Widok

mieszkanie

Kupilam mieszkanie na osiedlu orle gniazdo, ogolnie jestem bardzo zadowolona. W tej cenie nie znalazlam niczego lepszego. Kupilam mieszkanie we wrzesniu i był tam tylko doł, dosc czesto sprawdzam jak postepuja prace na budowie, musze przyznac ze tempo prac mają dobre, mam nadzieje, ze tak bedzie dalej. Interesowało mnie wiele szczegolow w budowanym bloku a na moją prosbe zorganizowali mi nawet spotkanie z kierownikiem budowy, to było mile. Z technicznych spraw najwazniejsze dla mnie to, ze scianki dzialowe beda z silikatow o grubości od 8 do12cm a nie kartongips, stropy na poszczególnych kondygnacjach sa izolowane, zalezy mi by z lazienki nie wydostawaly sie halasy:) W stanie deweloperskim nie ma parapetów i wytynkowanych sufitow, akurat mi to nie przeszkadza bo robię sufit podwieszany z duza iloscia halogenow. Podobaja mi sie tez duze okna. Jest też winda, hala garazowa i niedaleko jeziorko ale o tym pewnie wiesz.
Ostatnio Pan M.z biura pomogł mi z kredytem bo nie moglam go dostac w moim banku, pozniej jeszcze kilkukrotnie dzwonil i sie pytal czy jeszcze w czyms moze mi pomoc? :) Ma u mnie duzego plusa i dlatego zdecydowalam sie to wszystko napisac.
Moja ocena
Murapol kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak jest teraz na tym osiedlu?
przymierzam się do kupna. proszę o rzetelne opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry