Widok

Jechowi przy ul. Św. Józefa

Słyszałam że znajduje się tam jakaś sekta jechowych którzy notorycznie śpiewają na pół bojana co niedziele. Mi osobiście przeszkadza ich jęczęnie przy spacerach ktoś coś o tym wie?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
Idź i nie jako anonim powiedz im ze, tobie przeszkadzają. Jęczysz na forum
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zmień trasę spacerów... a wolnych chwilach ortografia- Jehowici, a nie Jechowici, a po za tym każdy ma prawo śpiewać i słuchać, tego co lubi... Przestań jątrzyć
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

To jest jakieś zgromadzenie chrześcijańskie. Mieszkają tam od dobrych 15 lat. Jak Ci przeszkadzają to idź i im to powiedz, a nie jątrzysz na forum zapierdziały dziadzie.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zapierdzialy dziad i ty jesteś ich członkiem .A może jesteś pism końcem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłem tam i powiem że to jest sekta.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Katolicyzm to też sekta, była ˙ ͜ʟ˙
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepiej to oni traktują pracowników w swojej firmie. Moj mąż tam pracował ponad 6 lat temu. Niby tacy swięci a ludziom płacą marne grosze. Mowiąc że nie ma kasy na podwyżki czy normalne umowy podczas gdy cała rodzina ustawiona, co chwile nowe samochody, dzieci mieszkania, domy pobudowane. Nie to że zazdrość. Tylko jak ktoś chodzi i kłamie że nie ma pieniędzy płaci pracownikom jakieś ochłapy, a z drugiej strony jest takim chrześcijaninem to tylko świadczy o jego moralności.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracownik jest tak opłacany na ile warta jest jego praca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Tylko to trzeba wyraźnie zakomunikować, a nie ściemnamiać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na rynku jest tysiące ofert pracy, jak mąż jest krzywdzony i niezadowolony z pracy to po co siedzi za te marne grosze ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przecież Pani wyraźnie napisała, że mąż już tam dawno nie pracuje. Co do szefów januszy, to niestety jest tego pełno. I nie mówię o konkretnej branży. Kasy ni ma, na inwestycje ni ma. A co roku nowe auto i cała rodzina ustawiona. We wszystkim należy zachować zdrowy balans. Jak się chcę prowadzić poważną firmę to pracownika trzeba docenić(nie tylko dobrym słowem) Inaczej przy takiej rotacji osiągnie się co najwyżej krótkodystansowy sukces. W branży sprzątającej niestety pracuje wiele osób, mało zaradnych życiowo, z problemami. Łatwo na takich osobach żerować.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prowadzą sektę religijną koinonia która opiera się na pieniądzach gdyż ich członkowie płacą dziesięcinę i jałmużnę. Członkowie tej sekty zobowiązani są klauzurą posłuszeństwa do milczenia.Sekta ma doświadczenie w wyłudzaniu pieniędzy ale przecież to na chwałę boską. Zaślepieni bluźniercy i kłamcy którym wydaje się że mają ponad ludzkie moce. Wydaje im się że potrafią zsyłać duchy i uleczać ale to wszystko nie za darmo. Daj coś od siebie a dostąpisz łaski. Uzdrowią przede wszystkim twój portfel i tak cię omotają że będziesz uzależniony od nich. Przypuszczam że firma sprzątająca to tylko przykrywka a kasę robią gdzie indziej. Ludzie przestrzegam was przed tymi oszustami.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda sekta koinonia uległa podziałowi ci którzy dorobili się u boku kościoła stwierdzili że są na tyle mocni aby funkcjonować samemu i nie chcąc dzielić się pieniędzmi odłączyli się od kościoła. Ci z Bojana z racji swoich zasług dla parafii i dla własnego wizerunku trwają przy kościele bo to dobrze robi wizerunkowo a przy okazji mają miejsce do pozyskiwania zagubionych życiowo ludzi. Nikt nie podejrzewa że jest to jedynie zasłona dla faktycznej działalności która nosi znamiona sekty. Tak na prawdę to nie wiele różni ich od tej części która odłączyła się od kościoła. Przede wszystkim chodzi o władzę pieniądze i wpływy gdzie tu mowa o ubóstwie które powinno być podstawą do zdrowego pojmowania wiary. Można sobie wytłumaczyć to tak że pieniądze potrzebne są do popularyzowania własnych przekonań religijnych. Jest jedno ale, pieniądze deprawują i wypaczają pierwotne założenia. Tak stało się z koinonia z Bojana poczuli krew i jak zwierzyna poszli po swoje. To co robią podszyte jest obłudą materializmem i kłamstwem w które sami uwierzyli. Oni wieża w samych siebie to siebie uwielbiają a przesłanie Chrystus prawdziwie zmartwychwstał jest pustym sloganem. Wystarczy popatrzeć z boku jak błyszczą jak pragną poklasku i uwielbienia jak bardzo przemawia przez nich pycha jak bardzo władza pieniądze i możliwości wpływania na losy innych ludzi odebrała im prawdziwe pojmowanie wiary. Czy tego nauczał Chrystus ludzie co zrobiliście z domu ojca mojego targowisko próżności.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Każda "religia zaczęła się wtedy gdy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego i**otę"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mechanizm działania jest bardzo prosty wyszukują ludzi na tzw. zakręcie życiowym którzy szukają pomocy w kościele. Tam zarzucają przynętę gdyż za zgodą kościoła prowadzą sową niecną działalność wykorzystując możliwość organizowania swoich spotkań. Sprytne no bo po co chodzić po ulicach ludziska same przyjdą kościół to bezpieczne miejsce przecież tam nic mi nie grozi. Nic bardziej zgubnego dopiero teraz zaczyna się jazda. Zostajesz zaproszony na dom modlitwy i proces twojego wchłaniania przez tą wspólnotę rozpoczął się choć jeszcze tego nie wiesz. Trwa to około roku, gdzie jesteś wnikliwie obserwowany mają nawet swojego psychologa który pod pozorem pomocy dokładnie cię zweryfikuje pełen profesjonalizm. Jeśli dobrze rokujesz jesteś zauważony doceniony wyróżniony dostajesz to czego do tej pory brakowało w twoim życiu, prosty mechanizm. Co się dzieje człowieku? Zaczynasz płynąć nie ważne jest dotychczasowe życie, rodzina dzieci dom a nawet pies, to zbędny balast który trzeba odrzucić dla nowego lepszego życia. Wtedy też następuje moment w którym uroczyście zostajesz przyjęty do koinonii Jan Chrzciciel w Bojanie. Ale Ty tego pragniesz nikt cię nie więzi ani nie zmusza, godzisz się na deklaracje posłuszeństwa, na płacenie dziesięciny czy jałmużny. To obietnica nowego lepszego życia to Twoja nowa lepsza rodzina. A gdzie jest kościół no jest sobie tam gdzie był, na początku bo teraz mają domy rekolekcyjne gdzie prowadzą swoją działalność wchłaniając Cię po przez kolejne stopnie wtajemniczenia. I tak oto nie bacząc na koszty jakie ponosi twoja rodzina stałeś się pełnoprawnym członkiem sekty religijnej Koinonia. Co dalej człowieku? Czy jest tam miejsce dla Zmartwychwstałego Chrystusa, czy też stał się on jedynie narzędziem w rękach zachłannych fanatyków. Piękna powłoka wyszyta przepiękną profesjonalną oprawą muzyczną okrywa jedynie zgniłe jajo i siedlisko zła. Pieniądze, władza poczucie mocy możemy uzdrawiać możemy zsyłać duchy jesteśmy kościołem. Teraz to dopiero jesteśmy kimś bo do tej pory to mieszałem beton w betoniarce. Nie to było wizją Jana Pawła II wypaczyliście wszystko dla własnej korzyści i władzy. Stworzyliście swój kościół macie swoje sanktuaria domy zbudowaliście potęgę, czemu dała przykład część wspólnoty odłączając się od kościoła. To kwestia czasu jak pójdziecie swoją drogą, tym czasem tak jest wygodniej i bezpieczniej. Co dalej Człowieku?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dalej, to proponuje udać się do specjalisty...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na to nie ma lekarstwa. To choroba nieuleczalna prowadzącą do utraty rozumu. Po co ci rozum myślą za ciebie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kim wy jesteście ze innym cenzurkę wystawiacie, przedstawicie sie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Uderza w stół a nożyce się odezwą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odezwałeś sie i co "nozycu" nadal bedziesz obrażał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi że prawda cię obraża, będę o tym pisał a jeśli chcesz mi zarzucić kłamstwo to bardzo proszę, jestem do dyspozycji. Prawdy się nie boję i wiem o czym piszę. Czego się boisz, prawda sama się obroni, wcześniej czy później brudy wypłyną. Moje sumienie jest czyste ale czy ty możesz powiedzieć to samo o swoim?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sie przedstaw baranie a nie w sposób anonimowy zgrywasz kozaka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

No proszę jaka kultura przez ciebie przemawia. Tego uczycie się w Błotnicy czy może w Bojanie na szkoleniach jak radzić sobie z niewiernymi. Żal mi cię człowieku. Jeśli tak bardzo pragniesz konfrontacji to proszę bardzo tylko co ty mi powiesz zaprzeczysz prawdzie to hipokryzja. Przecież wiesz że napisałem prawdę a ty jęczysz jak diabeł pokropiony święconą wodą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi Andrzeju skoro nosisz w sobie taki ładunek agresji to jakie grzechy ukrywasz że Bóg cię nie kocha. Gdybyś w jego imieniu występował to użył byś argumentów a nie próbował zastraszać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Andrzej to Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie to w stylu Jacka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to jest zły człowiek kiedyś mieszał beton a dzisiaj miesza ludziom w głowach. Człowiek ten ma manie wielkości wydaje mu się że parę szkoleń i się więcej jak ksiądz. Klasyczny przykład pychy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś zapytał co to oznacza że mieszał beton otóż odpowiedź jest prosta był betoniarzem ale trafiła się lepsza fucha zamienił skądinąd nie lekką pracę na garnitur i opowieści o lepszym życiu. Wykorzystał do tego proste ale nadzwyczaj skuteczne metody wpływania na ludzką psychikę posługując się tzw. słowem bożym. Ludzie o słabej psychice i ci zagubieni stają się łatwym celem. Nie bacząc na koszty betoniarz funduje cementowe buty i nie ma odwrotu. Nie uwolnisz się z z tak scementowanej miłości już po tobie.
Cementowe buty są dla ciebie ważniejsze od rodziny i dzieci trzymają stabilnie, szkopuł tym że na samym dnie ludzkiej moralności.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz że złapałaś Pana Boga za nogi nic bardziej mylnego to betoniarz trzyma za twoje i nie puści bo z tego żyje i to jak żyje. Cała rodzina stoi murem a tobie dał poczucie bezpieczeństwa który jest niczym mur berliński. Jak runie to się nie pozbierasz będziesz jak niepotrzebna cegła która nie pasuje do normalnego świata ludzi wolnych kochających własne rodziny i własne dzieci. Rodzina jest prawdziwym fundamentem na którym buduje się prawdziwą miłość. A Ty na jakim fundamencie budujesz swoją wątpliwą przyszłość. Na prawdziwym fundamencie domy rozpadają się i powstają na nowo rosnąc w siłę, a Ty gdzie teraz jesteś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko to co napisałem dedykuje ludziom którzy porzucili rodziny dla betoniarza z koinoii w Bojanie. On wie i ja wiem że on wie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinieneś wiedzieć o żonine betoniarza , wyjątkowa kłamczucha gdybym nie złapał za rękę to bym nie uwierzył. Czy jest to cechuje ludzi w Chrystusie że dla osiągnięcia własnego celu wykorzystują jego imię. Nie wydaje mi się, ale jednego jestem pewien że dla osiągnięcia własnej korzyści użyją wszelkich narzędzi. Ludzie gdzie jest tu miejsce dla Zmartwychwstałego wyświechtany slogan w ustach sekty z Bojana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świadkowie Jehowy to straszna sekta, uważajcie na nią. Zobaczcie na yt co przezywają ludzie ja opuszczający - zmanipulowana rodzina się odwraca, znajomi tak samo. Koszmar.

