Widok

nauki na Obluzu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
podobno zaczynaja sie w parafii sw.Ducha na ul.Zielonej 11 (chyba) - maja byc cztery spotkania, w dniach 5-8.03. codziennie na 19:00. Fajnie, bo 4 dni i z głowy:)
czy ktos sie wybiera..?????????? bo my chyba tak, nie wiem tylko czy trzeba sie zapisywac wczesniej czy cos....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bardzo chętnie byśmy się wybrali :) Czy one napewno będą w tym terminie i o tej godzinie. Proszę o potwierdzenie :)
Pozdrawiam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie podobno. kumpel w pracy mi powiedzial, ze wczoraj byl w kosciele i wlasnie mowili o tym i zapraszali. tylko nic wiecej nie wiem a wlasnie sama nie chce isc w ciemno:) jesli nikt na weselniku nie bedzie wiedzial najwyzej tam zadzwonie:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie, w parafii Św. Michała Archanioła ksiądz ogłaszał, że w kościele pw. Ducha Świętego na ul. Zielonej odbędą się nauki przemałżeńskie. jezeli nie chcesz iść w ciemno, to zadzwoń do oksywskiej parafii, powinnas uzyskac informacją na ten temat. (058) 665 -00-63. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jestesmy chetni. Jutro rano zadzwonie do nich i jak się czegoś dowiem to Wam napisze.
Fajnie by było tylko 4 dni i z głowy :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten telefon (665 - 00 - 63) to numer do kościoła na Oksywiu. Znalazłam telefon do parafii na ul. Zielonej: 625-92-81.

anula
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusp - A gdzie bierzecie ślub?? My własnie na Obłużu a widzę że data taka sama :)

chyba sie przejdę, jeszcze nie wiem ale mój narzeczony jest z Elbląga więc odpada, poszłabym sama :) najwyżej

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my slub bierzemy w Boboli:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś z was idzie na te nauki ? Bo my będziemy na bank. Dzwoniłam tam ale nikt nie odpowiadał. Jeszcze jutro spróbuje. Nie wiecie czy coś sie za to płaci i ile trwa takie spotkanie ?
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE PłACI SIE!!!!


ja bede, agusp tez :) ja to sama, ona z narzeczonym:)

mysle ze godzinkę potrwa

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, tak, ja tez bede:) i bedzie jeszcze moj kumpel z pracy z narzeczona, takze troche bedzie nas na pewno:D

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, ciekawe czyj suwaczek klamie, mamy ta sama date a u Ciebie zawsze jeden dzien wiecej jest niz u mnie hehe:) ciekawe...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe :) nie mam pojęcia, nawet nie ma u nas różnicy w godzinie więc nie może być innego odliczania :) bu!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, bylas? gdzie siedzialas? jak wygladalas? hehe:) bo tam bylo wiecej 'pojedynczych' osob:)
a jesli chodzi o suwaczki to chyba Twoj sie jednak spoznia:P- jutro mamy rowne 4 miesiace a u Ciebie bedzie 4 miesiace i 1 dzien-chyba ze to jakos inaczej sie liczy...?:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam byłam, nawet tak Was "szukałam" ale czarnych w okularach to tam sporo było nie chciałam się narażać na głupie spojrzenia gdybym podeszła do kogoś obcego :D

siedziałam po prawej (prawa nawa)

ale zimno było.....brrrr

a Ty masz też czarne włosy czy jaśniejsze?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie moze jakies namiary na poradnictwo rodzinne w tym rejonie ? :)

image
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia ja jestem blondynka, on ma czarne wlosy i oboje mamy czarne kurtki:) a w tym kosciele bylo tak zimno, ze mnie przewialo (korzonki....;() i ruszac sie nie moge...po tym mnie dzis poznasz bo chodze jak kaleka hehe:) a my siedzielismy po lewej, przy samych drzwiach:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poradnictwo jest chyba w kazdym kosciele - trzeba tylko sprawdzic w jakich dniach i godzinach. ja pojde do Boboli bo to moja parafia i tam o ile dobrze pamietam poradnia jest czynna w srody ok.17-19.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego ja mam rowne 4 miesiace na suwaczku? to oszustwo hehehehe:) moze to zalezy od tego, o ktorej godzinie sie go zrobilo ale to bez sensu:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co opisujesz to być może Was widziałam, to znaczy widziałam taką parkę, nawet chłopaka kojarzę, tylko nie wiem skąd... albo chodził do podstawówki / lo na obłużu (41 sp / XIII LO) albo pracował w pożyczkach :) a jesli nie to moze nie Wy


ja dziś będę z koleżanką :D i grubiej się ubiorę

hmm zmienię miejsce bo wczoraj siedziałąm przy takiej prace co cały czas nawijała i to jeszcze takie rzeczy nie na miejscu delikatnie mowiac :/ pewnie im rodzice kazali wziąc slub

no to może sie dzis zobaczymy tez postaram sie usiasc gdzies po lewej

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, wczoraj to nie bylo szans, zebys mnie rozpoznala bo napisalam Ci o czarnej kurtce a po drodze bylam u siostry i pozyczylam od niej jasny dlugi plaszcz hehehe (przez te moje cholerne korzonki, tak bolało, ze potrzebowałam czegos dlugiego na tyłek:)) a po drugie moj Marcin przyszedl o 19:55 i siedzialam cala godzine ze znajomymi hehehehe:)
ale......dobrze widzialas pierwszego dnia bo on rzeczywiscie pracowal w pozyczkach (Asper:)) wiec to my:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ty wczoaj mialas slub? hehehehe:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cholera co za suwak :))))))

haha




no to jak Asper to wiem :D:D a Ty miałaś niebieski szalik / chustę

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie:)
ale teraz chodze w futerkowatym jasnym plaszczu zeby mi tylek nie zmarzl w kosciele:) a dzis chyba znowu bede sama

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry