Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aaa.... - opinia wątek zamknięty Klinika gameta pomaga parom które maja"zwykly problem" . Niestety u mnie...
~Aaa....
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Regulamin wątek zamknięty Przestrzegam wszystkich zainteresowanych! Pkt c. części IV regulaminu mówi...
~Wojciech Kamiński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Gameta Gdynia wątek zamknięty Leczę się u dr Śliwińskiego. Konkretny, opanowany, z ogromną wiedzą. Właśnie...
~domili
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecak klinikę gameta gdynia. Lekarze, pielęgniarki, laboranci pełen...
~Martyna i Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Personel do poprawy wątek zamknięty Leczymy się z mężem u Dr. Śliwińskiego, dość powściągliwy lekarz. Zobaczymy...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Super Klinika wątek zamknięty Bardzo profesjonale podejście, miła obsługa (lekarzy, pielęgniarek, Pań w...
~Mimi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Nie ma pielęgniarki podczas badania ginekologicznego! wątek zamknięty Nie ma pielęgniarki podczas badania ginekologicznego więc pacjentka jest sam...
~Mąż
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

obsługa w rejestracji tragiczna! wątek zamknięty Korzystam z usług kliniki od około roku i leczę się u dr Śliwińskiego, u...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

:) - opinia wątek zamknięty Dr Robert Czech - Wspanialy lekarz i zloty czlowiek! To wazne zeby lekarz...
~:)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

najlepsza klinika w Trójmieście wątek zamknięty Trafiliśmy do Gamety (do dr Czecha) po czterech latach spędzonych w różnych...
~Lipki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Rozczarowanie GAMETA wątek zamknięty Witam chciałam się podzielić doświadczeniem jakie spotkało nas w nowej...
nadzieje28
159

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

Dziękujemy wątek zamknięty Dzięki Dr. Czechowi dwa dni temu urodził się nasz mały synek....
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

mocno średnio za sporo kasy, nie wiem czy polecić wątek zamknięty Witam, Z żoną rozpoczęliśmy leczenie w gamecie, wizyta u Pana Sliwińskiego -...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Obsługa bardzo średnia wątek zamknięty Chodzę do dra Wojcika od pół roku. Jest ekspertem w swojej dziedzinie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Kolejki wątek zamknięty Chodzę do gamety od 3 lat. Doktor Śliwiński lekarz rewelacyjny, godny...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Prywatna klinika, a czujesz sie jak w NFZ wątek zamknięty Na wizyty trzeba czekać długo. Dr Skweres jakby nie chciał przeprowadzać in...
~Ja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Po invitro wątek zamknięty Po zapłodnieniu 2 komórek - jedno dziecko jest z zespołem Downa. Klinika robi...
~Macej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

badanie prenatalne na minus wątek zamknięty Kilka dni temu robiłam w klinice Gameta badanie prenatalne (USG) rejestrując...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Leczyliśmy się w klinice dwa lata. Piąta próba IVF udana. Na świecie jest...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

jestem zadowolona wątek zamknięty W Gamecie w Gdyni robiłam badania prenatalne w ciąży, jestem zadowolona z...
~kamila86
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry