Widok

Jechowi przy ul. Św. Józefa

Słyszałam że znajduje się tam jakaś sekta jechowych którzy notorycznie śpiewają na pół bojana co niedziele. Mi osobiście przeszkadza ich jęczęnie przy spacerach ktoś coś o tym wie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Idź i nie jako anonim powiedz im ze, tobie przeszkadzają. Jęczysz na forum
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmień trasę spacerów... a wolnych chwilach ortografia- Jehowici, a nie Jechowici, a po za tym każdy ma prawo śpiewać i słuchać, tego co lubi... Przestań jątrzyć
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest jakieś zgromadzenie chrześcijańskie. Mieszkają tam od dobrych 15 lat. Jak Ci przeszkadzają to idź i im to powiedz, a nie jątrzysz na forum zapierdziały dziadzie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapierdzialy dziad i ty jesteś ich członkiem .A może jesteś pism końcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Byłem tam i powiem że to jest sekta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Katolicyzm to też sekta, była ˙ ͜ʟ˙
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepiej to oni traktują pracowników w swojej firmie. Moj mąż tam pracował ponad 6 lat temu. Niby tacy swięci a ludziom płacą marne grosze. Mowiąc że nie ma kasy na podwyżki czy normalne umowy podczas gdy cała rodzina ustawiona, co chwile nowe samochody, dzieci mieszkania, domy pobudowane. Nie to że zazdrość. Tylko jak ktoś chodzi i kłamie że nie ma pieniędzy płaci pracownikom jakieś ochłapy, a z drugiej strony jest takim chrześcijaninem to tylko świadczy o jego moralności.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracownik jest tak opłacany na ile warta jest jego praca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tylko to trzeba wyraźnie zakomunikować, a nie ściemnamiać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na rynku jest tysiące ofert pracy, jak mąż jest krzywdzony i niezadowolony z pracy to po co siedzi za te marne grosze ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież Pani wyraźnie napisała, że mąż już tam dawno nie pracuje. Co do szefów januszy, to niestety jest tego pełno. I nie mówię o konkretnej branży. Kasy ni ma, na inwestycje ni ma. A co roku nowe auto i cała rodzina ustawiona. We wszystkim należy zachować zdrowy balans. Jak się chcę prowadzić poważną firmę to pracownika trzeba docenić(nie tylko dobrym słowem) Inaczej przy takiej rotacji osiągnie się co najwyżej krótkodystansowy sukces. W branży sprzątającej niestety pracuje wiele osób, mało zaradnych życiowo, z problemami. Łatwo na takich osobach żerować.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prowadzą sektę religijną koinonia która opiera się na pieniądzach gdyż ich członkowie płacą dziesięcinę i jałmużnę. Członkowie tej sekty zobowiązani są klauzurą posłuszeństwa do milczenia.Sekta ma doświadczenie w wyłudzaniu pieniędzy ale przecież to na chwałę boską. Zaślepieni bluźniercy i kłamcy którym wydaje się że mają ponad ludzkie moce. Wydaje im się że potrafią zsyłać duchy i uleczać ale to wszystko nie za darmo. Daj coś od siebie a dostąpisz łaski. Uzdrowią przede wszystkim twój portfel i tak cię omotają że będziesz uzależniony od nich. Przypuszczam że firma sprzątająca to tylko przykrywka a kasę robią gdzie indziej. Ludzie przestrzegam was przed tymi oszustami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda sekta koinonia uległa podziałowi ci którzy dorobili się u boku kościoła stwierdzili że są na tyle mocni aby funkcjonować samemu i nie chcąc dzielić się pieniędzmi odłączyli się od kościoła. Ci z Bojana z racji swoich zasług dla parafii i dla własnego wizerunku trwają przy kościele bo to dobrze robi wizerunkowo a przy okazji mają miejsce do pozyskiwania zagubionych życiowo ludzi. Nikt nie podejrzewa że jest to jedynie zasłona dla faktycznej działalności która nosi znamiona sekty. Tak na prawdę to nie wiele różni ich od tej części która odłączyła się od kościoła. Przede wszystkim chodzi o władzę pieniądze i wpływy gdzie tu mowa o ubóstwie które powinno być podstawą do zdrowego pojmowania wiary. Można sobie wytłumaczyć to tak że pieniądze potrzebne są do popularyzowania własnych przekonań religijnych. Jest jedno ale, pieniądze deprawują i wypaczają pierwotne założenia. Tak stało się z koinonia z Bojana poczuli krew i jak zwierzyna poszli po swoje. To co robią podszyte jest obłudą materializmem i kłamstwem w które sami uwierzyli. Oni wieża w samych siebie to siebie uwielbiają a przesłanie Chrystus prawdziwie zmartwychwstał jest pustym sloganem. Wystarczy popatrzeć z boku jak błyszczą jak pragną poklasku i uwielbienia jak bardzo przemawia przez nich pycha jak bardzo władza pieniądze i możliwości wpływania na losy innych ludzi odebrała im prawdziwe pojmowanie wiary. Czy tego nauczał Chrystus ludzie co zrobiliście z domu ojca mojego targowisko próżności.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Każda "religia zaczęła się wtedy gdy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego i**otę"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mechanizm działania jest bardzo prosty wyszukują ludzi na tzw. zakręcie życiowym którzy szukają pomocy w kościele. Tam zarzucają przynętę gdyż za zgodą kościoła prowadzą sową niecną działalność wykorzystując możliwość organizowania swoich spotkań. Sprytne no bo po co chodzić po ulicach ludziska same przyjdą kościół to bezpieczne miejsce przecież tam nic mi nie grozi. Nic bardziej zgubnego dopiero teraz zaczyna się jazda. Zostajesz zaproszony na dom modlitwy i proces twojego wchłaniania przez tą wspólnotę rozpoczął się choć jeszcze tego nie wiesz. Trwa to około roku, gdzie jesteś wnikliwie obserwowany mają nawet swojego psychologa który pod pozorem pomocy dokładnie cię zweryfikuje pełen profesjonalizm. Jeśli dobrze rokujesz jesteś zauważony doceniony wyróżniony dostajesz to czego do tej pory brakowało w twoim życiu, prosty mechanizm. Co się dzieje człowieku? Zaczynasz płynąć nie ważne jest dotychczasowe życie, rodzina dzieci dom a nawet pies, to zbędny balast który trzeba odrzucić dla nowego lepszego życia. Wtedy też następuje moment w którym uroczyście zostajesz przyjęty do koinonii Jan Chrzciciel w Bojanie. Ale Ty tego pragniesz nikt cię nie więzi ani nie zmusza, godzisz się na deklaracje posłuszeństwa, na płacenie dziesięciny czy jałmużny. To obietnica nowego lepszego życia to Twoja nowa lepsza rodzina. A gdzie jest kościół no jest sobie tam gdzie był, na początku bo teraz mają domy rekolekcyjne gdzie prowadzą swoją działalność wchłaniając Cię po przez kolejne stopnie wtajemniczenia. I tak oto nie bacząc na koszty jakie ponosi twoja rodzina stałeś się pełnoprawnym członkiem sekty religijnej Koinonia. Co dalej człowieku? Czy jest tam miejsce dla Zmartwychwstałego Chrystusa, czy też stał się on jedynie narzędziem w rękach zachłannych fanatyków. Piękna powłoka wyszyta przepiękną profesjonalną oprawą muzyczną okrywa jedynie zgniłe jajo i siedlisko zła. Pieniądze, władza poczucie mocy możemy uzdrawiać możemy zsyłać duchy jesteśmy kościołem. Teraz to dopiero jesteśmy kimś bo do tej pory to mieszałem beton w betoniarce. Nie to było wizją Jana Pawła II wypaczyliście wszystko dla własnej korzyści i władzy. Stworzyliście swój kościół macie swoje sanktuaria domy zbudowaliście potęgę, czemu dała przykład część wspólnoty odłączając się od kościoła. To kwestia czasu jak pójdziecie swoją drogą, tym czasem tak jest wygodniej i bezpieczniej. Co dalej Człowieku?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalej, to proponuje udać się do specjalisty...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na to nie ma lekarstwa. To choroba nieuleczalna prowadzącą do utraty rozumu. Po co ci rozum myślą za ciebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kim wy jesteście ze innym cenzurkę wystawiacie, przedstawicie sie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Uderza w stół a nożyce się odezwą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odezwałeś sie i co "nozycu" nadal bedziesz obrażał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi że prawda cię obraża, będę o tym pisał a jeśli chcesz mi zarzucić kłamstwo to bardzo proszę, jestem do dyspozycji. Prawdy się nie boję i wiem o czym piszę. Czego się boisz, prawda sama się obroni, wcześniej czy później brudy wypłyną. Moje sumienie jest czyste ale czy ty możesz powiedzieć to samo o swoim?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sie przedstaw baranie a nie w sposób anonimowy zgrywasz kozaka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No proszę jaka kultura przez ciebie przemawia. Tego uczycie się w Błotnicy czy może w Bojanie na szkoleniach jak radzić sobie z niewiernymi. Żal mi cię człowieku. Jeśli tak bardzo pragniesz konfrontacji to proszę bardzo tylko co ty mi powiesz zaprzeczysz prawdzie to hipokryzja. Przecież wiesz że napisałem prawdę a ty jęczysz jak diabeł pokropiony święconą wodą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi Andrzeju skoro nosisz w sobie taki ładunek agresji to jakie grzechy ukrywasz że Bóg cię nie kocha. Gdybyś w jego imieniu występował to użył byś argumentów a nie próbował zastraszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Andrzej to Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie to w stylu Jacka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to jest zły człowiek kiedyś mieszał beton a dzisiaj miesza ludziom w głowach. Człowiek ten ma manie wielkości wydaje mu się że parę szkoleń i się więcej jak ksiądz. Klasyczny przykład pychy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

UWAGA!!!!! Włamywacze w Bojanie (15 odpowiedzi)

UWAGA, w przeciągu dwóch tygodni okradziono już dwa domy w Bojanie na ul. Ciepłucha i Warszawskiej.

Budowa (8 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co jest budowane przy wjeżdzie do Bojana od strony Chwaszczyna (lewa strona ) ?

Ginekolog Bojano - Ars Medica (6 odpowiedzi)

Czesc. Czy ktorykolwiek ginekolog w Bojanie jest warty uwagi i i godny polecenia do prowadzenia...

do góry