Widok

mieszkania z Rot-Dom ul. Sasankowa

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
szukam opinii którzy zamieszkali w bloku nowym oddanym przez firme Rot-Dom przy ul. Sasankowej kupiłam mieszkanie w bloku obok który własnie jest wykańczany proszę o opinie i spostrzeżenia dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
troche kiepsko z parkowaniem jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki :))a cos wiecej jak mieszkania sie prezentuja ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do mieszkań, my mieliśmy szczęście ale u wiekszości sąsaidów albo prąd się psuł, albo ściany pękały tuz po oddaniu, tak więc dokładnie sprawdzcie wszystko i nie dajcie sie tlko walczcie o swoje jak budynek bedzie na gwarancji :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co prawda jeszcze tam nie mieszkam, ponieważ mieszkanie jest ciągle w trakcie remontu ;) ale co do parkingu to faktycznie nie jest za różowo i trochę mnie to drażni, bo w umowie jak wół jest, że do każdego mieszkania przypisane jest jedno miejsce przed blokiem i wypadałoby coś z tym fantem zrobić...
A z technicznych spraw to u nas np ciekł komin (mieszkanie poddaszowe) i mieliśmy zacieki, ale ponoć coś już tam naprawili. Reszta ok póki co :) Ale może inne kwiatki wyjdą dopiero jak tam zamieszkamy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i ściany też nam popękały, ale na szczęście przed malowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kurcze trochę sie boje ale myślę ze nie będzie tak zle podobno w maju mam otrzymać klucze wiec okaże sie . Mysle ze mili sąsiedzi tez tam mieszkaja pozdrawiam wszystkich :))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie dobrze, mieszkanka są bardzo fajne :) No i oczywiście, że sami mili sąsiedzi :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super tez tak myślę ze będzie fajnie pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To bedziemy sasiadami, bo tez odbieram mieszkanie w maju;p niestety bede strasznie upierdliwym sasiadem... no dobra zartowalem ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Ludzie mieszkam tam od 6lat i to stolec nie osiedle. Miejsc Parkingowych nie ma i nie bedzie a juz napewno nie wtedy kiedy Wy wszyscy jak świete krowy będziecie parkowac!!!!! Miejsc bedzie jeszcze mniej i to nie jest tak ze kazdy blok ma swoj parking bo to nie prawda!!!! Zobaczcie swoje akty notarialne to może bedziecie mądrzejsi!! Ogólnie to wielkie g....!!! A ludzie pozbierani chyba nie wiadomo skąd s****ą we własne gniazdo, syf i brud w każdym miejscu bo wszyscy są jak świnie!! Nie potrafią utzrymac czystości na klatkach a juz tym bardziej na zewnątrz. Ogródki są wszystkich i każdy ma prawo z nich korzystac, a część z nich jest już tak zaniedbana ze brak slów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ha ha a ja spokojna wiec będziemy sie równoważyć i tez odbieram w maju srodkowa klatka a Ty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w klatce skrajnie prawej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bedziemy sasiadami z bloku :))))) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ogórki są wszystkich i mogą z nich korzystać ?? bo nie rozumiem, mówili, że ci co mieszkają na parterze płacą za ogródek i nikt inny nie ma tam wstępu... więc czegoś nie rozumiem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiecie może czy jest dojazd do Gdańska chodzi mi o autobus lub bus nie cierpię jazdy samochodem :( a pracuje w Gdańsku . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szalu nie ma z komunikacja... ale cos tam jezdzi http://www.rotmanka.pl/busy.php
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ...

Ja tez przyszła sasiadka na sasankowe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
coraz więcej nas się zbiera ;)
dla mnie najśmieszniejsze jest to, że ta Sasankowa to niby Rotmanka, w adresie jest Juszkowo ;) czy w ogóle jest do nas jakiś wjazd od Juszkowa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma wjazdu od juszkowa i chyba predko nie bedzie... moj brat mieszka w juszkowie za torami i najsmieszniejsze jest to ze bedziemy mieszkali w jednej wiosce, a do niego bede mial okolo 7km(piechota trche mniej przez pola) ;p ale chyba i tak z grilli bedzie trzeba grzecznie autkiem wracac ;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze to nie złe nie cierpię jazdy samochodem chyba trafi mi na stopa dojeżdżać do Gdańska he he:), widzę że coraz więcej nas fajnie musimy zorganizować sąsiedzkie spotkanie :))) Kurcze juz mi żal mojego kochanego Przymorza ale cóz :(( zawsze małe i swoje. Pozdrawiam wszystkich przyszłych sasiadów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za linka :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łeee to faktycznie lipa...ale i tak mówię i będę mówić, że mieszkam na Rotmance :P bo jak mam komuś tłumaczyć ,że mieszkam w Juszkowie, ale wjazd jest przez Rotmankę to można zamieszanie wprowadzić. W sumie to pogranicze, ale jakoś dziwnie ktoś to wymyślił. Hmm czyli przez pola jest przejście? Jeszcze nie próbowałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe sąsiedzkie spotkanie pod blokiem :P pewnie nie raz na siebie wpadniemy :) już nie mogę doczekać się przeprowadzki...w sumie mój blok już długo stoi, ale strasznie przedłużył nam się remont przez pożal się Boże "fachowców"... jeszcze wyjdzie, że Wy z drugiego bloku zamieszkacie szybciej niż ja :P
również pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe jak to ze spotkaniami sasiedzkimi bedzie ;p teraz wszyscy tacy zabiegani... żeby chociaż garaż był to byłoby gdzie piwko spić z sąsiadem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no my niestety nie mamy :P samochody całe życie pod chmurką więc teraz też ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Ja też z Sasankowej, środkowa klatka. Witam nowych sąsiadów :)
PRACOWNIA KRAWIECKA MODASZYK
SZYCIE NA MIARĘ
REALIZACJA INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW
HAFT KOMPUTEROWY
MASZYNA NA GODZINĘ
AL. PIŁSUDSKIEGO 7, ROTMANKA
606 805 832
https://www.facebook.com/modaszyk?ref=hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Środkowa klatka nowo powstałego bloku? ciekawe jak prace czy ktoś wie kiedy klucze kurcze nie mam czasu nawet tam podjechać . Jak miło sami fajni sąsiedzi będą :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
środkowa klatka budynku nr 2, tego bloku co teraz wykańczają, byłam w niedziele prace ruszyły jak tylko śnieg odpuścił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tygodniu połączenie super jeżdżą trzy linie pod dworzec PKP za to w niedziele kicha nic nie jedzie,trzeba dojechać do Pruszcza lub Straszyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma miejsc parkingowych przypisanych do mieszkań, wszystko jest ogólnie dostępne dla mieszkańców bloku.
PRACOWNIA KRAWIECKA MODASZYK
SZYCIE NA MIARĘ
REALIZACJA INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW
HAFT KOMPUTEROWY
MASZYNA NA GODZINĘ
AL. PIŁSUDSKIEGO 7, ROTMANKA
606 805 832
https://www.facebook.com/modaszyk?ref=hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super ja tez środkowa klatka II piętro ::)) ciekawe kiedy klucze będą dawać , na miejsca parkingowe to wszyscy sie skarżą .Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
III piętro, prawa strona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie pomachamy sobie na balkonie :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coraz więcej nas się tu robi ;) pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ciekawe jak prace na budowie , zaczął się maj ciekawe kiedy klucze ?
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drzwi wejściowe już są wstawione :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w klatce c w zeszlym tygodniu na klatce pojawil sie gres...jutro jade zobaczyc co sie zmienilo... a klucze planuje odebrac okolo 15.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie daj znac co nowego . Kurcze nawet nie mam czasu tam podjechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylem dzisiaj i w mojej klatce C polozone juz sa kafelki na klatce schodowej i zamontowane slupki pod balustrady, a 'majstry' wykanczali klatke gladzia szpachlowa. z zewnatrz jeszcze brakuje struktury na elewacji(jest do polowy budynku), ale widzialem ze ukladali na poddaszu drewniana elewacje. w mieszkaniu moim zamontowane sa juz grzejniki, a brakuje gniazdek. Nie ma tez zrobionych sufitow w moim mieszkaniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha ha trzeba bylo zajrzec do meojego mieszkania :(( kurcze musze sie wybrac tylko kiedy fajnie ze jest ktoś kto informuje Wielkie dzieki -pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,
Jak planowany odbiór kluczy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze ocieplają front, nie ruszyli tyłu bloku, kładą gres na klatkach..... Już nie mogę się doczekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie a obiecywali na początku maja :( odbiór pozdrawiam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biorąc pod uwagę widoczne opóźnienie , zapłaciliście całą kasę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze ja juz umowę podpisałam rok temu zapłaciłam ostatnia ratę i czekam :((( ciekawe jak długo chyba zadzwonię do nich .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsze osoby juz cos tam robia w budynku...moje przewidywania na podpisanie aktu to koncowka czerwca, bo w pierwszej klatce to dopiero wylewki robia... ja juz tez wszystkie transze mam wplacone i czekam... ktos jest pewien jaka numeracja bedzie w naszym bloku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"lewa" klatka 18, "środkowa" klatka 16, "prawa" klatka 14, tak mi mówiono :)
Już postawili rusztowania z tyłu bloku, "lewa" klatka ma robioną wylewkę, prace idą do przodu.... "środkowa" i "prawa" wylewki mają, kładą gres.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszyscy z niecierpliwością czekają na odbiór mieszkań a czy ktoś zwraca uwagę na jakość wykonania !!!! . Szybkie tempo budowy wyjdzie bardzo szybko bokiem . Zwróciliście np.uwagę na to , że gres na klatkach układany jest na płcie g/k . Takich i podobnych sytuacji jest zapewne więcej . Przez okres gwarancji wyjdą tylko te ważniejsze fuszerki a potem ooooooooo....... . Z wyjątkowej oferty zakupowej zostanie mało trwały budynek oraz wysoki czynsz i fundusz remontowy na pokrycie fuszerek . Kilka słów na przyszłość : biedny nie powinien oszczędzać oraz kto oszczędza płaci podwójnie .
Zatem nie przeszkadzajmy i niech pracują w ich własnym tempie a o niedociągnięciach informujmy dewelopera .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja odbieram swoje klucze w poniedziałek :) no i zacznę remonicik .Sama nawet nie wiem co będę robić. Podobno juz w pierwszej klatce robią remonty ciekawe jak to będzie > macie pomysły na łazienkę .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ja odbieram swoje klucze w poniedziałek :)"
Blok wiadomo który, a klatka która???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuję to blok nie ma klatek: A, B, C tylko nr 18 (pierwsza klatka z lewej), 16 (środek), 14 (prawa). RUDEJ chodzi pewnie o klatkę 16 środkową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie powiedzcie to już jest odbiór techniczny potwierdzony dokumentem dobrze rozumiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
według mojej wiedzy odbiór następuje w chwili jak budynek jest gotowy w całości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej tak środkowa klatka mam klucze, mieszkanko super mam kawalerkę , jaśniutkie , duży balkonik tylko ten remont mnie przeraża -pozdrawiam sasiadów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
e tam, remont fajna sprawa- uczy pokory ;) a najfajniej jest jak się już go skończy :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko sama nie wiem jak sie za niego zabrać wiecznie w pracy :( pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już niedługo i odbieramy klucze, nasze mieszkanko już prawie gotowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie już to wszystko razem wygląda, w sensie te dwa nasze bloki, takie ładne osiedle się tworzy :) jak wybudują resztę to w ogóle będzie przytulnie ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj byłam i widze ze juz remociki ruszyły w mieszkaniach :))) już nie długo bedziemy mogli momachac sobie na balkonach . :Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się nad tym osiedlem bo niedrogo , idealny dojazd i wszystko w zasięgu ręki tj. przedszkole / szkoła itp Do tego budynki są bardzo ładne , chyba to będzie najładniejsze osiedle na Rotmance. Myślę się z mężem zdecydujemy bo widzę, że sąsiedzi też się super zapowiadają. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kierowaliśmy się z mężem tym samym, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, plac zabaw. Bloki chyba najładniejsze w okolicy :) My się wprowadzamy za miesiąc :D Pozdrawiamy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Warto się dobrze zastanowić . Niska cena z czegoś wynika . Nikt nie robi mega promocji na mieszkania . Na dzień dzisiejszy ceny w rot dom są dobre ale za to dostaje się kiepskiej jakości mieszkanie budowane z najtańszych materiałów i oszczędzanie na czym się tylko da .
A można było budować dobrze i drożej , klienci znaleźliby się .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam sasiadow :)

jak tam remonty? :) kiedy sie wprowadzacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja chyba już na początku sierpnia czy ktoś już mieszka w klatce środkowej :)))) a może ktoś jeździ rano na 7 do Gdańsk centrum , :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W klatce środkowej już mieszkają, chyba trzy, czy cztery rodziny. Ja mam zamiar wprowadzić się za tydzień, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej to sobie pomachamy z balkonów :)))) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krawcowa w ktorej klatce mieszkasz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w środkowej (16)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam co sadzicie o tym aby podłączyć antenę dla naszej klatki podobno nie działa tv bez koszt nie duży a będziemy mieli naziemna cyfrówkę. Rozmawiałam z panem od internetu i jest taka możliwość. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto mieszka w 14 ?

W naszej klatce tez ktoś to załatwia, własnie ze srodkowej klatki jakis Pan i nie wielki koszt bo okolo 220 zł za mieszkanie. U nas z tego co wiem wszyscy są za..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze jestem z środkowej klatki i nic nie wiem że ktoś to załatwia jak się wprowadzę będę bez tv bo nic tam nie działa podobno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos juz mieszka ??? wlasnie sie wprowadziłam nawet fajnie troche daleko wszedzie ale ok. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Kupilam mieszkanie z Rot-Domu w nowym bloku I tak sie zastanawiam jak Wam sie tam mieszka mam na mysli nowych mieszkancow ulicy sasankowej. Czy wysokie sa oplaty czynszowe? I czy odbior mieszkan odbywal sie bez problem? Prosze napiszcie swoje opinie.

Pozdrawiam Wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszka się super, opłaty ustala każda wspólnota na zebraniu. Kto wykańcza Twoje mieszkanie? Czy BTA? Jeśli chodzi o odbiór mieszkania od dewelopera to bez problemów. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Krawcowa 11

Narazie jestem na etapie poszukiwan firmy wykonczeniowej i wlasnie BTA biore pod uwage. Moze mozesz cos wiecej o niej powiedziec?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podłączam sie do pytania. Jak sie mieszka, jak czynsze etc? Kupiliśmy mieszkanie w nowym bloku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj krokus

No to bedziemy sasiadkami:) a w ktorej klatce kupiliscie mieszkanko?
Moze macie juz na oku jakas sprawdzona ekipe remontowa?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie bt... ,
Dobrzy fachowcy nie pracują w takich firmach .
Myślałem , że jest to sprawna ekipa fachowców , którzy robią tzw . remont sprawnie i dokładnie a wyszły problemy takie jak zawsze .
Nie dajcie się zwabić na piękne zdjęcia z realizacji .
Szkoda , że nikt mnie nie wcześniej nie uprzedził nt .wspomnianej firmy.
Strata czasu a uwierzcie dłuuugiego czasu i pieniędzy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich naszych "NOWYCH" sasiadów...

Wymienie kilka pkt a odpowiedzi udzielcie sobie sami:

1. Jak ktos napisał to jest Juszkowo a nie Rotmanka wiec Wasze dzieci nie dostana sie do szkoły na Rotmance bo to nie Wasz rejon Wy macie w Straszynie (brak dojazdu)
2. Parkingi sa "WSZYSTKICH" guzik prawda!!! Parkingów jest BRAK bo kazdy mądry sie grodzi, wynajmuje i kto sie dobrze ustawi w czysto męski sposób z... ten może bedzie miał gdzie parkowac....wieczna wojna i nerwy z pozostałymi sasiadami...
3. Ktoś wyzej wspominał ździwienie co do parkingów...niech dalej sie dziwi bo to nie koniec tego śmietnika...
4. Ktoś napisał ze w umowie ma 1 miejsce na jedno mieszkanie...to policzcie ile jest mieszkań a ile miejsc (matematyka jest bardzo prosta...)ale na tym osiedlu...
5. "Stare" bloki maja służebność na wszystkie grunty i jak ktoś wyzej napisał maja prawo korzystać z ogródków zgodnie z zapisem w aktach notarialnych jakie maja.
6. Opłaty...sa w mieszkaniach okolo 50m2 340-700zł a od czego to zależy od tego jaki zarządca ile kasy chce wyciągnąc... Reszte sobie sami dopowiedzcie...
7. Garaży nie było jak jeszcze nie były budowane bo...
8. Nowe bloki stoja na terenie na którym do tej pory też stała...... ale woda...
9......pisać mozna jeszcze wiele i tyle na ile moge pomóc to MOCNO pomyślcie nim wpadniecie w kredyt na 25 lat...

POWODZENIA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moje dzieci chodzą do szkoły na Rotmance i nie ma z tym żadnego problemu.Miejsc parkingowych będzie więcej,właśnie zaczeli budowę
Administratora wybiera wspólnota, a nie na odwrót.
Poczytaj o innych osiedlach to dopiero są jaja.
A żeby o czymś pisać to trzeba mieć jako takie pojęcie
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogi Robsonie mam zgadywać z której wspólnoty jestes...wyobraź sobie ze jestem właścicielem mieszkania rownież w innej wspólnocie i tam nie ma takich "jaj"...Twoje dzieci są już starsze wiec może znalazlo sie dla nich miejsce kiedyś ale teraz moje dziecko i dzieci znajomych z sąsiednich bloków obecnie już nie mogą sie dostać do tej szkoły...Konczę z Toba dyskusje, bo nie wnosi ona nic do tej rozmowy...bałagan tu jest byl i bedzie jeszcze wiekszy... A sąsiadow nowych "witamy" serdecznie i niech sami zapoznaja sie z prawda o...parkingach, szkole, odśnieżaniu, śmietnikach itp....POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mieszkam jakies dwa miesiace i problemu z zaparkowaniem dotat nie mialem nigdy...a przyjezdzam o naprawde roznych porach...zawsze jakies miejsce sie znalazlo i nie mowie tu o miejscach oddalonych o 300m-500m od mieszkania... w poprzednim miejscu zamieszkania rowniez byla walka o miejsca, bo niestety wiele osob posiada po kilka samochodow...
co do szkoly to wypowiedziec sie nie moge - ten temat bedzie mnie dotyczyl za pare lat...
co do oplat - sami wybieraliscie zarzadce, nie ma przeciez problemu abyscie sami poprowadzili wspolnote(mozesz samemu zostac zarzadca, jak lokatorzy sie zgodza, mozecie zrezygnowac ze sprzatania klatki itp., zloz oferte na odsniezanie to i zarobisz i jednoczesnie nie bedziesz narzekal,bo przeciez zrobisz to najlepiej), poki co moje oplaty za mieszkanie to ponad 500zl, ale dopiero przy rozliczeniu bede mogl powiedziec ile rzeczywiscie wyniosly...porownujac wielkosc mieszkania tj. 60m2 i oplatach 530zl w Juszkowie, a wczesniej gdzie mieszkalem 475zl za 44m2(i zawsze byly niedoplaty w zaliczkach, a z ogrzewaniem naprawde oszczednie) to nie uwazam ze sa to kosmiczne pieniadze, z tym ze zaznaczam ze dopiero przy rozliczeniu bede znal rzeczywisty koszt utrzymania mieszkania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze 530zl to naprawde duzo:(
Ja myslalam ze czynsz bedzie w granicach
350-400zl przeciez to Juszkowo a nie centrum
Na morenie za 64m placilam 570zl na 4 osoby
Szczeze to mnie zalamaliscie:(
A co do szkoly to jakas kpina 4 minuty
piechota a nie ten rejon?? Chyba sie pofatyguje
osobiscie bo az wierzyc sie nie chce!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dzieci chodzą do szkoły na Rotmance, oprócz Ciebie nigdy nie spotkałem nikogo z naszego osiedla który by twierdził ze jego dziecka nie przyjęli do tej szkoły a dzieci chodzi na pewno sporo ponad setkę (podstawówka i gimnazjum). Nikt z nas niczego nie załatwiał zapisał dziecko i tyle.
Co do kosztów każdy może mieć inne zużycia, wszystkie media są opomiarowane i dla mnie jest to logiczne zużywam i płace za swoje zużycia. Koszty stałe (fundusze remontowy eksploatacja i konserwacyjny ustala każda wspólnota oddzielnie na zebraniach wspólnoty. Rotdom do tego nic nie ma, o wszystkim decydują właściciele lokali we wspólnocie o ile przyjdą na zebranie a nie pózniej na zdziwionego ze tak drogo.
Śmietników na Sasankowej jest bodajże cztery powstaje piąty tak ze wydane mi się ze wystarczy. Miejsca parkingowe są i ciagle powstają nowe, dziwie się ze można własne lenistwo zgarniać na innych. Przejdź się człowieku pare metrów a nie pisz głupot.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Acha z odsiniezaniem zima jak i koszeniem trawy latem oraz sprzątaniem klatek schodowych to analogicznie jak do kosztów stałych - to wspólnoty ustalają kto ( jaka firma) to robi i Rotdom nic dotego nie ma i nie wnika w to. O tym wszystkim można się dowiedzieć przychodząc na zebrania a nie wypisywać gorzkie żale
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dużo zależy od podanej ilości zuzycia cieplej wody, bo z tego co za m3 podgrzania płacimy 15zł plus 10,50zł za wode zimną(dokładnie nie pamietam, ale cos okolo tego - jak znajde gdzies rozliczenie to poprawie)... mamy podane 4m3/mc wiec za sama wode ciepla placimy 100zl/mc (jeszcze 4m3 zimnej i razem za wode wychodzi 140zł).
opłaty administracyjne albo inaczej poza licznikowe jak liczylem kiedys to bylo cos w granicy 2,5 -2,6 dla mieszkania 60m2, czyli jakies 150zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O...witam serdecznie odwiedzajacych...;-))))))))))))))))))
Tylko należało czekać na pochwały dla ROTDOMU.... ;-)) moze ktoś zajrzy na Sasankową 9 i fundamenty w tym bloku, sa akurat odkryte macie szanse sie im przyjrzeć ;-))))
1. Na zebraniach jestem zawsze bo to jest obowiazek właściciela mieszkania
2. Opłaty stałe w mojej wspólnocie wynoszą
a) koszty administracyjne 0,55zł /m2
b) Koszty eksploatacyjne niecałe 1,8zl/m2 (i sa ustalane z : ubezpieczania budynku, opłat za energie elektryczna cześci wspólnych, serwis kotłowni, odśnieżanie, sprzatanie klatek)
3. Reszta to :
CW: 9zł/m3 + ZW 9,87zł/m3
ZW + scieki: 9,87zl/m3
CO (zaliczkowo)3zł/m3 (zwroty okolo 500zł)
Fundusz remontowy 0,5zł/m2 (chyba ze musicie sobie remontować blok z uwagi na fuszerki wykonawców) wtedy fundusz wzrasta ;-))))))))

Jesteście świetni z matematyki wiec sobie obliczcie ile sie płaci ;-)))

Chyba jasno widać że Twoje koszty eksploatacyjne (2,5zł a moje 1,7zł) są zdecydowanie zawyżone ale znasz sie na tym i bywasz na zebraniach wspólnoty wiec super wybrałeś ;-)))))

4. Jak bys znał sie na Zarządzaniu Nieruchomościami to wiedziałbyś ze samemu wspólnota może zarządzać wtedy jeśli składa sie z mniej niż 8 mieszkań ;-))))))))
5. Ciekawe czy byles na zebraniu wspolnot odnośnie odśnieżania...?? I może to ty zaproponowales firmie za brak opadów miesiecznie wynagrodzenie 0zł?? Czy uważasz ze ta firma bedzie czekała na Ciebie za darmo? Tak jak powiedziała jedna z Pań, na miejscu tej firmy nie przyjeła by tego, to jest abonament za gotowość i należy sie im zapłata conajmniej 50% ale Ty wiesz lepiej ;-))))))
6. 2 miesiące zamieszkania na tym osiedlu to wiele czas masz spore doświadczenie :))))))))
7. Zarządce wybiera wspolnota ;-)) Na osiedlu obecnie jest jeszcze 3 zarządców i wszyscy "starzy" mieszkańcy wiemy którego wybraliśmy.....;-))))) i z jakich powodów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
....a najważniejsze "nowi", "starzy" i "starsi" mieszkańcy ;-))))

..........CZYTAJCIE OPINIE ZE ZROZUMIENIEM........

A jak stwarza to problem poproście kogos o wytłumaczenie ;-)))))))))

A napewno unikniecie niepotrzebnych nikomu opini wyrażanych przez Nas wszystkich ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mmm możesz zdradzić kto jest Twoim zarządcą? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale zagmatwalas ja się w tym gubie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wstepie chcialbym zauwazyc ze czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja moCna strona, bo z moich wypowiedzi nie wynika pochwala dla Rotdomu a jedynie to ze masz wplyw na to co tam sie dzieje - BO PODOBNO CHODZISZ NA WSZYSTKIE ZEBRANIA!
po drugie jak policzysz Twoje oplaty, czyli 0,55+1,8+0,5 to wychodzi 2,85zl za oplaty poza licznikowe, czyli po raz drugi CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM NIE JEST TWOJA MOCNA STRONA(z matymatyki pewnie tez jestes swietny;p a gdybys nie zrozumial to lepiej napisze - to byl zart)!

co do firmy odsniezajacej to prosze CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM, bo znowu z tym slabo...napisalem tylko ze mamy na to wplyw kogo wybierzemy, ale Ty jakies farmazony wymyslasz i po raz kolejny jezeli zrobisz to najlepiej to zloz oferte(bo niestety aby bylo dobrze odsniezone to trzeba za to zaplacic)! wtedy nie bedziesz narzekal i przemyslisz takie troskliwe wypowiedzi " I może to ty zaproponowales firmie za brak opadów miesiecznie wynagrodzenie 0zł?? Czy uważasz ze ta firma bedzie czekała na Ciebie za darmo? Tak jak powiedziała jedna z Pań, na miejscu tej firmy nie przyjeła by tego, to jest abonament za gotowość i należy sie im zapłata conajmniej 50% ale Ty wiesz lepiej ;-))))))"

Bo TY NAPEWNO WIESZ NAJLEPIEJ

po ostatnie masz wplyw na wybor wspolnoty, wiec mozesz posrednio mozesz ksztaltowac oplaty...ale u kogos kto nie umie CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM tez pewnie ciezko z MYSLENIEM!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
O rety, ale zawrzało...;)

Tak się zastanawiam o co chodzi z tą szkołą, bo mój brat i kuzyni jakiś czas temu ją ukończyli, a mieszkają w Żukczynie i z tego co pamiętam nie było żadnych problemów przy zapisie...

I jeszcze chciałabym poruszyć dwie sprawy, które doprowadzają mnie do białej gorączki i nie tylko mnie. Jak można parkować na "dojściu" do klatek schodowych?! Nie wiem czy zaglądają tu osoby, które to robią, mam nadzieję, że tak i w końcu się nawrócą. Zauważyłam, że praktycznie przy każdym bloku się tak dzieje (gratuluję osobom, które wpadły na pomysł zamontowania słupków przy swoich klatkach, bo przynajmniej mają teraz spokój:)), następnym razem jak ktoś tak stanie niech zastanowi się jak ma wyjść z klatki np kobieta z wózkiem, lub osoba niepełnosprawna...
Pan z TAXI notorycznie parkujący przy śmietniku też rozwala mnie na łopatki.

A kolejną sprawą jest porządek na klatkach. Nie wiem jak jest u Was, ale w pierwszym bloku to jest jakaś tragedia...Nie wiem jakim cudem na klatce jest zawsze brudno, czy tak ciężko jest po sobie sprzątnąć? Klatka jest cała pokiereszowana, bo przeżyła kilka przeprowadzek i niestety nikt nie potrafił naprawić tego co poniszczył, albo ubrudził. Na początku sama biegałam po wszystkich piętrach ze ściereczką i czyściłam ściany, bo krew mnie zalewała, ale już mi się odechciało. Najlepsi są posiadacze rowerów, którzy wiecznie uświniają ściany oponami i nic sobie z tego nie robią...

Ludzie, szanujmy się.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
;-)))
Nareszcie jakaś sensowna wypowiedz ;-))
Całkowicie sie z Toba zgadzam ale jak spojrzysz na wypowiedzi niektórych osob powyżej to nie widzą chamstwa jakie panuje na tym osiedlu ;-))
Sądzę ze nie nauczysz tej całej inteligencji porządku bo jej poprostu nie maja.
Trzymaj sie i powodzenia ;-))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co mają zebrania wspólnot do Rot domu?

Chyba faktycznie nie potrafie czytać ze zrozumieniem Twoich wypowiedzi ;-))

Ciekawe dlaczego tak bardzo bolą Cie moje wypowiedzi, tak mocno do Ciebie trafiają, czegoś sie obawiasz, nie bierz ich tak bardzo do siebie bo zawału dostaniesz a jeszcze duuuużo przed Toba do przeforsowania na tym osiedlu....
;-))

Kończe to bzdurna "rozmowę" , to forum jest do sensownych dyskusji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Darlonek" z tą szkołą masz rację, kiedys szkoła nie miała takiego oblężenia i nie bylo wiekszego problemu zeby sie do niej dostac ale teraz z racji tego ze powstało dużo bloków i jest duzo dzieci na osiedlu jest już wiekszy problem ;((
Ma sie to niby zmienić bo coraz wiecej ludzi się buntuje ale zobaczymy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z twojej ostatniej wypowiedzi wnioskuje ze juz widzisz że są rzeczy na które to my mamy wpływ a samo narzekanie na wszystko jest bezsensowne...
Twoje natomiast wypowiedzi kompletnie do mnie nie docierają bo większość problemów rozpatruje w inny sposób i nie stawiam ich do rangi mega problemów , dzięki czemu mam nadzieje będę zdrowszy :-P pozdrawiam Starych doświadczonych sąsiadów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co komu przeszkadza zaparkowany w nocy samochód, zarówno przed klatką jak i przy śmietniku. Czy któraś z pań z wózkiem wychodzi po 20.00? Śmieci też raczej wywożą w dzień, więc jak ktoś ma problem proponuję mu żeby kupił sobie dom głęboko schowany w lesie, no ale tam zające mu będą przeszkadzać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bo jakbyś nie zauważył dojście do klatki nie jest miejscem parkingowym i przeszkadza mi jak wychodzę gdzieś wieczorem i muszę iść dookoła... A osoby niepełnosprawne np na wózkach po 20 już nie mogą wychodzić z domu? Następnym razem głębiej się zastanów zanim coś powiesz. Trzeba będzie na następnym spotkaniu wspólnoty poruszyć temat słupków, bo widzę, że niektórzy mają problem ze zrozumieniem problemu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich ,
Widzę , że wszystkim zależy na tym aby mieszkać w czystym i poukładanym miejscu .
Każdy z Was na pewno ma swoje racje . Ja również chciałbym , żeby miejsc parkingowych było tyle ,żeby każdy mógł swobodnie parkować .
Ale tak nie jest . Przynajmniej na razie .
Wiem też , że plucie jadem nie wypada i w każdej sytuacji można się dogadać . To my wszyscy tworzymy to osiedle i właśnie od nas samych zależy jak ono będzie wyglądać .
Mój sposób na parkujące auta na wjeździe jest prosty . Jeżeli auto parkuje w godzinach nocnych i rano zostaje przestawione to proszę bardzo . Jak będę wnosił np. szafę albo lodówkę w godzinach mocno nocnych to odnajdę właściciela i przestawi auto . Słupki nie rozwiązują sprawy i blokują dojazd do klatek tak samo jak parkujące auta (pogotowie , straż , serwis kotłowni ) . Warto jest jednak popatrzeć jak niektórzy kierowcy cieszą się na widok wolnych miejsc na parkingu , stawanie prawie w poprzek to norma codzienna . Czym mniejsze auto to potrzeby do parkowania są coraz większe ( w razie potrzeby podam markę i kolor ) .
Kierowca TAXI mi osobiście nie przeszkadza . Nie blokuje przejazdu i rano nie ma po nim śladu .
No ale możemy się czepiać .
My przecież Paniska ...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie no pewnie, jestem "Paniskiem", bo uważam, że droga i chodniki służą do chodzenia, jeżdżenia i ogólnie NIE są miejscami parkingowymi, a do tego jeszcze sprzątam po sobie i po innych. Fakt, okrutne przewinienie. Nie wiem, nie rozumiem myślenia niektórych osób, my mamy dwa auta i jakoś ZAWSZE udaje nam się znaleźć normalne miejsce, nie stawiamy aut na drodze ani na wejściu do klatki, stawiamy równo, nie zajmujemy dwóch miejsc czyli da się? Jak widać TAK! Tylko czasem trzeba przejść kilka kroków, bo nie uda się znaleźć miejsca pod klatką, ale niektórym faktycznie nie chce się tyłka ruszać. Trudno, świata nie zbawię, sumienie mam czyste. Staram się, żeby było lepiej, ale nie to nie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem rozgoryczenie . Nie ma czegoś takiego "jak nie to nie " .
Postępuję z tym parkowaniem podobnie jak Ty ale to nie powód , żeby osoby robiące inaczej niż my jakoś wybitnie dobijać . Dajmy dobry przykład a zobaczysz , że inni się poprawią . Trochę luzu , nie jesteśmy chińczykami .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Słuchajcie szkoda waszych nerwów!! Pokażcie osiedle na którym nie ma problemu z parkowaniem naszych aut?! Niestety nasze społeczeństwo się bogaci mamy po dwa i więcej aut i stąd ten problem. Oczywiście brak miejsc nie upoważnia do niestosownego parkowania:) Wrzućcie na LUZ mieszkańcy sasankowej:):):)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wszystko jest z najtańszych materiałów, zaprawy, kleje i gładzie są raczej z górnej półki (oczywiście półki marketowej) cekol, goldband itd wiem bo pożyczałem od nich jak remontowałem swoje mieszkanie. Grzejniki i piec viessmana to też nie chińszczyzna, większość materiałów deweloper kupuje w hurtowni BAT w Pruszczu gdańskim, pytałem sie kiedyś w BATcie jakie materiały używa to większość była ok. Cała elektryka łączona na wago nie na skrętki i inne wynalazki a te małe "pierdołki nie są tanie, łatwiej było by na kostki ale jednak, kontakty i gniazdka Simona wiec też nie najtańsze badziewie, styropian 15cm a mógł dać 12. Wiadomo są rzeczy made in China jak np barierki na balkonach, moje maja 1,5 roku a już rdzewieją, wykończenie dachu z taśmy ołowianej która non stop odchodzi, a uszczelnienia sylikonem zrobione na odwał totalny, drewniana elewacja rownież zrobiona na szybkiego, klatki schodowe bez szału chociaż muszę przyznać gres położony równo :)
jeśli chodzi o pęknięcia to każdy nowy blok pęka to jest normalne do 5 lat blok osiada i zawsze wychodzą pęknięcia pytanie tylko jak duże i ile?:) u nas wyszło kilka (jak na razie) ale nie były duże i przed malowaniem wiec nie było problemu i od tamtej pory (mija prawie rok) na razie spokój zobaczymy co będzie dalej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o parkowanie sprawa jest prosta chodnik jest do chodzenia a nie parkowania jak będę chciał zrobić imprezę dla mam z dziećmi o 23 to zrobię i wjazd dla tych mam z wózkami musi być a dojście do śmietnika rownież jest potrzebne bo czasami trzeba wrzucić jakiś większy karton nawet o 24 w nocy. Kolega wyżej stwierdził bardzo trafnie jest jak jest nie ma co sie gryźć żyjemy tu razem i razem musimy rozwiązywać takie problemy polubownie (nowi i starzy sąsiedzi). Skoro parkują na wjeździe dajemy słupek (składany + klucz dla każdego mieszkańca klatki jakby chciał przywieść coś większego i podjechać na chwile pod klatkę) i po kłopocie, zastawiają śmietnik? na taksówce jest numer telefonu zadzwonić poprosić o przestawienie auta lub wywiesić kartkę z prośba o nie zastawianie dojścia do śmietnika. Powinno pomóc. Sam jestem nowym sąsiadem i jestem rozgoryczony parkingami ale kasa poszła, mieszkanie kupione i trzeba tu żyć a poco sie męczyć 20 lat? Mieszkałem w Gdańsku i wiem co to wojna o miejsce parkingowe, miałem nadzieje że tu będzie inaczej ale tak jest jak widzę wszędzie trudno może kiedyś znajdziemy sposób na rozwiązanie tego problemu będą zebrania, nowe pomysły może ktoś wpadnie na wyjście z tej sytuacji.:) Ciekawe tylko jak wszystkie wspólnoty sie ogrodzą?:)
Jeszcze mała prośba do mieszkańców z ogrodzonym parkingiem, skoro macie juz Swój własny eden parkingowy to z niego korzystajcie i jak zapraszacie gości to otwierajcie im parking bo na razie wszyscy parkują pod Naszym blokiem i grzecznie spacerują do Waszego, nawet jak wpadacie tylko na chwile do domu to korzystajcie ze Swojego parkingu a nie stawiacie auta po chodnikach. Proszę nie odbierajcie tego jako atak lub wytykanie ale jak prośbę i początek udanej, sąsiedzkiej współpracy :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Czara podoba mi sie bardzo Panska wypowiedz, jak mało kogo na tym forum ale... nie wiem kogo ma Pan na mysli jako parkujacego pod Panstwa blokiem?? Ja osobiscie zamieszkuje jeden z bloków na "ogrodzonym" parkingu i dla jasności i rozwiazania "plotek" osiedlowych wyjaśniam!
Parking ten jest DOSTEPNY TYLKO I WYLACZNIE DLA WŁASCIELI KLATEK 13,15,17,19 BEZ 11 mimo ze znajduje sie na tym terenie.
Klatka 11 nie ma prawa parkować na tym terenie w zwiazku z tym włąscicele lokali z 11 parkuja tam gdzie znajda miejsce, wiec dla wyjasnienia beda SPACEROWAC w kierunku tego terenu ;-))))))))))))
Jesli interesuje Państwa cała historia tego terenu, ogrodzenia i parkingu zapraszam do zarządcy PRESTIŻ. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest ktoś na tym forum kto odbiera mieszkanie w listopadzie? Interesuje mnie na jakim etapie jest nasz blok tzn. Sasankowa 24 26 28:):) Czy zdążą do końca listopada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie odbieramy tego jako ataku i zapewniam że wpuszczamy naszych gości i sami też nie zabieramy Wam miejsc parkingowych.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja odbieram, deweloper mówi że opóźnień nie będzie ale nic nie słychac na temat odbioru, podpisania aktu, ani zrobieniu poprawek w mieszkaniu więc chyba będzie jakiś poslizg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osiedle na ul. Sasankowej zbuwane jest na bagnie. Wiem cos o tym bo przez kilka lat mieszkalam w Rotmance. Na tych terenach gdzie obecnie jest osiedle, zima jezdzilismy na lyzwach a latem plywaly kaczki. Odradzam zakup mieszkania ktore polozone jest na terenach podmoklych. Napewno bedzie to mialo swoje skutki w latach pozniejszych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19
znam osiedla budowane na terenach bagiennych, stoja 35 lat, żadnej wilgoci w domu...to nieprawda że ma to wpływ...chyba że ilzolacja kiepska...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Troszkę w innym temacie... potrzebuję zameldowania na okres 6-mcy na w Rotmance. Na stałe zameldowana jestem w Pruszczu Gd. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny do pomocy to proszę o info na adres: magda.rotmanka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"na pewno" piszemy rozdzielnie/osobno jak zwał tak zwał...jeśli już tak innych weryfikujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam w 18 od półtora roku ogólnie ok tylko problem z miejscami parkingowymi no i jak nie kupisz garażu to masz problem z gratami no i uwaga na baby za kierownicą kompletne kołki
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Parking jest na końcu ulicy cały pusty
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
baby za kierownicą kompletne kołki hmm ....
pozdrawiam sąsiadka z sasankowej 18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiec co do mieszkania.
Po pierwsze-Największy problem jest z parkingami, teraz jest jak cię mogę ponieważ nie wszyscy mieszkańcy nowo wybudowanego bloku się wprowadzili, potem będzie masakra. Największy błąd to podział parkingu na strefy parkowania. Część bloków wydzierżawiło sobie ZA DARMO od dewelopera parking i często są puste miejsca ale nie można zaparkować bo życzliwi sąsiedzi dzwonią na straż gminną i witamy się z mandatami. Gdyby nie podział nie byłoby problemu. Nowe bloki nie dostaną dzierżawy bo deweloper ,,w porę" zdał sobie sprawę co zrobił i teraz będzie wyglądać to tak, że Ci co mają dzierżawę mogą sobie stać i na swoim parkingu ale jak będzie wygodniej to i na tym gdzie oznaczeń nie ma. Natomiast mieszkańcy bez przydzielonych miejsc mają ograniczony wybór. Wystarczyłaby dobra wola mieszkańców ale po co, można robić sobie przecież pod górkę.
Po drugie- GRZYB!!! nie wiem jak u innych ale mieszkania narożne, ładnie od fundamentów (prawdopodobnie źle odizolowanych) idzie sobie grzyb. Wystarczy że spadnie trochę deszczu a w ogródkach jest bagno. Deweloper wymiguje sie niewietrzeniem mieszkań co jest bzdurą a powstałego grzyba zaleca uwaga...zetrzeć szmatką!!!
Po trzecie- zachowanie dewelopera daje wiele do życzenia, ale to już inna sprawa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19
Z tego co wiem mieszkasz ma drugim pietrze wiec w jaki sposob od fundamentow idzie do Ciebie tem GRZYB? Chyba jednak przyczyna jest inna, sam sobie odppwiedz jaka.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystkie bloki tego osiedla sa zbudowane na terenie bagiennym. Caly teren przy ulicy Sasankowej jest wedlug Planow Zagospodarowania Przestrzennego 2005 zielenia izolacyjna, nie powinno tutaj byc nic zbudowane. Po powodzi w 2001 teren ten zostal rowniez przeznaczony na zbiornik retencyjny. Potok zostal zasypany.
Przyjemnego mieszkania.
Janek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
Mozecie sobie wszyscy pozakladac hodowle grzybow jadalnych.
Janek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
Chłopie ogarnij się bo nie wiesz o czym piszesz, mieszkam na Sasankowej 10 lat i nic się złego nie dzieje.Rozumiem że już dawno powinno bagno mnie pochłonąć.Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z racji posądzenia o powyższy wpis...Nie jest on mój, nasz... Mieliśmy zagrzybienie na ścianie ale spowodowane było ono raczej pracami naprawczymi i długim okresem schnięcia tynku, sama usterka była przez dewelopera naprawiona ekspresowo i solidnie i nigdy nie uważaliśmy że coś nam idzie od fundamentów Michale, bo tak jak mówisz mieszkamy na drugim piętrze. Samo zagrzybienie było tylko w górnym rogu wiec już w ogóle dziwną drogę by musiał przejść :) Zgodzę się co do parkingów ale wałkować ciągle ten sam temat to też nie ma sensu. Pozdrawiam wszystkich sąsiadów i bądźmy dla siebie bardziej życzliwi to wszystkim będzie się żyło dobrze :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdro
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100 % co do problemów z parkowaniem. Dzierżawy bzdura totalna. Od niedawna idiotyczny pomysł dewelopera pewnie na wniosek mieszkańców wydzierżawionych miejsc parkingowych postawienie zakazu parkowania wzdłuż parkingów i powstał kolejny problem z parkowaniem. Zapraszam Pana Dewelopera żeby teraz stanął na parkingach i pilnował mieszkańców żeby parkowali na swoich terenach wydzierżawionych i nie będzie problemu z parkowaniem. Taki mądry deweloper a drogi nie potrafi dobrze wykonać "morze wody stoi na ulicy". Deweloper mądry jest tylko w idiotycznej gatce i "dobrych" radach jak to sobie mamy poradzić z problemami. Powinniśmy się wszyscy "wziąć" za tego "Naszego Kochanego Dewelopera".
Pozdrawiam mieszkańców Sasankowej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
A parking przy garażach nadal pusty.Pozdrawiam
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
To sobie tam stawiaj!!! Może w Pruszczu auto zostawię? W końcu to tylko 15 minut piechotka. Naprawdę ciężko czasem dojść z pod obwodnicy z małym dzieckiem, w ciąży i zakupami. Zawsze są inne wyjścia ale przecież nie o to chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja też mam dzieci i nie narzekam, ale Polak musi narzekać bo inaczej się nie da żyć he he.Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Czytam idiotyczne wymyślenia znak to znak czy zakaz zatrzymywania czy wjadzu to znak. Proszę pojechać do Gdańska i zaparkować na ulicy zobaczymy gdzie będzie pozostawione wtedy stało auto jak właściciel przyjdzie ze spaceru chyba na parkingu strzeżonym , wtedy będzie stało tam gdzie powinno. Parking jest pusty jak pisze ROBSON gdzie można postawić auto przy garażach ale poco tyle chodzić najlepiej zaparkować na KLATCE SCHODOWEJ wtedy może będzie OK.
Ludzie opanujcie się trochę wystarczy trochę się przejść DLA SPACERKU Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
sami macie możliwość stawiania pod nosem i nie spacerkujecie to i mądrujecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:):):)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do osób, które twierdzą, iż Osiedle Sasankowe znajduje się na bagnach.

Proszę mi wytłumaczyć, jakim cudem na wzgórzach morenowych znajdowały się bagna ? To, że zbiera się woda jest dla mnie zrozumiałe, taki rodzaj gleby i po prostu powstaje problem z odprowadzeniem.

Czekam na wyjaśnienia zapewne bardziej wykształconych ode mnie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drodzy właściciele 52m ,ile średnio wynoszą opłaty dla 3 osobowej rodziny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ze 300
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry