfect Look Clinic w Rumii: https://perfectlook.clinic/gabinety/plc-rumia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poddałam się zabiegowi mezoterapii rok temu i to było najlepszych kilka miesięcy w moim życiu jeśli chodzi o cerę. musze to powtórzyć ale na razie odkładam kasę. Wtedy mieszkałam w Inowrocławiu, więc mezoterapię miałam tu - http://www.salonsoft.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

do góry