Pani doktor to nie tylko bardzo dobry specjalista, ale również wspaniała kobieta. Wcześniej, gdy Pani doktor przyjmowała w przychodni wystawiała skierowania na wszystkie niezbędne badania nie było mowy o limitach badanie było potrzebne wiec na takie kierowała. USG czy badanie piersi było na porządku dziennym, wcześniej się z tym nie spotkałam wiec tym bardziej miłe zaskoczenie. Pani Doktor zawsze wita każdą pacjentkę używając jej imienia to bardzo miłe, bo czujemy się jakby Pani doktor czekała specjalnie na nas. Obecnie jestem w I trymestrze ciąży i nadal jestem wierna Pani doktor :) mimo, że poród nie będzie w szpitalu, w którym Pani Kasia pracuje. Teraz chodzę do prywatnego gabinetu, w którym Pani doktor przyjmuje i nic się nie zmieniło Pani doktor nadal miła i sympatyczna oczywiście pamięta o wszystkich badaniach i potrzebnych informacjach. Odpowiada na każde pytanie a w przypadku jakichkolwiek obaw pacjentki zawsze potrafi pocieszyć, racjonalnie i logicznie wytłumaczyć . Oczywiście nie zapominam o położnej Pani Izie także sympatyczna pełna życia i kompetentna osoba na właściwym miejscu.