Widok

nasze poradnictwo...a problem beatki

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kurcze jakos teraz wazniejsze stały się na tym forum problemy beatki...niz jakiekolwiek inne wypowiedzi nt slubu i wesela!!

mam dylemat, bo nie mogę zrobić poradnictwa rodzinnego u siebie , bo obecnie mieszkam w Trojmieście... niedawno prosiłam o namiary na poradnictwo w gdyni (obłuże lub głowna) i nikt się nie odezwał...

.........szkoda :( :/ :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coraz to nowe watki z beatka81 w roli gl opanowaly forum....

co do poradnictwa - ja ci nie pomoge - sama jeszcze swojego nie mam zalatwionego a poza tym ja nie z gdyni :)
Pzdr

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widze ze nikogo wiecej nie moge oderwać od problemow beaty, ale jesli ktoś sie znajdzie....to jestem wdzięczna za pomoc:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dąbrowie jest poradnictwo we srody od 18.30 w parafii Św.Trójcy...podjedz i sie dowiedz czy Cie przyjmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dz:) w końcu coś konkretnego:)

chodziłaś tam może? jak było?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Najswiętszego Serca Pana Jezusa jest podobno poradnictwo...ja chodzę n aKArwiny, kobieta jest zalatana, ale jak chcesz podam numer

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mogę ci podać namiar, ale na Sopot, jedno spotkanie godzinne, nic się nie płaci, jest sympatycznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bradzo fajnie jest też w Orłowie - wiem, bo sama byłam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do ORłowa- to ile spotkań i jak cena?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agnieszko:) byłoby miło..podjedzie się..jezeli to tylko jedno spotkanie:) super.. prosze o namiary, tel..i adres:) dz.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak w ogóle to dostane jakies zaświadczenie, papierek, że odbyłam to poradnictwo?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aparciara ja w zeszlym roku poradnictwo zalatwilam w kosciele na pogorzu tam byla babka ktora co czwartek robila ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynki...proszę was o konkretny namiar -tel i adres:) ślub się zbiża...pełno par chce "zaliczyć" poradnictwo, nie ma miejsc....wiec proszę o konkrety. dziękuję ślicznie..

a tak w ogóle to jakoś....dziwnie teraz na forum...afera:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a możan wczesniej sobie załatwic poradnictwo i nauki? mamy do ślubu jeszcze ponad rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fajnie...last question: czy religia na świadectwie maturalnym zwalnia z nauk? mam jeszcze dyplom ukończenia religii na poziomie maturalnym. Mogę to wykorzystać? czy lepiej się nie ośmieszac przed księdzem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybko:) z tego co wiem, religia nie zwalnia z odbycia nauk...
religia w szkole, a nauki przedmałżeńskie-to, co innego... chyba że w trakcie zajęc lekcyjnych z religii mieliście kurs z nauk przedmałżenskiech (otrzymuje się wtedy zaświadczenie) i wtedy możesz zapytać księdza, czy ci to "zaliczy" :) pozdrawiam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agnieszko podaj nr do tgeo poradnictwa w sopocie. My may mało czasu do slubu, ale jeszcze go nie zrobilismy. Byłabym wdzieczna. Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no aguś, prosimy o namiary....jest nas więcej. dziekujemy:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MY BEDZIEMY CHODZIC NA GRABÓWEK BO U NAS NIEMA W PARAFI CO DO CENY NIEMAM POJECIA JESZCZE MAM TYLKO NUMER BO NARAZIE CHODZIMY NA NAUKI JESZCZE:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nauki i poradnictwo w Orłowie nic nie kosztują. Na pierwszych naukach dostaje sie karteczkę z temata,mi poszczególnych spotkań, na której zbiera sie też podpisy osób prowadzących. Na odwrotnej stronie jest miejsce na pieczatki z poradnictwa. Tak "wypełnioną" kartke oddaje sie księdzu, najczęściej spisywaniu protokołu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabyś mi podać namiary na Orłowo. Bardzo proszę.
I w jakich godzinach odbywają sie spotkania. Jestem jeszcze zarówno przed naukami jak i przed poradnictwem. Z góry dziękuję za pomoc.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do nauk to sa w każdy wtorek o 18:30, 4 spotkania, natomiast na poradnictwo umawiasz sie indywidualnie. Namiary wysle Ci na maila:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może być Pogórze?

ślub cywilny
image

ślub kościelny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parafia rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Dane podstawowe

Adres Gdynia, ul. Armii Krajowej 26, 81-372 Gdynia
Telefon (0-58) 620-05-52
Fax
E-mail
Adres www
Data odpustu 3 maja
Biuro parafialne poniedziałek do piątku 9.00 - 11.00 i 16.00 - 18.00
Poradnia rodzinna środa 17.00

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Obłuzu:
parafia sw.Ducha - wtorki godz.18:00
parafia Boboli - środy godz.19:00

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na obłużu w duchu sw. jest poradnictwo we wtorki musisz sie przejsc tam o 18 we wtorek i umowic sie, ludzie sa kapitalni, ja juz byłam na jednym spotkaniu było super

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktos ma namiary na poradnictwo w okolicach zaspy??

Bardzo proszę, pomóżcie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najbliżej Zaspy to we Wrzeszczu kościół NSJ ten koło kolejki-wiem,że jest bardzo dużo chętnych w tej chwili.pozdrawiam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aparaciara ja tez polecam orlowo , nauki i poradnictwo, bez problemow,wykreslania wykresow milo i za darmo

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam pania w parafii przy osrodku egzaminacyjnym na prawko w Gdyni ul. Portowa, my mielsimy jedno spotkanie :) nr niestety juz nie mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny za odp.:)
a na obłuzu (zarówno u ducha i boboli)-ile jest spotkan obowiazkowych i czy cos sie placi? dz.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie dzisiaj się orientowałam i 5 czerwca zaczynają się w kościele w Gdyni na 3 Maja spotkania sa cztery, raz w tyg.we wtorki na godz.18;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze w orlowie tylko z karwin 2 i 3 i tam z jesczze jakis tylko wybranych dzielnic przyjmuje babka bo miejsc nie ma...
a wiecie cos na temat porad na karwinach????

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry