Widok

nauki i poradnictwo w" okraglaku" na Przymorzu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktos ma lub mial lub bedzie miec?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz jestem po
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam na naukach -- nudne, ale szybko i prawie bezbolesnie ;), nie umocnily mnie duchowo, no ale do zniesienia, ksieza malo konkretni i zorganizowani, ale 45 minut przez 4 dni i z glowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos bedzie chodzil w czerwcu byloby nam razniej;))))))))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto miał poradnictwo w Okrąglaku?
Bardzo proszę o relacje.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto ma slub 2,09,06 w kosciele okraglak na Przymorzu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat bo mam pytanie czy poradnictwo rodzinne w okraglaku robi sie po naukach czy w trakcie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze Hania mi cos podpowie jesli jest?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podrzucam : Kto chodził na poradnictwo do okrąglaka? P

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie skonczylismy nauki i od poniedzialku zaczynamy poradnictwo kto juz po niech sie odezwie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a ja mam pytanie do nauk, czy je mozna zrobic wczesniej, np. ok 10 miesiecy przed slubem czy nie?? bo ja woałabym miec to z głowy, ale nie wiem czy nie ma jakiegos wymogu ze to musi byc iles miesiecy przed... prosze o pomoc :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak spokojnie można to zrobic wcześniej. z autopsji powiem nawet im wcześniej tym lepiej!

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już jesteśmy po naukach (robilismyw Wielki Tydzień i mieliśmy dlatego tylko 2 dni) i po poradnictwie.
Poradnictwo nie jest takie złe. Pani, która prowadzi jest bardzo sympatyczna, trochę powiedziała o sobie, trochę my o sobie, a potem przedstawiła metodę obliczania dni płodnych itp. Bezboleśnie, mnie nawet trochę zainteresowała, gorzej mogą mieć panowie, bo mogą się troszkę nudzić. Ale nie musiałam robić żadnych kalendarzyków itp.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekajcie jak to jest ???my sobie sami wybieramy nauki i poradnictwo, czy ktos nam narzuca gdzie mamy chodzic?????:))) i gdzie jest ich najmniej???moj kochany po prostu nie ma wcale czasu ja tez go nie mam....i czy np mozemy zrobic to na 8 mies przed slubem czy nie mozna??:(

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justyś, czy w Okrąglaku poradnictwo to tylko jedno spotkanie? I jak to wygląda z terminami, ile wcześniej się umawialiście?
Mam problem, bo oboje z moim Lubym pracujemy na zmiany, a jak będziemy pracować dowiadujemy się dopiero pod koniec poprzedniego miesiąca, wiec jest ciężko.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nauki trwają od poniedziałku przez 4 dni pod rząd zawsze po drugiej niedzieli miesiąca. Na poradnictwo można się umówić przez telefon, są 2 spotkania zawsze w poniedziałki. Ja miałam raz na 18-tą, raz na 17-tą. Z tą Panią można się dogadać. Umawialiśmy się chyba jakoś pod koniec kwietnia. Ale nie wiem czy są nauki i poradnictwo w lipcu i sierpniu. Kiedyś mi się obiło o uszy że nie ma. Ale nie jestem pewna.
Nr do poradni: 058 762 01 98

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

do góry