Widok

mieszkanie bez balkonu

Mamy okazyjnie kupić mieszkanie 3pokoje. Niestety w tym mieszkaniu brak balkonu. Obecnie mamy dwa pokoje 3dzieci i my... To nowe jest Mieszkanie na parterze. Chcemy tylko ta lokalizacje gdyż dzieci mają tu swoje szkoły. Martwi mnie tylko kilka kwestii, lubiłam kwiaty latem mi będę mógł postawić skrzynek,brak suszenia prania,brak wystawienia garnka :) czy ktoś z Was mieszka w mieszkaniu bez balkonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpuść sobie.
Balkon to niesamowita wygoda.
Wynajmowałem kiedyś mieszkanie z balkonem dobre 10m². Do dzisiaj je ciepło wspominam, chociaż samo mieszkanie było do bani.
Obecnie balkonu nie mam i diabelnie mi go brakuje.

ALe... skoro na parterze... nie masz szans "zaanektować" kawałka terenu przed nim?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kluczowe jest słowo"okazyjnie"., ponadto mieszkanie jest na parterze, gdzie balkon może również oznaczać kłopoty.
Kupiłbym pod warunkiem, że cena jest okazyjna, bo ja preferuję raczej wyższe kondygnacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla nas to okazja gdyż mamy dwa pokoje sprzedajemy te dwa kupujemy trzy pokojowe nic nie doplacajac i jeszcze trochę grosza nam z tego zostanie. Do tego Wrzeszcz tu gdzie mieszkamy i chcemy pozostać... wizja braku balkonu mnie przeraza....Będziemy się zastanawiać. Kredyt odpada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpuść sobie. Przy waszej piątce i suszeniu prania w mieszkaniu będziecie mieć grzyba na ścianach..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkałam pół roku w mieszkaniu bez balkonu. Czułam się jak w klatce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkałam 8 lat w mieszkaniu bez balkonu, teraz kilka lat z balkonem. Różnicy nie odczuwam, bo balkonu nie używam - wieczna budowa za oknem i nawet prania nie mam cierpliwości suszyć, bo trzeba pilnować czy nie wybrudzi się od pyłu z budowy. Przy praniu na 5 osób może rozważ elektryczną suszarkę, jeden z powodów posiadania balkonu ci zniknie i unikniesz problemu nadmiernej wilgoci, przy okazji zyskasz czas zaoszczędzony na wieszaniu. Kwiatki może uda się powiesić na parapecie na zewnątrz - we Wrzeszczu widuję takie rozwiązania. Zostaje problem wystawienia garnków - ale radzisz sobie z nim latem więc zostanie rozciągnąć to na cały rok. Ja bym chętnie zamieniła balkon na kilka metrów więcej do pokoju dziennego - przynajmniej była by to powierzchnia wykorzystana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś za coś, niestety zawsze tak jest :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

do góry