Odpowiadasz na:

Re: mleko Bebilon - o co chodzi z ceną?

jeśli tak to biedronka wygrywa :)
rossman 42,85 za 1kg
biedronka 40 za 1kg
w tesco teraz po 12zł jak się kupi dwa opakowania a to wychodzi 34,28 za 1kg :]

jeśli tak to biedronka wygrywa :)
rossman 42,85 za 1kg
biedronka 40 za 1kg
w tesco teraz po 12zł jak się kupi dwa opakowania a to wychodzi 34,28 za 1kg :]

zobacz wątek
12 lat temu
AsiaczeK_S_88

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry