Widok

mieszkanie na wynajem - biuro obsługi

Witam, kiedys juz o to pytałem ale bez rezultatu. Poszukuje jakiegoś sprawdzonego biura zajmujacego się obsługą wynajmu mieszkan. Chciałbym zlecić wynajem przez biuro ale agencje - te znalezione w googlach i komentarze pod nimi smierdza fejkiem na odległość.
Czy ma ktos jakieś sensowne namiary na jakaś sprawdzoną agencje ktorej można zlecić wynajem żeby sie samemu tym nie zajmować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowodworski Estates. Zajmują się kompleksowo wynajmem. Znajoma korzystała i jest zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://online24.org.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piekne dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radzę dopytać o szczegóły dotyczące wszystkich kosztów. W przypadku najmu długoterminowego byłem przekonany, że prowizja dla biura, to wysokość jednego czynszu. Generalnie nie myliłem się, ale w trakcie kolejnej rozmowy dowiedziałem się, że jest to kwota netto i doliczony będzie 23% VAT. Ponadto dla podniesienia atrakcyjności oferty właściciel mieszkania powinien liczyć się z kosztami dodatkowych elementów wystroju mieszkania. Oczywiście zgodnie z zaleceniem pośrednika, w uzgodnieniu z właścicielem. Uznałem jednak, że tańsze i mniej kłopotliwe będzie dla mnie samodzielne znalezienie najemcy. W moim przypadku nie pomyliłem się, bo stosunkowo szybko znalazłem najemcę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonale wiem, jak ciężko wyszukać kogoś zaufanego. Ja z całą pewnością mogę polecić Invest KZP. Zajmują się wynajmem od przygotowania mieszkania, przez prezentacje po negocjacje i ustalenie warunków umowy. Z nimi czułam się bardzo bezpiecznie. Podsyłam link do strony: https://investkzp.pl/oferta/na-wynajem/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

do góry