Witam,

Z żoną rozpoczęliśmy leczenie w gamecie, wizyta u Pana Sliwińskiego - bardzo miłą rzeczowa. Długi czas oczekiwania na 1 wizyte. 3-4 tygodnie.
Zlocone zostały badania, Żona swoje robiła w Diagnostyce, gdzie zawsze robimy badania krwi, a nie w ich laboratorium. Ja dostałem skierowania na badanie nasienia. W recepcji bardzo nie miła obsługa, wręcz pretensjonalna. Za badania zapłąciłem 815 pln - nie mało, a obsługa taka jakby chciała mnie zniechęcić. Gdyby nie fakt, że skierowanie do nich do laboratorium miałem, to bym z pewnością wyszedł. Pani poinformowałą mnie , naprzeciwko pokoju 7 jest laboratorium, i pan po mnie wyjdzie. ok. Czekam, 45 min, ide podpytać czy to długo trwa w rejestracji, bo do tej pory nikt nie wyszedł. Może przyjadę później. To Pani mówi mi, że przecież tam jest dzwonek i wmawia mi, że mówiłą o dzwonku. SZOK.
Sam pokój dla M, ubogi, i średnio czysty. w Invicta Gdynia było dużo bardziej komfortowo - porównanie mam bo tam robiłem też badania podobne.
Całą ocenę jakości usług poczekam pare miesięcy - jakie będą dalsze efekty i wizyty w Gamecie.