Widok

nauka tańca

Dziewczyny może znacie szkołe tańca, gdzie nauka jest w parach- chodzi o tańce latino. Chciałbym tańczyć razem ze swoją dziewczyną a nie być jedynym rodzynkiem na zajęciach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W większości szkół tańca znajdziesz tańce latino zarówno w parach jak i solo. Mogę polecić szkołę Dance Avenue w Gdańsku, co prawda z mężem chodzę na towarzyski, ale byliśmy też na intensywnym kursie bachaty w parach w wakacje i było całkiem spoko. Z latino mają na pewno właśnie bachatę i salsę w parach. Jest początek sezonu, więc może będą mieli jakieś darmowe wejście, zobaczycie czy wam się podoba szkoła i podejście trenerów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też bym się zapisała na jakiś kurs :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko Havana Si w Gdyni! :D Świetni, sympatyczni instruktorzy salsy, zmysłowa bachatka i kizomba :) Naprawdę jest dużo zajęć do wyboru. Jest też kilka zajęć fitness i ja np. chodzę na stretching. Są też tańce, które pozwalają spalić troszkę ciałka - nic tak nie daje w tyłek jak reggaeton albo dancehall z Nadią - czekam aż ruszy jej kurs :D A poza tym jak nigdy u nas nie byłaś, to przez pierwszy miesiąc możesz chodzić na co chcesz za stówkę - także się opłaca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tango Gdynia! Sama chodzę i uwielbiam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
Jestem tutaj nowy.
"Mała" czy mógłbym Cię poprosic o adres "Tango Gdynia"?
I jakiego tanca tam konkretnie można się nauczyc?
Z Góry Dziękuję;-)
Pozdrawiam Serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Awesome :) thank you for response!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry