Polecam to miejsce,fantastyczna lokalizacjia,produkty najwyższej jakości ,mila i profesjonalna obsluga a przede wszystkim zabiegi wykonane na najwyższym poziomie ze świetnym efektem(MIKRODERMABRAZJIA)Gorąco polecam