Widok

narzekać każdy może, ale czy zasadnie?

"źle działająca wentylacja"

Czy kratki wentylacyjne i wywietrzniki są odkryte, a mieszkanie wietrzone?

"źle zaizolowany dach (śnieg nawiewa do wewnątrz, potem się topi i zalewa od góry),"

Zgadza się, spotkało mnie to. Zgłosiłem, przyszli panowie z Hanzy, naprawili usterkę. W czym problem?

"zła izolacja pozioma (wiecznie zalewane piwnice) plus marny drenaż,"

Czy mieszkańcy parterów udostępniają swoje ogródki?

"zła izolacja pionowa (wieje z gniazdek, na ścianie zimą można spotkać temperaturę 2 stopnie C),"

Nie stwierdziłem.

"niedocieplony dach (ogromne dopłaty do ogrzewania po zimie w mieszkaniach na ostatnim piętrze, mimo że w mieszkaniu jest lodowato)."


A ja dostaję zwroty, a w mieszkaniu jest ciepło (poddasze 80 m)

"Firma jest miła tylko do czasu, gdy się zapłaci i odbierze mieszkanie. Potem jedyne, co można od nich usłyszeć, to "nie da się", "tak ma być", "to nie nasza wina, wszystko jest zgodnie z normami", "to wina wiatrów na osiedlu", "to wina śniegu" (LOL)."

Nigdy nie spotkałem się z taką reakcją, a wręcz przeciwnie, sprawy załatwiane były w sposób w pełni mnie zadowalający.

P.S. Nie jestem pracownikiem Hanzy i nie mam żadnego interesu w chwaleniu tego developera
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla pełnego obrazu wypadałoby przytoczyć moją wcześniejszą odpowiedź na ten post. To, że w jakimś mieszkaniu jest ciepło, nie znaczy, że w innych nie jest zimno - zapraszam do Posesji, wyniki termowizji nie są tajne, można sobie te 2 stopnie obejrzeć, podobnie jak ekspertyzę kominiarską i wyniki inspekcji drenażu; złożony został też pozew przeciw deweloperowi. To chyba dość, by stwierdzić zasadność mojej opinii?

Ciekawe, ile z tych pozytywnych ocen pochodzi od pracowników Hanzy - tak nagle się ich tyle pojawiło :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe, czemu tak mało negatywnych ocen, skoro jest aż tak źle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko, kupuj, skoro basen w piwnicy uznajesz za luksus, a nie problem :) Wszystkie złe oceny są na forach, zapewne ludziom się już nie chce n-ty raz pisać tego samego, a pracownicy Hanzy, wiadomo, muszą, bo szef każe ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja akurat kupiłem i basenu nie mam. A może te złe opinie każe jakiś inny szef pisać, co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://gdansk-cztery-pory-roku.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=46583&start=0 Polecam uwadze, szczególnie fotki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry