Widok

na psy

co jest najlepsze na psy? nosze/jezdze z gazem pieprzowym w zelu. nie wiem jednak jak dziala na grozniejsze psy: np pitbulle. macie jakies doswiadczenia/ sposoby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu się nie zgadzam! Głoska "s" jest z góry skazana na przegraną wobec rozszczekanego gorgorotha. Polecałbym raczej zbliżone do psiej mowy:

****-****-****! ****-****-****! ****-****-****!
****-****-****! ****-****-****! ****-****-****!
****-****-****! ****-****-****! ****-****-****!

Trzy serie trójfucków, z naciskiem na samogłoskę u-a wykrzyczaną z głębi gardła, przypominającą szczekanie. Najlepiej przećwiczyć wcześniej na młodszym bracie. Efekt murowany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak Ty chyba nie masz serca a jakby tak Ciebie ktoś potraktował z buta fajnie by było co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwne ja jezdzę rowerem 30lat i nigdy nie miałem problemu z psami.
Trzeba lubieć zwierzęta to Cię nie ugryzie. Pies wyczuwa na odległość kto go lubi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy jest kopniak z rotacją-tak żeby ślepia kundla wypadły.Przy kopniaku pomaga też język węża(soczyste):
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSpierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bym z buta siersciuchy je...ne !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
temat psow i kolarzy /szczegolnie gorskich/ jest ze soba bardzo powiazany jezdze na goralu juz ladnych pare lat i zawsze mialem problemy z psami wlascicieli ktorzy puszczja psy bez kaganca i smyczy wiekszosc wlasciecieli wogole nie liczy sie z rowerzystami mialem wiele utarczek slownych wyzwisk .......itp. probowalem wielu rzeczy odstraszajcych psy kij ,gaz ,pompka ale zauwazylem ze najskuteczniejsza bronia na pierd... psy jest bardzo solidny kopniak z czuba prosto w ryj psa uwierzcie mi nawet najbardziej agresywny pies po moim kopniaku stawal w miejscu jak wryty /byl w szoku/ przestawal szczekac atakowac i biec za mna a i wlasciciel nigdy nie mial pretensji do mnie co dziwne nie......./a kiedy krzyczalem rzeby zabierali swojego psa prawie zawsze byly wyzwiska w moja strone np. ze las jest dla psow a nie dla rowerow itp./ GORACO POLECAM WAM KOPNIAKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na psa z gazem bezbożnik z ciebie :)

..::Speed Bike Team GT Technological ::..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na psy najlepsze są ogień i siarka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry