Hanza Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdańsk, Miałki Szlak 4/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - ocena Kontakt z deweloperem przez cały czas budowy mieszkania - ok. Po odbiorze...
~M
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 października 2023

M&R - opinia Niedawno zamieszkaliśmy na osiedlu Flora by Hanza. Nie chcieliśmy nic pisać...
~M&R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Paulina - opinia A ja polecam Hanzę :) mieszkanie odebrane w terminie, inspektor odbierający...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Niezadowolony kl - opinia Nie polecam zakupu mieszkania w Flora by Hanza. Na terenie tego osiedla...
~Niezadowolony kl
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Frustracja - opinia Również nie polecam hanzy. Takiej rzetelności jaka sobie przypisuje powyższy...
~Frustracja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2022

Przestrzegam wątek zamknięty źle wykonana izolacja przez która dostaje się woda do ścian po ulewach. Dwa...
~3kolorynabywca
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

domki szeregowe wątek zamknięty Kupiliśmy domek szeregowy na osiedlu 4Pory Roku,niedawno go odebraliśmy i jak...
~Maciek
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Zadowolony mieszkaniec wątek zamknięty Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny. Dojazd z osiedla do Vaclawa Havla...
~AdibA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Świetny deweloper wątek zamknięty Mieliśmy z żoną bardzo dużo problemów w trakcie brania kredytu. Najpierw...
~Kuba T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Zadowolony klient wątek zamknięty Deweloper godny polecenia. Przystępny stosunek ceny do jakości. Wykończenie...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

hanza deweloper-beznadzieja!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam, jęsli ktorś się zastanawia nad kuonem nieruchomosci od Hanzy...
~gosc
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Jestem bardzo zadowolony :) wątek zamknięty Podoba mi się miejsce i plan osiedla. Budują z białych bloczków a nie z...
~AdibA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Żadko zdaża mi się dawać maksimum punktów wątek zamknięty Obsługa sprzedaży perfect. Czułem się dopieszczony jako klient :). Można...
~Adam
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

platynowa osiedle wątek zamknięty trzymajcie się z dala od tego dewelopwer. kupiłem na platynowej, wykonanie...
~klient hanzy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

osiedle Myśliwska 17 wątek zamknięty nie wiem kto w 100% może polecić dewelopera Hanzę, chyba ktoś kto nie chodzi...
~danio
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Hania - opinia wątek zamknięty - miła obsługa i kompetentna; - dotrzymane terminy realizacji zlecenia; -...
~Hania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Żeglarska 1 wątek zamknięty Witam, Chciałbym przede wszystkim pochwalić cierpliwość całej Hanzy. Moja i...
~AiM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Mieszkam na jednym z osiedli wybudowanych przez Hanzę. Budynek ma następujące...
~m
14

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

narzekać każdy może, ale czy zasadnie? wątek zamknięty "źle działająca wentylacja" Czy kratki wentylacyjne i wywietrzniki są...
~Andrzej
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Zadowolona wątek zamknięty W 2007 roku zakupiłam w Hanzie pierwsze mieszkanie na CPR i nie przypominam...
~Magda R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry