Widok

motory, quady i ćwoki

Czy też was wkurzają te ćwoki jeżdżące po wsi na pełnym gazie?!
Chcę odpocząć po pracowitym tygodniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

niestety... ale część z nich nawet nie ma, "blach". Wykorzystują fakt że w sobotę policja w Szemudzie, "ma wolne". Przydałby się ze dwa razy patrol policji w weekend.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przeciwieństwo chamstwa drogowego. Parę dni temu, po raz pierwszy na skrzyżowaniu Bojana i Poległych Żołnierzy - skrzyżowanie równorzędne, jadący ( jasny mercedes) w stronę Gdyni ustąpił mi pierwszeństwa na skrzyżowaniu, a potem bardzo kulturalnie jechał za mną aż do Wiczlina. Dotąd z prawa tego nie korzystałam bo wiem ile za to "moje prawo" musiałabym zapłacić. I co? Są też tacy kierowcy. Może trzeba jeszcze trochę poczekać i coś się zmieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witaj Jaga a mozesz mi powiedziec czy na Poleglych Żołnierzy sa juz plyty jumbo? Potam bo jestem za granica I nie wiem jak sie sytuacja drogowa rozwija w Bojanie.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Majora Bojana i Poległych Żołnierzy to skrzyżowanie równorzędne? Przecież Poległych Żołnierzy i Św. Józefa to drogi gruntowe czyli podporządkowane względem Majora Bojana.

Policja w Szemudzie w Sobotę ma wolne? Czy to potwierdzona informacja? To jakiś żart chyba:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze Poleglych Zolnierzy i Majora Bojana to nie skrzyzowanie rozwnorzedne (droga gruntowa), po drugie nawet jezeli bylo by rownorzedne to z twojego opisu wynika ze kierujacy Mercedesem jechal do Gdyni, czyli mialas go po prawej stronie, i tak mialby pierwszenstwo...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strasznie mnie wkurzają :( obrzydliwe hobby, jedna osoba przeszkadza wszystkim w promieniu kilkuset metrów :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sam jestem z bojana I jeżdżę na crossie po okolicach I nie można mierzyć wszystkich jedna miarą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Okropny hałas i zniszczenia. Zajechane drogi gruntowe, zniszczone łąki i roślinność. Płoszona zwierzyna i ptaki w okresie lęgowym w okolicy rezerwatu. Nie widzę żadnych zalet :( Nie rozumiem o co chodzi w tym hobby. Raczej nie o kontakt z przyrodą, więc równie dobrze można by jeździć po specjalnych torach dla takich pojazdów. Przykre, że niektórzy nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa :(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

I tylko ten hałas na pół wsi, no ale co zrobić jak ktoś musi sobie takim hałasowaniem pewną część ciała wydłużyć:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak w temacie:
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/04/h2xbbD3DAUJV77pa.jpg
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestyty nie ma torow w poblizu przeznaczonych pod ten sport.
To trzeba jezdzic gdzie sie da pozdro gaz na maxa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

cross, masz tyle szarych komórek co twoja maszyna patafianie skoro tylko na takie wnioski cię stać. ale jak widzisz jesteś dość odosobniony w swoich prostackich zainteresowaniach więc uważaj
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

jest... I to calkiem niedaleko bo na chwarznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko byście nauczyli się rozróżniać motory. Cross, chopper, ścigacz, enduro. Tylko niektóre z nich hałasują, a nie wszystkie. Może wszystkich motocyklistów na tor wrzucimy, samochody może też na tor wyślemy? I wszyscy będziemy jeździć na rowerze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Cross, jest tor motocrossowy w dobrzewinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy ma inne pasje. Niektórzy wsiadają w motor i jadą, a inni siedzą przed telewizorem i piwo popijają. Jak niby motocykliści niszczą drogi i łąki? Łąki są prywatne i nikt po nich nie będzie jeździć. Przejmujesz się roślinnością i zwierzętami? A mięso jesz? Przez Ciebie giną zwierzęta.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

nie jem mięsa, a mój komentarz to odpowiedź na rozjechanie przez quady mojej działki i sąsiadujących mokradeł
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy tej pasji prosze trzymać sie przepisów . Na drogach gruntowych jest 30 km/h. Jest dużo bawiących sie dzieci. Prosze wsiąść to pod uwagę dopóki nie doszło do tragedii na drodze
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli jesteś dobra matka to powiem tylko tyle dzieci nie powinny bawić się na drodze I na prawdę nie mierzymy wszystkich jedna miarą to że jeden przegina to nie znaczy że wszyscy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie no pewnie. Dzieci bawią się na drodze. A rodzice problem z głowy... Może jeszcze rozsyp zabawki na drodze i pozwól zamki z piasku robić... Droga to droga. I służy do ruchu aut czy motocykli rowerów. I dzieci nie powinny się tam bawić. Auto jadące 30 na godzinę może zabić jak dziecko wyskoczy. Ludzie wy wyobraźni nie macie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tor w Dobrzewinie nieczynny - przeszkadzało sąsiadom, tor na Chwarznie oficjalnie nieczynny - przeszkadzało sąsiadom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

mam nadzieję, że i u nas straż lesna będzie podobnie reagować
https://web.facebook.com/StrazLesnaLP/videos/1872227022822517/?hc_ref=ARQQ5QjY3Ki1GsmfSBNs2Dn56FQ9P__0Ci2GB7wKGF0Fpqln1q6CGiWVbsRnobTNwiY&fref=nf
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepraszam, a co ten człowiek zrobił złego, ze jedzie sobie droga na motocyklu. Kochani, ludzie maja różne pasje, zainteresowania. Nie można szufladkować, ze tylko siedzenie przy grillu jest jedyna właściwa droga do szczęśliwego weekendu! Taki człowiek jadąc sobie właśnie droga leśna przecież nie przeszkadza „Kowalskiemu” w konsumpcji kaszanki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TAK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy, też mnie wkurzają te ćwoki? - Nie
Czy Pan " wściekły " podniósł chociaż okruszek wiedzy, na temat znaczenia słowa " ćwok" ? - Nie
Czy odwiedził kopalnie wiedzy, potocznie mówiąc "internety". Następnie swoimi pracowitymi paluchami wyszukał synonimów słowa "ćwok" ? - Nie
Przykład ? już, chwileczke
Ćwok (synonimy ) - zacofaniec, jaskiniowiec, ciamajda, niedorajda, niedouczony, etc.
Streszczę, że zacofany jaskiniowiec, mający dwie lewe ręce. No wybacz, nie uruchomi nawet suszarki.
Znalazłem też coś dla Ciebie ! niedouczony - pasuje jak ta lala !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

chciało ci się te bzdety wypisywać? Kandydujesz na Smerfa Mądralę? Jeśli tak, to musisz popracować nad sensem wypowiedzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolejny król polnej drogi się znalazł. Jak masz do nich taki problem to podejdź i powiedz a nie jak p***a na forum tylko obrazasz ludzi panie wściekły haha ciekawe czy będziesz taki kozak. To nie są dzieci żebyś ich od cwokow wyzywal.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Póki nie popełniam wykroczenia jadę gdzie chcę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam cichy wydech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki olej lejesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

Ubranka dla bezdomnych zwierząt w Animals Bojano (18 odpowiedzi)

Witajcie Kochani! Czy wiecie, że nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele ze schroniska w...

do góry