Oczywiście Kościół Katolicki jest nie dużo lepszy, a ukochany przez zmanipulowanych od urodzenia Polaków Wojtyła przykładał rękę do tuszowania pedofilii. I wy go uważacie za świetego haha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Proponuję kurs posługiwania się internetem :) zmienia Pan nick nie zauwazając nr ip hihihhih braki w edukacji ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Polska cebula a kto Panu broni otworzyć firmę? Kto Panu broni zmienić pracodawcę? Jak głupi jesteś to głupi umrzesz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy chodzą po domach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedna sekta chodzi po domach, druga sekta naucza katechezy w szkole w ramach manipulowania od najmlodszych lat.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zastanawiam się jak zacząć, bo po tym, co usłyszałem jak o.Ricardo Wystosował zaproszenie na ogólnopolskie Święto Przedsiębiorczości. sekty religijnej koinonia, czyli między innymi tych oszustów i cwaniaków z Bojana to wszelkie wątpliwości czym jest ta organizacja nawet największemu niediwiarkowi powinno otworzyć oczy. Ludziska facet zaprasza przedsiębiorców, żeby w duchu świętym oddawali dziesiątą część swoich dochodów. Wszystko na chwałę boską. Czy my nadal żyjemy w mrocznych czasach, kiedy za odpusty i za uzdrowienia należy płacić. Ludziska nie dajcie się oszukiwać oni żyją z waszych dziesięcin i wszelkich form wyłudzania pieniędzy, bo inaczej nie idzie tego nazwać. Działalność SEKTY z Bojana nie ma nic wspólnego z wiarą jest jedynie narzędziem w rękach szaleńców takich jak betoniarz z Bojana zamienił uniform roboczy na garnitur i robi kasę śmiejąć się w oczy jak prosto jest żyć z oszustwa wierząc że nim nie jest. Przecież to za sprawą ducha świętego się dzieje jak nie brać jak samo w brudne łapska wchodzi. Betoniarz wierzy, że jest wyrocznią i za sprawą ducha świętego decyduje o ludzkich losach, niszcząc po drodze własnego fanatycznego oraz finansowego sukcesu wszelkie wartości jak rodzina małżeństwo. Rozejrzyjcie się do okoła ta ich działalność niczym nowotwór drąży wszystkie dziedziny naszego życia. Począwszy od domu rodzinnego po struktury samorządowe i dalej. Ludzie otwórzcie oczy obudźcie się, żeby zobaczyć, że imię Boga wykorzystują dla własnych ziemskich interesów a przy tym są bezwzględnie i okrutni pieniądze i władza wypaczyła to co być może kiedyś miało jakąś wartość.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim brawo. Dosadna wypowiedź. brawo nic dodać nic ująć...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odwalcie się katotaliby!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nerwy puszczają czy prawda w oczy kole. Człowieku kogo, porównujesz do skrajnie radykalnych chyba, że myślisz o sobie to się zgodzę. Prawda sama się obroni a ty kwiczysz niczym diabeł pokropiony święconą wodą bo tak działają na ciebie słowa prawdy a ten oszust, który woła o pieniądze to niby kto święty, który wykorzystuje naiwność ludzką dla wyższych celów, żeby żyć sobie miło i wygodnie z ludzkich dziesięcin. Wykorzystujecie ludzi słabych, żeby ich kosztem bogacić się i to jest cała prawda o waszej działalności. Najgroźniejsze w tym wszystkim jest to, że wierzysz fanatycznie w to co robisz jak ten co w imię wyższych celów morduje niewinnych ludzi. Fanatyzm religijny to prowadziła plaga niczym nowotwór tocząca żywy organizm.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fanatyzm religijny jakim się kierujesz nie dopuszcza myśli że można odrzucić dobrą nowinę którą jak ci się wydaje głosisz. Ktoś kto ma odrobinę zrowego rozsadku i zdrowo pojmuje otaczajacy go świat bez problemu odkryje że ta dobra nowina to nic innego jak psychologiczny szwindel. Zwykły przekret który wykorzystuje stare jak świat procesy kierujace ludzkim umysłem. Wszystko było by oczywiste gdyby ludzie zdawali sobie sprawę w jaki sposób manipulujecie ich emocjami tak żeby zawłaścić sobie prawo do ich osobowosci. Wykorzystujecie ludzką słabość żeby przejąć kontrolę nad taką osobą a potem to sama wszystko odda, cały majątek a potem to już nie ma odwrotu jest wasza. W zamian w nagrode dostanie betonowe buty od betoniarza i jesteś szczęśliwa bo masz nową rodzinę. W końcu ktoś cię pokochał zrozumiał wypełnił pustkę i fajnie on też się cieszy bo żyje z twojej naiwności.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkalujesz osoby, które starały ci pomóc.Najwyższy czas odrzucić kłamstwa, którymi się karmisz i podjąć leczenie.To twoja choroba niszczy wszystko ty zaś szukasz winnych dookoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Szanowna Pani raczysko które drążyło spokój pani domu odeszło wraz z pani osobą choroba która jest w pani głowie wymaga leczenia ale czy sekta temu sprosta śmiem wątpić. Żaden pseudokatolicki terapeuta nie pomoże pani zaś przynależność do sekty religijnej pogłębia stan pani choroby. Szanowna pani słowo żona ma jakąś wartość, która w pani wydaniu brzmi conajmiej komicznie nie powiem już o słowie matka tu jest dramat. Szanowna pani życzę pani rychłego powrotu do zdrowia, ale mam obawy, że uzależnienia od sekty są nieuleczalne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam jeszcze jedno szkalować można kiedy zarzuca się nieprawdę ja zaś piszę prawdę, która sama się bron,i co widać choćby po zachowaniu pani i jej podobnych. Rzeczy o których piszę są namacalne i do udowodnienia ale tylko dla widomych a nie dla ślepców saślepionych ideologią sekty religijnej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona... Jedyne kłamstwa to ty musisz odrzucić i nie karmić nimi innych. A dobry psychoterapeuta też ci się przyda. Jak następnym razem nie proszona sekta zawita u mych drzwi to poczęstuje was "Bracia i siostry " kaszanką taka dobrą i domową od serca...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy szanowna Pani wie, że to co napisała to czysta przemoc? W dodatku okrutna? Miłość bliźniego tak Pani definiuje?Prawda wypływa i może być smutek.Bo że smród się unosi coraz większy wokół tej destruktywnej wspólnoty to czuje i widzi coraz więcej ludzi. Zdrowia życzę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Molenda kogo Pan nazywa oszustem ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szanowny panie Zabłocki strażniku dobrej nowiny na miano oszusta trzeba sobie zapracować tacy jak ty i tobie podobni zrobili wystarczająco dużo krzywdy ludziom by mienić się tym szlachetnym tytułem. Mam pytanie, co widzisz każdego ranka patrząc w lustro. Już ci mówię faceta z przetrąconym skrzydełkiem, którego odrzuciła rodzina. A może wielkiego guru, którego w końcu ktoś przygarnoł i docenił dając poczucie władzy i mocy uzdrawiających. Kim ty jesteś, że śmiesz ingerować w życie innych ludzi znając prawdę o której się nie mówi tym biedakom którzy wpadają w wasze łapska.. Skoro znasz prawdę i ją ukrywasz dla własnych celów czy może wyższych celów tej organizacji to jak to nazwać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Molenda wobec takie sytuacji spotkamy się w sądzie czas żeby Pam przestał obrażać i szkalować wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie strasz,nie strasz bo....Się możesz zdziwić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

hhahhhh a co spotkanie w realu proponujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tomasz.Proszę wypowiadać się w swoim imieniu a nie wszystkich.Rozumiejąc "rodzinne" powiązania z którymi się Pan ,jak widać, silnie utożsamia, lepiej byłoby gdyby mówił Pan za siebie.Co poniektórzy kierują się własnym zdaniem a nie instynktem stadnym czy też "przeżywaniem wspólnotowym".Sekciarstwo dla mnie to jest ,co robicie, więc odczep się Pan od człowieka.Nie wszyscy chcą i "gotowi są obudzić jutrzenkę" jak u Was w zborze,wspólnocie,stowarzyszeniu czy firmie, czy jak Wam tam.Nie widzisz Pan tego?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście może Pan już przeprosić tutaj i po sprawie :) będzie łatwiej niż później w prasie . Rozumiem Pana sytuację osobistą i nie oceniam ale prawdziwy mężczyzna może się zmienić i ratować rodzinę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kim Pan jest ,że popisuje się Pan tutaj takimi złotymi myślami.Skąd ten ton wyższości? Czyżby znał Pan już wszystkie pytania i wszystkie odpowiedzi?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny Panie Tomaszu jedyne metody jakie Pan stosuje to zastraszanie i przemoc. Wciąż czekam na konkretne argumenty, jeśli zarzuca mi Pan nieprawdę to proszę to uzasadnić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram postulat byłego członka Waszej destruktywnej organizacji Roberta o konkrety i prawdę z Waszej strony. Ewangelizatorzy i uzdrowiciele Konionii Jan Chrzciciel z Bojana.Osobiście oceniam,że to co chcecie wcisnąć innym uważam za sekciarstwo.(patrz słownik PWN).Destruktywne jak widać a i słychać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od tego są Sądy zarzuca mi Pan przemoc ?? Zastraszanie ?? To oszczerstwa i sprawa sądowa dobrze Panu zrobi .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pamiętam pana z domu modlitwy pogodny wesoły powiedział bym dusza towarzystwa. Zastanawiam się co takiego stało się z tobą człowieku jakiej przemianie uległeś że stałeś się zupełnie kimś innym!!!!. Ale skoro domagasz się sporu sodownego to bardzo proszę. Przekonasz się jak ojciec walczy o rodzinę i jej bezpieczeństwo które właśnie naruszyłes.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak tak ewangelizatorzy,uzdrowiciele i nosiciele dobrej nowiny.Za chwilę będziecie mogli się wydzierać, że jesteście prześladowani, bo nie możecie prześladować innych.Kto to od was jeszcze "kupuje"?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a co Pana interesuje ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ojciec walczy o rodzine ale z własnym nałogiem nie walczy to dopiero ciekawostka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

czysta hipokryzja elunia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak czysta hipokryzja bo trudno konkurować z kimś kto ma całą tekę żółtych papierów. To dopiero będzie ubaw.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wpisy tego pana na Facebooku wskazują że wygodnie mu w roli wiejskiego głupka. Mam screeny na okoliczność spotkania w sądzie. To biały rycerzyk z tego sekciarskiego towarzystwa z Bojana. Przedsiębiorca biznesu po bożemu Aggeo z Koinoni Jan Chrzciciel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam to sobie i widzę wykwity myślowe tego samego wiejskiego głupka z Koinonii z forum mieszkańców Bojana na Facebooku. Ta sama zajadłość jak w obronie obecnej sołtys Bojana która też jest z Koinonii. Niezły syf w tym Bojanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Od wielu stuleci zna to nawet brzdąc,co byś nie dał Bozi i tak weźmie ksiądz."P.H. Z życzeniami od autora który śledzi to forum i dyskusję.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Tomaszu użycie nazwiska na publicznym forum jest naruszeniem przepisów RODO.
Pozdrawiam Pana M...

Admin forum, nie śpij.
Złamany został pkt. 9 regulaminu forum.
* 9. Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści, zdjęć oraz plików video:
* zawierających dane osobowe osób trzecich bez ich zgody;
i co teraz będzie???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy święci a czy rodo obejmuje wp******nie się komuś na garaż i robienie zdjęć na posesji? Tak jak najstarszy Pan (król i Pan drogi) z waszego zgrupowania machający palcem ludziom którzy jadą 30 km/h. Wypisujecie tutaj jacy to nie jesteście prawi A na codzień jesteście jak widać nielubiani przez większość...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda miłość się rozwala gdy ktoś trzeci się wp*****la. Koinonia rozbija rodziny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję zapytać sołtysowej z Bojana.W prasie występuje w imieniu tej,w mojej ocenie destruktywnej wspólnoty religijnej.Mieszkańcom Bojana składam jednocześnie gratulacje jak i wyrazy ubolewania https://gdansk.gosc.pl/doc/2554199.Tata-na-caly-etat?fbclid=IwAR0iWi6gcMnWYDcaQXZBHyMqOm7uh3NhulJa3PM1Aw4mtdlPUmL-wetN3mg
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

A komu oni przeszkadzają? Żyją na cudzy rachunek, niszczą inaczej myślących, nie pomogli by ci gdybyś pomocy potrzebował? Co o nich wiesz? A może różnorodność to bogactwo? Pomyśl o tym zanim zaczniesz niszczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie podoba mi się ,że używają pieniędzy podatnika czyli również i moich w swojej działalności.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zauważyliśmy potrzebę organizacji warsztatów poświęconych rodzinie - wyjaśnia Agnieszka Bubacz z Koinoni Jan Chrzciciel.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na taki artykuł trafiłem.

https://pomorska.pl/nowa-sekta-w-polsce-koinonia-jan-chrzciciel/ar/7039401
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta sekta zarejestrowana chyba jako stowarzyszenie dostawała dotacje z UG Szemud.
Czy z nią też jest związana Sołtys Bojana, kandydująca do Sejmu z list Konfederacji ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co za syfon, spalić, zaorać i budować od nowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wygląda na to że tak. Występowała w jej imieniu w prasie. Na forum mieszkańców Bojana zajadle była broniona przez członków tej destruktywnej wspólnoty religijnej Koinonia Jana Chrzciciela. Wskazuje to na silne związki kandydatki na posła RP z listy konfederacji w najbliższych wyborach a obecnej sołtys Bojana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

Gdzie znajdę debatę między kandydatami na wójta? (5 odpowiedzi)

Jest ona gdzieś do odtworzenia czy tylko była transmitowana?

do góry