Widok

najlepsza pizzeria w okolicy ?

Obłuże Pogórze Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,jaka pizzerię uważacie za najlepszą,chodzi o to żeby oprócz ciasta coś na niej leżało i żeby był prawdziwy ser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się. Tyle lat mineło. Tyle pizzeri już odwiedziłem po tym jak zostali zamknięci. I już nigdy w życiu nie miałem tak rewelacyjnej pizzy w ustach ale cały czas żyje nadzieją że kiedyś znajdzie się ten kucharz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My tu piszemy o konkretnych dzielnicach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszą pizzę z opcją dowozu serwuje restauracja "serwus" w gdyni. Rewelacyjne ciasto, świeżutkie składniki i przepyszne sosy. Polecam wszystkim !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Maxipizza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie działa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy CityPizza jeszcze działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ręką w mące super pizza to dawne alcapone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znam ten portal i z niego korzystam. W tym wątku jednak chodzi o wymienianie się opiniami na temat pizzy na Obłużu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam sprawdzić Ci pizza portal, dla mnie najłątwiejszy sposób na znalezienie dobrej restauracji w gdyni (i nie tylko bo gdzie bym nie jechał to zawsze tam sprawdzam gdzie warto zjeść)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy bar: Bar pulpet na Benisławskiego. Ktoś korzystał? Ceny mają super, niestety brak dań wege(tylko w piątki) a to duża niedogodność, bo w piątki to ja mam czas na gotowanie. Chętnie skorzystałabym w tygodniu, lecz wtedy samo mięcho....Nie jestem zatem fanką. Co by im szkodziło mieć tam jakiś kotlet wege w bemarze, albo chociaż kasza z sosem pieczeniowym i surówka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
qrka jest niedobra, testowaliśmy to już i nie ma sensu reklamy wałkować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Qrka na ul.Płk. Dąbka pod lewitanem, naprawdę świetne jedzienie, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z pieca placek bardzo dobra pizza, super składniki gorąco polecam, raz zamówiliśmy z żoną i się zakochaismy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moge napisac gdzie na pewno nie zamawiac pizzy BACHUS nowa sieciowka na dabka umawiam sie za godzine dopiero bo dziecko spi a pizza juz po 20min przypalona ciasto niesmaczne na dodatek ceny wyzsze niz na ulotce oszukuja a pani przyjmujaca zamowienia bezczelna jak chcialam zlozyc skarge pani mnie zbyla i rzucila słuchawka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
koncik?ale z Was wieśniaki...nieudolnie promujecie niedobre jedzenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbowałam tej qrki...najgorsza pizza, jaką jadłam. Danie obiadowe też nie dobre - żylaste mięso, ziemniaki rozgotowane i nie dosolone, surówka jakby stara...Za to Bachus faktycznie ok. Parę razy już zamówiłam i ani razu się nie zawiodłam. Ciekawe, czy będą trzymać poziom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
pojawił sie Bachus, muszę przyznać że pozytywnie mnie zaskoczyli, super ciasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam -Bistro QRKA-
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
da grasso :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
pamiętaj że na tym forum wyświetla sie numer ip komputera więć troche lipa co nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

do góry