bede potrzebowała niani dla chłopca 7 m od kwietnia. Chciałabym żeby była to opieka u mnie w domu 3 dni w tyg.jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt na meila anorka26@wp.pl
00
~marta
91.206.244.*
(15 lat temu) 13 grudnia 2010 o 11:18
a propo opieki może się orientujecie ile bierze niania za godz w Pruszczu