Widok

najlepsza opieka medyczna w Trójmieście

Może ja akurat mam szczęście, albo osoby wyrażające swoje opinie przede mną pecha, ale uważam iż Luxmed jest dla mnie na chwilę obecną najlepiej działającą opieką medyczną w Trójmieście. Wizyty nigdy nie są zbyt odległe czasowo, tylko na wizytę u neurologa musiałam czekać bodajże 2 tygodnie, w przypadku dermatologa czy zwyczajnie internisty były to 2-3 dni. Panie na infolinii zawsze są miłe i pomocne, plusem jest też portal pacjenta, gdzie można sprawdzić dostępne terminy u poszczególnych lekarzy. Odnosząc się do kolejek do rejestracji, to faktycznie są :) ale zawsze też dostaję 15-20 minut przed zaplanowaną wizytą SMS-a z numeru, na który wysyłając wiadomość zwrotną można potwierdzić swoje przybycie i nie stać w kolejce do rejestracji tylko od razu otrzymać numer gabinetu.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

twoja opinia jest jak wystrzał kulą w płot - zapomniałaś iż na Portalu Pacjenta w Gdańsku nie ma jeszcze możliwości korzystania z rezerwacji wizyt u lekarzy przez internet. I wyszło szydło z worka - kto pisze takie dyrdymały...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry