Widok

najlepsze implanty w Trójmieście

Czeka mnie leczenie protetyczne, rozważam też implanty, tylko niewiele wiem na ten temat. Mam 50+ i nie wiem, czy w tym wieku można i warto. Gdzie dobrze mi poradzą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam klinike implantologiczna w Gdansku Impladent. Tez mam skonczone 50 lat i w tym roku wlasnie zafundowalam sobie 2 implanty. Doktor wykonujacy te zabiegi to dr Ziemlewski, super fachowiec.Klinika na poziomie i caly personel tam pracujacy rowniez. Naprawde polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Zarański z Perfect Smile jest w implantach bezkonkurencyjnym specjalistą, jakby ktoś szukał zdecydowanie jego polecam. W moim przypadku sprawdził się perfekcyjniem w ogóle klinika na światowym poziomie i pod kątem wyglądu i sprzetu i obsługi https://www.perfect-smile.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja byłem u dr Krupskiego, najpierw było kanałowe,, pozniej ponownie (czyli reendo), wkurzalem sie tym wszystkim bo ile mozna, ale niestety mialem strasznie zainfekowaną miazgę zębową i nie dało rady, trzeba było wyrwać zęba, doktor zaproponował implant i po wstawieniu jest wielka roznica :) oczywiscie na plus. Dziekuje calemu zespołowi K2dental!!! Po więcej możecie sprawdzić tutaj http://www.klinikastomatologiczna.com.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli implanty to ja bym się jednak zdecydowała iść do dr. Krystiana Krupskiego. Jakoś w styczniu byłam tam u stomatologa w Browarze na Wrzeszczu i lekarz mnie poratował, bo naprawiał mi zęba po kimś. Miałam robione RTG, a później kolejno miałam wykonywany zabieg chirurgiczny, a na koniec wstawiany implant. Powiem szczerze, że wszystko ładnie się trzyma i nie mam od tego momentu żadnego problemu. Będę pewnie wracała nie raz tam, bo w końcu dobry stomatolog.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

pasta z fluorem...= fluoroza...a to = implanty.
Fluor rozmiękcza szkliwo i niszczy zęby. Żyjemy nad morzem i mamy nadmiar fluoru= fluoroza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, te K2 Dental to sa moje okolice z tego co patrze, bede wiedziec gdzie uderzac jakby co :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

do góry