Widok

miejsce nie warte polecenia

Przepraszam ale nigdy w życiu nie zostałam w tak prostacki sposób potraktowana przez barmanów w jakimkolwiek miejscu! po podaniu mi deseru ze sztuczna smietana i zwruceniu uwagi u kelnerki która po dlugim oczekliwaniu udało się zaczepić otrzymałam odpowiedz tutaj to norma że tak podajemy i nikt sie jeszce nie otruł! jeszce by tego brakowalo! Na rachunek juz nie czekałysmy tylko bezposrednio udałam sie do baru i tutj zostałam potraktowana jak intruz przez niewysokiego barmana z broda który stwierdzil że chyba widze jaki jest tutaj ruch i ile maja pracy to nie jest ich wina że nie mają czasu na przygotowanie świezych deserów... "jeśli mi sie tutaj nie podoba to mam udać sie do innej kawiarni lub w ogólnie nie wychodzić w publiczne miejsca" - Nie wiem jak owy Pan się nazywał ale z takimi pracownikami to nie widze przyszlosci tego lokalu Mimo swojego wieku nigdy w życiu nie zostałam w taki sposob odesłana z rachunkiem
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
żaden barman ani kelner w życiu by sie tak do Pani nie odezwał nawet jeśli byłaby Pani nie wiadomo jak niemiłą osobą albo nie wiadomo jak zły barman miałby humor. pozdrawiam i prosze ostudzić wyobraźnię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry