Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie cudowny lekarz wątek zamknięty Polecam dr. Rogoze, i również uważam, ze jest to najlepszy fachowiec od...
~olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

rewelacyjny lekarz od leczenie niepłodności wątek zamknięty Dr Rogoza jest lepszy niż In Victa i inne kliniki . Nadzieja dla wielu par...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

najlepszy ginekolog w Trójmieście wątek zamknięty dr. Rogoza jest najlepszym andrologiem i ginekologiem w Trójmieście. Leczyłam...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Polecam dr Rogoze, bardzo dobry specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem! poświęca adekwatną ilość czasu...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Udało się:) wątek zamknięty W końcu sie Nam udało ,dzięki pomocy Dr Rogozy bedziemy rodzicami.Polecamy...
~NiRCZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

dr Rogoza -opinia wątek zamknięty Bardzo dobry ginekolog dobre podejscie do pacjentek i zniżki dla studentów:)
~Anita
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

najlepszy lekarz na świecie :) wątek zamknięty Przez wiele lat staraliśmy się o dziecko, bezskutecznie. Biegałam po różnych...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Gorąco polecam!!!! wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością i z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora...
~MAGDA J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

POLECAM wątek zamknięty Jestem od kilku lat pacjentką doktora Rogozy. Zajmuje się moimi badaniami...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Super lekarz!!!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim starającym sie o dziecko pana dr...
~Kasia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2008

Co Wy tu Wypisujecie?! wątek zamknięty Z ciekawości weszłam tu aby poczytać opinie i włosy mi dęba stanęły!Nie...
~kamilaR
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2009

polecam wątek zamknięty Uważam, że dr Rogoza to jeden z najlepszych specjalistów w Trójmieście....
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

JA JESTEM ZADOWOLONA wątek zamknięty Z MEZEM STARALISMY SIE O DZIECKO CO NAJMNIEJ 3 LATA .A U DR. ROGOZY PO DWOCH...
~goska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2008

polecam!!! wątek zamknięty Super lekarz,zna sie na rzeczy,zawsze doradzi i pomoże...nic dodać nic...
~ktoś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 maja 2008

A WŁAŚNIE,ŻE WARTO !!! NAWET TRZEBA !! wątek zamknięty Pani Aneta za bardzo dała ponieść się emocjom.Szkoda tylko,że krzywdzą one...
~Mama Marcinka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 maja 2008

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!!! wątek zamknięty Nie mam słów uznania dla dr Rogozy! Jest po prostu fantastycznym fachowcem i...
~EWig
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

godny zaufania wątek zamknięty i polecenia lekarz, jestem w 34 tygodniu ciąży i nie narzekam, wszelkie...
~kkr_84
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

18

wątków

do góry