Widok

najtansze miejsce na wesele

Wesele Przymorze Małe Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ratunku !!!!!!!!!!!!
szukam najtanszego miejsca na wesele na ok 70-80 osob
tam gdzie maialam zaplanowane niestety nie wypalilo najlepiej okolice przymorza potrzebuje szybko informacji bo zostalo mi malo czasu na zalatwienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mystic: 110 zl/os.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina, a jak daleko to jest od Gdańska??masz tam wesele??napisz mi na mailika coś więcej, jak bedziesz miała czas. DziękI:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od powiem za Hanie .. :) dom kultury na zaspie to własnie jest młyniec.... a co to tego na przymorzu to obie z Hanią tam własnie mamy.. to jest dokładnie nad Czardaszem ulica Śląska bardzo blisko kościoła Okręglak... troche mniejsza niz ta w młyncu .. bo ta w młyncu wydaje mi sie na okolo 100 osob miejsza ilosc może ginąc ja mam wesele na 60 wiec Przymorze jest idealne :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli to była odpowiedź na moje pytanie to dziękuję:))
własnie moja siostra ma w młyńcu, wcześniej chcieli też w czardaszu , ale za malo miejsca na 100 osób i pozostał młyniec. Widziałam Czardasz, jest naprawdę fajnie. Ja mam ślub w 2007 i też na 100 osób, albo nawet więcej i pewnie pozostanie mi młyniec. Raczej restauracje, hotele itd nie wchodzą w grę ze względu na koszty przy tak licznej ekipie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj szkoda, bo ja mam wesele na 100 i wiecej moze byc, daltego usilnie probuje szukac jakijes sali macie jeszcze jakies pomysly na sale?:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasiulekk napisał(a):

> swego czasu najtańsze wesela organizowała restauracja Orzeł na
> Ujeścisku w Gdańsku, moze do nich zadzwoń (rok temu 80-90zl
> /os)
> Warszawska 88 tel.(0 58) 304 87 00


W tym roku niestety dużo więcej bo 120zl/osobę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale mlyniec pomiesci do 120 wiec spokojnie. Mi sie wydaje ze 80 osob nie zgine tam i ze mogloby byc nawet calkiem fajnie. Moja znajoma robila na 40 osob i dobrze bylo:> pozdrawiam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0