Widok

naprawa okna pcv

Witam
mam problem z oknem pcv, otoz na poczatku zaczynalo sie ciezko zamykac- tzn klamka zle chodzila, teraz juz praktycznie "fiksuje" i kreci sie w roznych kierunkach nie chcac sie zamknac badz zamyka sie lub otwiera nie tak jak trzeba. Tylko jedno okno jest zepsute- juz go nawet teraz nie otwieram bo boje sie ze nie zamkne.Dodam ze okno jest stare- jakies kilkanascie lat firmy Chiucko czy jakos tak. Czy ktos moglby sie wypowiedziec czy mam kogos poszukac na wymiane okna calego czy na naprawe, moze ktos ma namiary na taka osobe ktora niedrogo naprawi okno.
dziekuje za odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z okuciami schuco może być problem,są mało popularne.gdzie to jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Zaspie w Gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o podanie nr tel lub maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze. mail 133401@wp.pl
dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam firmę pana Jarosława Kołacz https://www.naprawa-okien.com działają praktycznie o każdej porze.
Szybka naprawa i niskie ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brawo Agata. Napewno przez sześć lat nikt sobie nie poradził z oknem. Czytaj daty i włącz myślenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

łazienki remont (38 odpowiedzi)

czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto kłaść kafelki na dużej...

Taras drewniany - szukam wykonawcy (10 odpowiedzi)

Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić terminowego, rzetelnego...

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę (125 odpowiedzi)

Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam dość skromny budżet i...

do góry