Widok

mnie naciągneli

Kulikowski Temat dostępny też na forum:
Pojechałem do serwisu z półtorarocznym autem. Wskazałem hamulec na prawym tylnym kole który piszczy przy hamowaniu. Rachunek 250 zł. za przeczyszczenie. Zdziwiło mnie na rachunku przeczyszczenie zacisków hamulcowych przód o których nie było mowy. Dla mnie to naciąganie. Gdy się zapisywałem na serwis to doradca powiedział że nic nie zapłacę bo auto na gwarancji a ja dużo za nie zapłaciłem. Uwaga na kobietę na stanowisku doradcy!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zabrudzenie powstało z pana winy to niestety trzeba za to było zapłacić! Proszę nie pisać opinii o ludziach których pan nie zna-podejrzewam ze na miejscu tej bardzo milej i sympatycznej pani, zrobił by pan tak samo!!! Ta pani jest bardzo dobrą specjalistką i nie jeden facet facet przy niej wysiada!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie dam złego słowa powiedzieć na p.Anetę bo jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku! Wiele razy mi pomogła w sprawie części,napraw i gwarancji! A są osoby takie jak ten naciągnięty co nie mogąc nic wskórać nawet z kierownikiem serwisu i w taki sposób się wyżywają na niewinnych ludziach. Życzę temu naciągniętemu żeby w życiu już go nie obsługiwała ta przesympatyczna kobieta!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
lipa straszna lipa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lipa tylko porażka! Jeżeli ma miejsce taka sytuacja to się idzie do kierownika serwisu, a nie zawija się ogon i ucieka do domu po to żeby pisać pierdoły na forum. Tylko niektórzy nie zdają sobie sprawy ze drugim mogą nabruździć!!! Pozdrawiam tego bezradnego pana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie z opinią,bardzo miła pani , kompetentna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miło przeczytać ,że w serwisie pracuje kobieta na stanowisku doradcy . Z doświadczenia wiem , że kobiety są nastawione na pomoc drugiemu człowiekowi.Koniecznie muszę to sprawdzić i sam ocenić dla siebie , ktory serwis wybiorę na stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jestes chory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie zleciłeś czyszczenia hamulców nie powinieneś za tę usługę zapłacić !
Mechanik powinien się spytać Ciebie czy wyczyścić hamulce i powiedzieć ile to kosztuje . Ty płacisz i Ty decydujesz czy płatna usługa ma być wykonana, a nie mechanik. Mechanik jest od roboty ,a nie od decydowania. Tak jest w normalnych krajach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Cisowej polecam warsztat Auto Caros, ceny i jakość usług bardzo dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

do góry