Widok

na ile przed kupujecie Suknie..?

Młyniska Wesele Temat dostępny też na forum:
na ile przed slubem kupujecie Suknie..?..?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kupiłam w czerwcu, ślub był w sierpniu
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szalona:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamówiłam w lutym, a odebrałam dzien przed ślubem ;) ślub we wrzesniu.
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szalona? raczej skrecona.. kostka, byłam uziemiona przez miesiac, ślub wymyslilismy w marcu, w kwietniu skecilam kostke, zaczelam szukac pod koniec maja. znalezienie zajelo mi 3 tygodnie, wzielam suknie z wystawy, w której trzeba było doszyc troczki:) i była jak na mnie szyta
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na czerwiec zamawiałam w listopadzie - suknia była szyta na moją miarę, specjalnie dla mnie - dopasowywana miała być kwiecień-maj aczkolwiek nie wymagała poprawek - było robione tylko podpięcie trenu i doszyte ramiączka.
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na sierpien 2011 - szukana w czerwcu 2011
...trudna to chwila w życiu kiedy trzeba zamknąć taki rozdział codzienności , który kiedyś dodawał skrzydeł...zamknąć..i mieć odwagę otworzyć następny ......moje skrzydła urosły na nowo :)) są wielkie! silne! i otulają je TE jeszcze większe i silniejsze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wrzesień - początek marca; miałam kupon z targów i trzeba go było wykorzystać do tego czasu, poszukiwania zajęły mi miesiąc (od początku lutego)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamowilam w styczniu odebralam w kwietniu slub był w polowie maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamówiłam 1 kwietnia pierwsza przymiarka była 1 sierpnia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamiawiałam w maju ślub pod koniec lipca ( ze wględu że w lutym rodziłam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na ponad rok przed ślubem, a 4 miesiące przed jego planowaną datą udało mi sie zajsc w ciążę:)
I zakończyło się zakupem drugiej sukni:)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja suknie zamówiłam w połowie maja (szyta na miarę), pierwszą przymiarkę mam mieć na koniec sierpnia a ślub mamy 1 pażdziernika :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja zaszalałam :)
Ślub w czerwcu przyszłego roku, a sukienka już jest :)
Trzeba korzystać z fajnych okazji ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamowilam 2 tygodnie temu na listopad... pierwsza jaka przymierzyłam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bardzo podobne jak gigi, bo suknię kupiłam tydzień temu, a ślub mam 22.października :P
w dodatku byłam tylko w jednym salonie i przymierzyłam 3 suknie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam na rok przed ślubem - totalnie przez przypadek, pierwszą którą przymierzyłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u mnie podobnie jak Gosia89.89 - sukienka już wisi w szafie ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na sierpień 2011, w listopadzie 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamówiłam 5 kwietnia,pierwsza przymiarkę mam 1 września,a ślub 17 września :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wrzesień 2011 zakupiłam w listopadzie 2010:) - ze względu na wyprzedaże.
Dopasowanie pierwsze w lipcu, kolejne przymiarki w sierpniu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiązane z tematem, ślub mam w przyszłym roku w sierpniu i nie zalezy mi na przyszłorocznych kolekcjach, w jakim miesiącu najlepiej się wybrać, żeby modele 2011 były w niższych cenach. Szczególnie zależy mi na Cymbeline?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już teraz robią wyprzedaże, wiec może warto posprawdzać na stronkach co niektórych salonów co oferują i wyszukać..a nóż coś się znajdzie
np:
http://www.madonna.pl/pl/wyprzedaz.php
...trudna to chwila w życiu kiedy trzeba zamknąć taki rozdział codzienności , który kiedyś dodawał skrzydeł...zamknąć..i mieć odwagę otworzyć następny ......moje skrzydła urosły na nowo :)) są wielkie! silne! i otulają je TE jeszcze większe i silniejsze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia, średnio 3 miesiące przed. Bo tyle mniej wiecej czeka się na sprowadzenie.

Ja szukalam w marcu.. zamowilam na poczatku kwietnia, 3 meisiace czekalam na suknie .. slub w sierpniu:p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja skorzystałam z opcji szycia sukienki na zamówienie na stronie https://sylwiaromaniuk.com/ :) zdecydowałam się na wybór około 11 miesięcy przed datą ślubu :) potem były lekkie poprawki :) jednak chciałam być spokojna i zająć się tym w pierwszej kolejności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja swoją suknię kupiłam 5 miesięcy przed slubem i wisiała w szafie. Nic nie poprawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry