Przez wiele lat staraliśmy się o dziecko, bezskutecznie. Biegałam po różnych lekarzach aż usłyszałam od jednego z lekarzy, że jednego jajnika nie mam a drugi jest niesprawny. W dodatku u męża nieruchliwe plemniki. W końcu ten Pan doktor powiedział mi tak: jeżeli chce Pani mieć dziecko to proszę spróbować pojechać do AM w Gdańsku a jeżeli Pani chce specjalisty z najwyższej półki to tylko i wyłącznie dr Rogoza. Poszukałam Pana Doktora Rogozy pojechałam szczęśliwa z wszystkimi możliwymi badaniami, wykresami cyklu itp. niepotrzebnie Pan doktor zrobił swoje badania. Pamiętam pierwsza wizyta nie była tania plus męża badania krwi w jakimś tam laboratorium, ale OK kwestia zaufania a to podstawa. Badanie cyklu co jest tozke uciążliwe bo co 2-3 dni bez znaczenia czy sobota, czy niedzela ale Pan Dr Rogoza zawsze ma czas. W moim przypadku jajnik, którego inni lekarze nie widzieli znalazł sią :) a drugi ten niby nie hallo :) też był OK. Najlepsze były wyniki nasienia, bo w badaniu po stosunku miałam wyniki jakby wcale nie było stosunku. Całą drogę do domu przepłakałam. Pan Doktor Rogoza zapisał dla męża jakieś lekarstwo, nie pamiętam co to było ale Pani w aptece mówiła coś że to na cdn